BeautyRelax BR-1010

BeautyRelax BR-1010

Hodnotenie: 3,9
104 € 52,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Každý deň sme vystavení nepriaznivým vplyvom, ako sú prach, smog a ostatné nečistoty. Ultrazvukový čistič pleti BeautyRelax BR-1010 umožňuje nielen hĺbkovo čistiť pleť, ale napomáha k vyhladeniu vrások a prevenciu vzniku akné!

BeautyRelax BR-1120
105,08 € 70,40 €

Kozmetický prístroj BR-1120 značky BeautyRelax kombinuje dve metódy ošetrenia pleti – 3MHz ultrazvukové vlny a intenzívnu 3D masáž. Výsledkom je spevnenie pleti, redukcia mimických vrások, prejasnenie pleti a celkové zlepšenie jej vzhľadu.

BeautyRelax BR-565R

BeautyRelax BR-565R

Hodnotenie: 4
23,40 € 18,90 €

Ionizačný pleťový prístroj obnovuje mladistvý vhľad vašej pleti. Je určený pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť vyššiu úroveň starostlivosti pre krásnu a žiarivú pleť. Násobne zlepšuje vstrebávanie výživových látok z krémov, masiek a sér hlbšie do pokožky.

BeautyRelax BR-555 Ošetrujúca sada na tvár
15,59 € 7,50 €

Ošetrujúca sada na tvár poskytuje príjemnú masáž pre zlepšenie krvného obehu a mechanické čistenie pleti. Ponúka vďaka vymeniteľným aplikátorom 4 rôzne typy ošetrení pleti.

BeautyRelax BR-1150W

BeautyRelax BR-1150W

Hodnotenie: 5
116,80 € 102,30 €

Kozmetický prístroj BeautyRelax BR-1150W bude hýčkať vašu pleť hneď niekoľkými technológiami: ultrazvukovými vlnami, fotónovou terapiou, ionizáciou a navyše príjemnou vysokofrekvenčnou mechanickou masážou. A to všetko účinne, bezbolestne, neinvazívne.

BeautyRelax BR-680

BeautyRelax BR-680

Hodnotenie: 3,3
36 € 19,10 €

Očný masážny prístroj je praktickým pomocníkom v boji proti tzv. vačkom pod očami, ktoré sú spôsobené nedostatočným spánkom. Prístroj má 9 režimov vibračných masáží a časovač. Doprajte svojim očiam vždy odpočinutý vzhľad.

BeautyRelax Galvanická žehlička Multicare
143,50 € 140,10 €

Trápi vás unavene vyzerajúcu pleť? Po pravidelnom používaní galvanickej žehličky Multicare od značky BeautyRelax bude vaša pleť opäť vyzerať mlado a sviežo. Tento prístroj sa zameriava na niekoľko problémových oblastí pomocou prednastavených režimov. Vychutnať si môžete fotónovú či tepelnú terapiu, zapracovať séra do pokožky či ju dôkladne vyčistiť pomocou ionizácie a rozprúdiť lymfu vibračnou masážou.

BeautyRelax Kozmetický prístroj Fraxlift
155,86 € 123,60 €

Kozmetický prístroj novej generácie pre najnáročnejších klientov. BeautyRelax Fraxlift ponúka neinvazívne ošetrenie s omladzujúcim efektom. Pracuje s technológiou FMR (pokročilá frakčná multipolárna rádiofrekvencia) – efektívny, moderný a komfortný spôsob ošetrenia pleti.

BeautyRelax Pulselift

BeautyRelax Pulselift

Hodnotenie: 3
57,90 € 50,52 €

Akcia

Ak vaša pleť pôsobí fádnym a unaveným dojmom, jednou z príčin môže byť strata pružnosti tvárového svalstva. Riešením je BeautyRelax Pulselift s technológiou EMS lifting, ktorá hlboko do tvárových svalov vysiela jemné elektrické pulzy. Tým dochádza ku kontrakcii a posilneniu tvárového svalstva a stimulácii kolagénových vlákien. Výsledkom je svieža omladená pleť a to bezbolestne a bez nepríjemných pocitov.

BeautyRelax Acneattack
116,20 € 105,90 €

Problémy s akné sú už minulosťou. Vďaka prístroju Acneattack od značky BeautyRelax nemusíte za návštevu dermatológa a neúčinné kozmetické prípravky dávať všetky úspory. Svetelná terapia modrým svetlom je preukázaná ako vysoko účinná pri boji s akné a v kombinácii s vyhrievanou hlavicou sa výsledný stav pleti výrazne zlepší. Drahé mastičky a krémy sa lepšie vsiaknu do pokožky a budú pôsobiť hlboko vnútri, nie len na povrchu.

BeautyRelax Ionizačný kozmetický prístroj s tepelnou terapiou
116,80 € 91,60 €

Ionizačný kozmetický prístroj s tepelnou terapiou – Máte stále suchú a povädnutú pleť, zväčšené póry? Chcete mať zdravú žiarivú pokožku? Ak hovoríte ÁNO, poďte sa bližšie s týmto skvelým pomocníkom zoznámiť!

BeautyRelax Kozmetický prístroj DermaTwin
105,08 € 84,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kozmetický prístroj, ktorý vašu pleť vyčistí a omladí. BeautyRelax DermaTwin ponúka ultrazvukovú špachtľu pre hĺbkové čistenie kožných pórov a valček s technológiou EMS lifting pre stimuláciu kolagénových a elastických vlákien. Ideálny na tonizáciu a posilnenie svalov v tvári.

BeautyRelax BR-1100 Kozmetický prístroj s LED technológiou-35%
77,73 € 50,52 €

Akcia

Kozmetický prístroj BeautyRelax BR-1100 ponúka päť účinných technológií pre ošetrenie vašej pleti. Z hľadiska technologického riešenia sa jedná o absolútnu novinku v odstraňovaní mnohých typov estetických problémov v lokalitách okolo očí a ďalších častí tváre.

BeautyRelax BR-565

BeautyRelax BR-565

Hodnotenie: 3,4
18,90 €

Ionizačná pleťový prístroj obnovuje mladistvý vhľad vašej pleti. Je určený pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť vyššiu úroveň starostlivosti pre krásnu a žiarivú pleť. Násobne zlepšuje vstrebávanie výživových látok z krémov, masiek a sér hlbšie do pokožky.

BeautyRelax RainbowTouch
77,73 € 57,90 €

Kozmetický prístroj pracujúci na báze fotónovej LED terapie. BeautyRelax RainbowTouch generuje svetlo o rôznych vlnových dĺžkach pre riešenie špecifických kožných defektov. Neinvazívna a bezbolestná metóda. Fotónová terapia nemá žiadne vedľajšie účinky.

BeautyRelax Brightlips
26,80 € 26,20 €

Chcete mať šťavnaté pery, ktoré sú zdravé a hydratované a obyčajné balzamy a krémy veľmi nezaberajú? Brightlips od značky BeautyRelax s ionizačnou technológiou sa postará o hĺbkové vstrebanie kozmetických prípravkov a pomocou vibračnej masáže zaistí dôkladné prekrvenie a rozprúdenie lymfy. Zabudované UV svetlo sterilizuje aplikačnú hlavicu, a vy tak máte uľahčené následné čistenie.

BeautyRelax Vibraskin
50,20 € 45,70 €

Vibračná silikónový kefka na čistenie pleti Vibraskin od značky BeautyRelax si obľúbite pre bezkonkurenčnú starostlivosť o pokožku tváre. Jeho používaním znižujete tvorbu mazu a to predovšetkým v oblasti čela, nosa a brady. Zároveň odstránite odumreté kožné bunky, ktoré spôsobujú upchatie pórov a tvorbu nevzhľadných vyrážok. Druhú stranu kefky môžete použiť ako vibračnú mikromasáž.

BeautyRelax BR-1090 Ionizačný kozmetický prístroj
54,30 € 42,10 €

Multifunkčný kozmetický prístroj BeautyRelax Br-1090 kombinuje dve technológie – ionizáciu a intenzívnu vysokofrekvenčnú masáž. Násobne zlepšuje vstrebávanie výživových látok z krémov, masiek a sér hlbšie do pokožky. Obnovuje mladistvý vhľad vašej pleti. Dosiahnete vyššej úrovne starostlivosti pre krásnu a žiarivú pleť!

BeautyRelax SkinTwist-71%

BeautyRelax SkinTwist

Hodnotenie: 5
134,96 € 38,77 €

Akcia

Kosmetický přístroj vhodný pro každodenní péči. BeautyRelax SkinTwist hýčká pleť celkem 5 způsoby – působením chladu, tepla, modrým nebo červeným světlem a jemnou oscilační terapií. Vhodný pro všechny typy pleti i pro tu maximálně citlivou. Elegantní a kompaktní design.