BEURER EM 80

BEURER EM 80

Hodnotenie: 4,6
107,99 € 81,70 €

Záruka 3 roky

Elektrostimulátor Beurer EM 80 přispívá ke zmírňování bolesti, zachování tělesné kondice, uvolnění, revitalizaci svalů a boji proti únavě. Má 4 nezávislé stimulační kanály a osm samolepicích elektrod. Můžete si vybrat z 30ti předprogramovaných činností.

Beauty Relax Elektrostimulátor 3v1 Beform II
38 € 35 €

Elektrostimulátor od značky Beauty Relax stimuluje svaly elektrickými pulzmi, a tým dochádza k ich posilňovaniu. Je výborným pomocníkom v boji proti celulitíde. Využiť ho môžete na unavené svalstvo, pomôže ale aj s efektívnym formovaním postavy alebo ako podpora pri chudnutí.

Beauty Relax Elektrostimulátor 3v1 BeForm I
38 € 35 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrostimulátor od značky Beauty Relax stimuluje svaly elektrickými pulzmi, a tým dochádza k ich posilňovaniu. Je výborným pomocníkom v boji proti celulitíde. Využiť ho môžete na unavené svalstvo, pomôže ale aj s efektívnym formovaním postavy alebo ako podpora pri chudnutí.

BEURER Elektrostimulátor BEURER EM 80 TENS/EMS
89,99 € 79,99 €

Digitálny elektrostimulačný prístroj, nervový a svalový stimulátor BEURER EM 80, ponúka tri základné funkcie, ktoré môžete využívať a medzi sebou kombinovať.

BEURER Elektrostimulátor BEURER EM 20 Sixpack
21,99 €

EMS (Elektronická stimulácia svalov) – pre tréning a regeneráciu svalov
relaxačná masáž v oblasti brucha
z mäkkého a pružného materiálu
pohodlná a bezpečná
cielené využitie
nastaviteľná intenzita (15 úrovní)
automatické vypnutie
batérie môže byť nahradené
set samolep.

BEURER Elektrostimulátor BEURER EM 49
64,99 €

Elektrostimulátor Beurer EM 49 TENS/EMS/Massage ponúka 3 typy ošetrení v jednej jednotke: TENS pre jednoduché potlačenie bolesti, EMS pre masáž svalov a režim pre relaxáciu.

BEURER Elektrostimulátor TENS/EMS BEURER EM 59
109,99 €

Elektrostimulačný prístroj TENS/EMS BEURER EM59 je ideálnou voľbou pre liečbu bolesti alebo stimuláciu svalov! Voliteľná funkcia tepla tiež znamená, že EM59 je vhodný aj na relaxáciu a masáž.

Omron Stimulátor nervový E3 Intense
83,30 € 64,90 €

Elektronický neuro-stimulátor OMRON E3 Intense slúži k masáži stuhnutých svalov a na tíšenie akútnej bolesti postihnutých miest. Ponúka 9 rôznych nastavení programov pre jednotlivé časti tela a 3 spôsoby masáže. Využíva technológiu transkutánnej elektrickej nervovej stimulácie, ktorá je klinicky overená a široko využívaná fyzioterapeutmi a špecialistami po celom svete.

Omron Elektródy Long life Pad Eplus
33 € 29,10 €

Elektródy Omron ePlus sú odolné a umývateľné elektródy určené pre tieto modely masážnych TENS-neurostimulátor: OMRON E2 Elite, OMRON E4 Professional, OMRON Soft Touch a OMRON E3 Intense.

BEURER EM 37

BEURER EM 37

Hodnotenie: 4,5
73,47 € 54,50 €

Svalový elektrostimulátor predných a bočných brušných svalov. Beurer EM 37 je vybavený 4 neupotrebiteľnými elektródami a prehľadným LCD displejom pre ľahkú orientáciu. Zariadenie ponúka 5 tréningových programov, ktorých intenzitu je možné nastaviť v rozmedzí od 0 do 40. Súčasťou balenia sú tiež 3 1,5V batérie AAA

BeautyRelax BR-655

BeautyRelax BR-655

Hodnotenie: 5
18 € 11,50 €

Elektrostimulátor značky BeautyRelax oceníte predovšetkým pri formovaní postavy, pri aktívnom posilňovaní svalov a tiež vám pomôže s uvoľnením svalového napätia. Stimulátor je možné použiť na stimuláciu bedier, brucha, krku, apod.

BeautyRelax BR-665

BeautyRelax BR-665

Hodnotenie: 3
14,50 € 11,20 €

Elektrostimulátor BeautyRelax BR-665 stimuluje svaly elektrickými pulzmi, čím dochádza k ich posilňovaniu. Využijete ho nielen k efektívnemu formovaniu postavy, ale aj pre účinnú masáž unaveného svalstva. Elektrostimulátor má štýlový vzhľad v tvare motýľa.

BeautyRelax Elektrostimulátor
25,99 € 16,10 €

Elektrostimulátor BeautyRelax BR-670 stimuluje svaly elektrickými pulzy, čímž dochází k jejich posilování. Využijete ho nejen k efektivnímu formování postavy, ale také pro účinnou masáž unaveného svalstva. Vhodné i jako podpora při hubnutí, možnost využití při boji s celulitidou.

Medisana EMS Body Trainer
51,20 €

Medisana EMS Body Trainer je pomocník pre podporu rastu jednotlivých svalových oblastí. Prístroj disponuje jedným programom, ktorý sa skladá z masáže, akupunktúry a poklepávanie, pričom na výber je 15 úrovní intenzity. Veľká podložka je určená na brušné svaly, malé podložky posilnia ruky či nohy.