Bárta, Vladimír Barta ml. Vladimír: Bratislava Hlavné mesto Slovenskej republiky

Bárta, Vladimír Barta ml. Vladimír: Bratislava Hlavné mesto Slovenskej republiky


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Reprezentačná obrazová nádherná publikácia Bratislava – Hlavné mesto Slovenskej republiky prináša nové aktuálne pohľady na naše hlavné mesto, ktoré sa nachádza na hranici troch krajín Slovenska, Maďarska, Rakúska. Celý popis

25.78
29,98 € Vrátane RP a DPH
25,78 €
Skladom u partnera 5 kusov
 

Kód: 100002107045

Popis

Popis produktu

Reprezentačná obrazová nádherná publikácia Bratislava – Hlavné mesto Slovenskej republiky prináša nové aktuálne pohľady na naše hlavné mesto, ktoré sa nachádza na hranici troch krajín Slovenska, Maďarska, Rakúska. Nová kniha zvýrazňuje jeho nádhernú polohu na oboch brehoch rieky Dunaj s dominantou a najstaršou pamiatkou mesta, ktorou je majestátny hrad. V časoch Rakúsko-Uhorska patril cisársko-kráľovskému rodu Habsburgovcom. Zo spleti malebných úzkych uličiek pod hradom sa vypína štíhla veža pôvodom gotického chrámu sv. Martina. Obrazová kniha Bratislava Hlavné mesto Slovenskej republiky predstavuje aj niekoľko ďalších kostolov a kláštorov, z ktorých je turistami obľúbený Kostol sv. Alžbety, ktorý pre modrú farbu fasády nazývajú Modrým kostolíkom. V tejto krásnej knihe je najviac zastúpené Staré mesto, ktoré vyrástlo na úpätí hradného vrchu má aj množstvo ďalších kultúrno-historických pamiatok. Z opevnenia mesta sa zachovala Michalská brána zo 14. storočia. Uprostred historického jadra sa nachádza Hlavné námestie so starou radnicou zo 14. storočia. Bratislava s množstvom vzácnych pamiatok je modernou metropolou, ktorá má čo ponúknuť návštevníkom. Dokazuje to aj nová nádherná obrazová publikácia Bratislava Hlavné mesto Slovenskej republiky, ktorá prispeje k dôstojnej reprezentácii nielen nášho hlavného mesta, ale aj celej Slovenskej republiky.

Info: Texty v slovenčine, angličtine, nemčine, maďarčine, francúzštine, ruštine, polštine, taliančine, portugalštine, češtine, čínštine.

  • počet strán: 96
  • produkt: Knihy viazané
  • dátum vydania: 30.11.2017
  • šírka: 260mm
  • výška: 15mm
  • hmotnosť: 1150g
  • ISBN: 978–80–89850–40–2
  • jazyk: anglicky, český, čínsky, francúzsky, maďarsky, nemecky, poľsky, portugalsky, rusky, slovenský, taliansky

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Bárta, Vladimír Barta ml. Vladimír
Vydavateľ AB ART press
Jazyk Array
Rok vydania 2017
Väzba Knihy viazané
Počet strán 96
Formát 15 x 260
Hmotnosť 1150
ISBN 978-80-89850-40-2