Počet nájdených produktov: 421

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Vilček Tomáš: Tomas World Expedition
17,90 €

15,39 €

Najradšej by som si zbalil veci a vypadol niekam ďaleko, ďaleko od všetkých povinností. Precestoval by som celý svet. Zabudol by som na problémy a žil si svoj cestovateľský sen.

Poznáte ten pocit?


David Petr-Ludvík Petr: Západné Slovensko
14,90 €

12,81 €

Sprievodca Západné Slovensko uzatvára trojdielnu edíciu Slovensko krížom-krážom, ktorú tvoria zväzky Východné Slovensko a Stredné Slovensko. Všetky tri knihy tak umožnia čitateľom podrobne sa oboznámiť s touto nádhernou krajinou v srdci Európy.


Kolektív: Veľký atlas sveta, 2. vydanie
29,90 €

25,71 €

Veľký atlas sveta – atlas pre celú rodinu

Kontinenty a oceány, pohoria a nížiny, jazerá, rieky a mestá – tento atlas vám umožní objavovať celý svet z pohodlia domova.


Lacika Ján: Bratislava und Umgebung - Reisefűhrer
1,96 €

1,69 €

Farebný turistický sprievodca po Bratislave a jej okolí. Prírodné zaujímavosti a historické pamiatky, ktoré sa oplatí vidieť. Mapky vám pomôžu zorientovať sa. V slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku.


Čaplický Peter: Ni chao - Dobrý deň, Čína
10,50 €

9,03 €

Autor je cestovateľ, horolezec, fotograf, pracovne pôsobí v Číne 17 rokov. Organizačne sa podieľal aj na účasti slovenskej výpravy na 13. paralympijských hrách v Pekingu.


autor neuvedený: Havana do kapsy - Lonely planet
9,60 €

8,26 €

Havana je jedinečná. Je příliš troufalá, příliš rozporuplná a – navzdory šedesátiletému zanedbávání – proklatě krásná. Jak to jen dělá, je ve hvězdách…


autor neuvedený: Hongkong do kapsy- Lonely planet
9,30 €

8 €

Hongkong je lákavý i matoucí zároveň, jako zápletka některého místního krimi thrilleru. Za futuristickou fasádou města se skrývají zakouřené chrámy, vlnami bičované pláže a rozlehlé přírodní parky s pasoucím se dobytkem.


autor neuvedený: Rím do vrecka
9,90 €

8,51 €

S naším sprievodcom nestratíte čas. Obsahuje detajlné mapy mestských štvrtí ktoré vám uľahčia orientáciu.Sú v nej zhrnuté doporučené najlepšie reštaurácie ,obchody i zábavné podniky.


autor neuvedený: Sprievodca - Řím do kapsy-Lonely Planet
9,60 €

8,26 €

Horkokrevné hlavní město Itálie, opojná směsice působivých ruin, úžasného umění a pulzujícího života v ulicích, patří k nejromantičtějším a nejpřitažlivějším městům na světě. Jak Řím jednou navštívíte, propadnete mu navždy.


autor neuvedený: Sprievodca - Západ USA-Lonely Planet
27,32 €

23,50 €

Příroda a legendy lákají dobrodružné duše na západ země, kde dobře strávený den znamená senzační jídlo z místních ingrediencí, ochutnávku vína z místního vinohradu, setkání s dějinami původních obyvatel a spoustu báječných zážitků v nádherné přírodě.


Baričák Pavel Hirax: Nepál - cesta okolo Annapúrn, cesta do seba
15,99 €

13,75 €

Autor v knihe popisuje svoje dvojtýždňové kráčanie okolo Annapúrn (áno, to množné číslo je správne, Annapúrn je šesť, nie je len jedna), cestu k jazeru Tilicho (4919 m), ako aj prekročenie najvyššie položeného priesmyku sveta, Thorong La pass (5416 m


Barta, Lýdia Slabá Vladimír: Bratislava mini
7,62 €

6,55 €

Pozoruhodná obrazová publikácia približuje krásne a vzácne historické pamiatky hlavného mesta Slovenska. Farebné fotografie hradu, dómu sv.


Bárta a kolektív Vladimír: Spiš
19,17 €

16,49 €

Autori fotografií sa podujali umeleckým pohľadom stvárniť spišskú krajinu s hradmi, historickými mestami, v ktorých sú krásne námestia, meštianske domy, kostoly a umelecký odkaz Majstra Pavla z Levoče.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Najkrajšie miesta Slovenska
2,62 €

2,25 €

Farebná brožúra. Obrazom a slovom predstavuje 20 najkrajších lokalít Slovenska: Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bratislava, Čičmany, Demänovská jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Dunajec – Pieniny, Nitriansky hrad, Nízke Tatry, Košice – dom sv.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Slovenské hrady
46,13 €

39,67 €

Veľká exkluzívna, celofarebná a obsahovo najširšia obrazová kniha o hradoch na 160 stranách predstavuje okolo 80 objektov, z toho 20 zachovalých, muzeálne sprístupnených, hradov a 60 polozrúcaných hradov a pevností.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Slovensko / štvorček/
7,62 €

6,55 €

Malá, ale jedinečná a krásna, darčeková knižka o Slovensku, vychádza v novej edícii darčekových a umeleckých publikácii vydavateľstva AB ART press. Vladimír Bárta a Vladimír Barta ml.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Slovensko v panorámach
32,64 €

28,07 €

Obrazová publikácia predstavuje Slovensko prostredníctvom neobvyklých, širokouhlých, panoramatických fotografií. Defilujú v nej najkrajšie pohoria, historické mestá, hrady a zámky, klenoty ľudovej architektúry a iné zaujímavosti Slovenskej republiky.


Bárta Vladimír: Bratislava na dlani
8,77 €

7,54 €

Publikácia predstavuje historické centrum hlavného mesta Slovenska prostredníctvom leteckých fotografií. Ponúka nevšedné pohľady na červené strechy meštianskych domov, štíhle veže kostolov, námestia, ulice a parky z vtáčej perspektívy.


Bárta Vladimír: Little Slovakia in Europe/Slovensko v Európe-malé/
19,17 €

16,48 €

Representative pictorial book Slovakia in Europe presents natural beauties, historical monuments, cities, culture, folklore traditions, folk architecture, transpotration, industry, agriculture and tourist attractions of Slovak Republic which becomes


Bárta Vladimír: SK - Magical / Čarovné
19,17 €

16,49 €

Očarujúca obrazová publikácia. Je doslova pastvou pre oči, ale aj dušu. Obrázky hýriace farbami dopĺňajú priliehavé poetické texty. Popisné texty sú v samostatnom bloku preložené až v šiestich jazykoch.


Bárta Vladimír: Slovensko-Exkluzív
53,92 €

46,37 €
+ doprava zadarmo

Jedinečná a formátom najväčšia doteraz vydaná obrazová kniha o Slovensku. Predstavuje najkrajšie a najhodnotnejšie miesta na Slovensku prostredníctvom veľkolepých fotografií.


Bárta Vladimír: Tatry čarovné /AJ,NJ,PLJ,MAJ,RJ/
23,01 €

19,79 €

Najkrajšia obrazová publikácia o slovenských veľhorách z produkcie vydavateľstva. Predstavuje Vysoké Tatry, Západné i Belianske Tatry ako aj časť Tatier poľských.


Bulík Ivan: AFRIKA navždy
19,90 €

17,11 €

Vždy som si myslel, že to, čo som čítal kedysi dávno v starých knihách o Afrike, už dávno neexistuje – prírodné kmene, húfy zvierat na nedozerných pláňach, tradície divokých kmeňov, dunivé zvuky bubnov, nahé telá tancujúcich domorodcov, ich ošt


Carter Terry: Paríž - To najlepšie... Lonely Planet
6,61 €

5,68 €

Vreckový sprievodca s plánmi (praktické plániky s navrhnutými trasami) zo série Lonely Planet, ktorý vám dáva do vrecka celý Paríž a s ním i ingrediencie nepostrádateľné pre krátky pobyt.