Preciosa Manžetové gombíky Owen 7123 40

Značka: Preciosa Náš kód: 100002323956
Preciosa Manžetové gombíky Owen 7123 40

Partnerský predajDoprava zadarmo

Preciosa Manžetové gombíky Owen 7123 40

Manžetové gombíky Owen 7123 40. Celý popis

60
60 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
30 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Popis

Popis produktu

Spoločnosť Preciosa patrí v súčasnosti k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu. Jej história sa začala písať v roku 1376, kedy sa na území severných Čiech v srdci Európy rozhorela prvá sklárska pec. Od tej doby sa Čechy stali sklárskou veľmocou a svoju výnimočnú pozíciu si zachovali po sedem stáročia až do dnešnej doby.

Preciosa je priamym pokračovateľom slávnej tradície českého krištáľu. Svoju obchodnú politiku postavila na ohlasu českého krištáľu a umenia sklárskych majstrov, ktoré sa už po stáročia dedí z otca na syna.

V súčasnej dobe používa Preciosa vo výrobnom procese Preciosa® Hi-Pure Crystal ™ technológie, ktoré zaisťujú jej výrobkom mimoriadnej opticko – estetické vlastnosti.

Značka Preciosa® GENUINE CZECH CRYSTAL ™ je zárukou najvyššej kvality českého výrobku, ktorý je možné získať iba od Preciosy.

Exkluzívne šperky z českého brúseného krištáľu sú určené ženám, ktoré majú štýl, vedia čo je in a milujú ten pocit byť samy sebou. Vysoká brilancie, trblietanie a elegancia šperkov z Preciosy vyzdvihne individualitu i osobnosť súčasnej ženy …

Materiál: chirurgická oceľ, kryštál Preciosa, kryštál
Farba: oceľová, sivá
Osadenie: kryštál
Povrchová úprava: lesk
Rozmer: 1,8 × 1,8 cm
Váha: 15,00 g

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Materiál chirurgická oceľ, kryštál, kryštál Preciosa
Kameň hlavný kryštál
Povrchová úprava lesk
Farba oceľová, sivá
Rozmery 1,8 x 1,8 cm
Hmotnosť 15,00 g