brašna na notebook 15,6''

brašna na notebook 15,6''

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitne prevedená taška na notebook s uhlopriečkou 15,4“ – 16". Véčkový dizajn pre odklopenie celej čelnej steny, polstrované steny pre zvýšenú ochranu, oddelené vrecko pre dokumenty, predné vrecko s organizérom. Celý popis
37,58 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
37,58 €
Posledné 2 kusy
Pri zaobstaraní MALL karty 7,58 €

27.3.2023 na výdajnom mieste
27.3.2023 na vašej adrese

Popis

CaseLogic CaseLogic je kvalitne prevedená taška na notebook, ktorá uspokojí prevažnú väčšinu užívateľov. Chránený oddiel pre notebook, premyslené usporiadanie všetkých vecí a dostupná cena sú hlavné prednosti tohto modelu.

Taška CaseLogic CaseLogic je kompatibilná s väčšinou 15,4“ – 16" notebookov, ktorým ponúkne polstrované steny oddielu pre zvýšenú ochranu a nastaviteľný pásik zaistí notebook v pevnej pozícii. Do oddeleného vnútorného vrecka môžete uchovať dokumenty a predné vrecko s organizérom je určené pre každodenné drobné príslušenstvo.

Široké dno v čelnom vrecku je vhodné na uloženie objemného príslušenstva ako sieťový zdroj. Vďaka praktickému véčkovému designu ľahko odklopíte celú čelnú stenu pre pohodlný prístup k notebooku. Pri transporte každý užívateľ ocenia príjemné madlo s neoprénovým polstrovaním a odnímateľný nastaviteľný ramenný popruh s protišmykovou podložkou.

Taška je vyrobená z polyesteru, jej vonkajšie rozmery sú 44,0 × 8,0 × 35,0 cm a vnútorné 38,5 × 4,4 × 26,7 cm. Hmotnosť produktu je 0,57 kg.