Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

RivaCase 8325 brašna na notebook 13.3", červená

RivaCase 8325 brašna na notebook 13.3", červená

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitná taška pre notebook veľkosti 13,3“ RivaCase, vyrobená z pevného kvalitného materiálu, polstrovaný oddiel na notebook, 2 interné oddiely na dokumenty a 10,1“ tablet, 2 externé vrecká na smartphone či tablet, 1 externé vrecko na zips, polstrované rukoväte , odnímateľný ramenný popruh. Celý popis
36,64 €
Tovar od: CZC.cz
36,64 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledný kus

3.10.2023 na výdajnom mieste
3.10.2023 na vašej adrese

Popis

Spoločnosť RivaCase bola založená v roku 1996 a postupom času sa zaradila medzi lídrov v oblasti výroby a navrhovania kufrov, tašiek, batohov a puzdier pre najrôznejšie digitálne prístroje ako sú fotoaparáty, zrkadlovky, videokamery, tablety a notebooky. Spoločnosť neustále dopĺňa svoj sortiment, aby vyhovoval potrebám zákazníkov a taktiež novým výrobkom na trhu. Cieľom spoločnosti je vyrábať vysoko kvalitné výrobky s moderným vzhľadom, za pomoci moderných materiálov.

Taška RivaCase 8325 je určená pre bezpečné prenášanie notebooku veľkosti 13,3“. Vnútorné vrecko má polstrovaný oddiel pre notebook a dva oddiely pre dokumenty a 10,1“ tabliet. Na vonkajších stranách tašky nájdete celkom tri vrecká. Jedna je určená pre mobilný telefón, druhá pre tablet a tretia je vybavená zipsom a pojme príslušenstvo. Pre ľahké prenášanie má taška polstrované rukoväte a odnímateľný ramenný popruh.