DELL Targus Meridian II, čierna

DELL Targus Meridian II, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitná štýlová taška na cesty od spoločnosti Dell je určená pre notebooky do veľkosti uhlopriečky 15,6“, hlavný polstrovaný priestor pre notebook, oddiel s zakladačom pre dokumenty, predný oddiel pre drobné osobné veci, priestory pre príslušenstvo, nastaviteľný ramenný popruh, vodotesný materiál. Celý popis
79,64 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
79,64 €
Posledný kus

30.5.2023 na výdajnom mieste
30.5.2023 na vašej adrese

Popis

Spoločnosť Dell, ktorá je známa ako popredný výrobca osobných počítačov a kvalitných notebookov, prichádza na trh s množstvom zaujímavých a kvalitných produktov. Teraz rozšírila svoje široké portfólio o príslušenstvo v podobe kvalitnej štýlovej tašky Dell Targus Meridian II, ktorá je určená na prepravu notebookov do veľkosti uhlopriečky 15,6“.

Taška ochráni spoľahlivo prístroj pred vodu, nárazmi, poškriabaním, nečistotami a prachom. V taške je hlavný úložný polstrovaný priestor pre notebook. Súčasťou produktu je patentovaný popruh SafePort, ktorý ochráni notebook pri páde. Taška sa otvára hore a je tu uchovateľný držiak pre fľašu a letenku.

Taška má špeciálny oddiel s zakladačom pre prehľadnú organizáciu dokumentov na cestách. Predný oddiel obsahuje vrecko na mobilný telefón, slučky na perá, držiak na vizitky a priestory na uloženie príslušenstva. Na pohodlné nosenie je tu polstrovaný nastaviteľný ramenný popruh. Rukoväte sú poťahované kožou a sú zmagnetizované na pohodlné nosenie.

Produkt je vyrobený z trvanlivého a odolného nylonu. Výrobca pre tento model zvolil elegantné čierne farebné prevedenie.