Canyon neformální taška na notebook

Canyon neformální taška na notebook

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elegantná taška na 15–16" notebook. Vysoko kvalitný materiál. Úchyty do ruky. Odopínací popruh cez rameno. Ochrana pred mechanickým poškodením. Jednoduchý a tenký dizajn. Každodenný pomocník. Ľahko prístupné vrecko na osobné veci. Materiál Polyester. Rozmery 4,5 × 39 × 28,5 cm, farba čierna. Celý popis
14,62 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
14,62 €
Iní predajci

Už zajtra na výdajnom mieste
30.3.2023 na vašej adrese

Popis

Taška Canyon Casual laptop bag

Pokiaľ váš notebook nezaháľa doma, ale naopak ho potrebujete mať neustále pri sebe, kamkoľvek idete – mali by ste mu na cestovanie zaobstarať dostatočnú ochranu. Tašky na notebooky od spoločnosti Canyon chránia váš počítač pred mechanickým poškodením (nárazy, otrasy, prašné prostredie a pod.), ale aj pred nepriazňou počasia. Teraz vám predstavuje tašku Canyon Casual laptop bag.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chráňte svoj notebook

Ochráňte svoj 15–16" notebook. Taška Canyon Casual laptop bag je vyrobená z veľmi kvalitného materiálu. Vyniká svojim jednoduchým a tenkým dizajnom. Vďaka tomu sa stane každodenným pomocníkom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pevný materiál a polstrovanie

Váš notebook bude ochránený pred mechanickým poškodením, vďaka pevnému materiálu a polstrovaniu. Ľahko prístupné vrecko na zips poskytne dostatok priestoru aj na vaše osobné veci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Cez rameno alebo do ruky

Noste tašku cez rameno alebo pohodlne v ruke. Je vybavená šikovnými úchytmi do ruky a odopínacím popruhom cez rameno.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Taška na 15–16" notebook. Vysoko kvalitný materiál. Úchyty do ruky. Odopínací popruh cez rameno. Ochrana pred mechanickým poškodením. Jednoduchý a tenký dizajn. Každodenný pomocník. Ľahko prístupné vrecko na osobné veci. Materiál Polyester. Rozmery 4,5 × 39 × 28,5 cm, farba čierna.