Case Logic PNC216 taška na notebook 16", čierna
49 €

30 €

Case Logic brašňa pre noteboook do veľkosti 16" v čiernom prevedení. Taška má silne polstrovaný oddiel pre notebook a tiež odklápaciu prednú stranu notebooku pre lepšiu manipuláciu s notebookom.


Wenger SHERPA dvojkomorová taška na notebook 16 ", čierna
34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitne spracovaná odolná dvokkomorová brašna do veľkosti notebooku 16". Ramenný popruh odolný proti roztrhnutiu. Spĺňa podmienky pre príručnú batožinu s notebookmi stanovené poprednými leteckými spoločnosťami.


PKG Cestovná taška Rosedale PKG-ROSEDALE-BLBL, čierna
199 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nepremokavá cestovná taška unesie všetko potrebné na pracovnú cestu a to vrátane pánskeho obleku. PKG Cestovná taška Rosedale PKG-ROSEDALE-BLBL disponuje špeciálnou priehradkou na 16" notebook a nepremokavým vreckom na obuv. Stiahnutím iba troch zipsov z nej urobíte obal na oblek vrátane ramienka.


PKG Cestovná taška Rosedale PKG-ROSEDALE-BLU, modrá
199 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nepremokavá cestovná taška unesie všetko potrebné na pracovnú cestu a to vrátane pánskeho obleku. PKG Cestovná taška Rosedale PKG-ROSEDALE-BLU disponuje špeciálnou priehradkou na 16" notebook a nepremokavým vreckom na obuv. Stiahnutím iba troch zipsov z nej urobíte obal na oblek vrátane ramienka.


PKG Cestovná taška Rosedale PKG-ROSEDALE-DGRY, tmavo šedá
199 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nepremokavá cestovná taška unesie všetko potrebné na pracovnú cestu a to vrátane pánskeho obleku. PKG Cestovná taška Rosedale PKG-ROSEDALE-DGRY disponuje špeciálnou priehradkou na 16" notebook a nepremokavým vreckom na obuv. Stiahnutím iba troch zipsov z nej urobíte obal na oblek vrátane ramienka.


PKG Cestovná taška Rosedale PKG-ROSEDALE-WOOL, šedá vlna
199 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nepremokavá cestovná taška unesie všetko potrebné na pracovnú cestu a to vrátane pánskeho obleku. PKG Cestovná taška Rosedale PKG-ROSEDALE-WOOL disponuje špeciálnou priehradkou na 16" notebook a nepremokavým vreckom na obuv. Stiahnutím iba troch zipsov z nej urobíte obal na oblek vrátane ramienka.


PKG Richmond Laptop Messenger 15” PKG-RICHMOND-BLK, čierny
99,99 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Štýlová retro brašňa je určená na notebooky s maximálnou uhlopriečkou 12–16". PKG Richmond Laptop Messenger 15" PKG-RICHMOND-BLK je mäkko polstrovaný pre ochranu vášho notebooku. 2 predné vrecká slúžia na uschovanie všetkého potrebného vybavenia, ako je napríklad adaptér či myš.


PKG Richmond Laptop Messenger 15” PKG-RICHMOND-BLU, modrý
99,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová retro brašňa je určená na notebooky s maximálnou uhlopriečkou 12–16". PKG Richmond Laptop Messenger 15" PKG-RICHMOND-BLU je mäkko polstrovaný pre ochranu vášho notebooku. 2 predné vrecká slúžia na uschovanie všetkého potrebného vybavenia, ako je napríklad adaptér či myš.


PKG Richmond Laptop Messenger 15” PKG-RICHMOND-LGRY, sivý
99,99 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Štýlová retro brašňa je určená na notebooky s maximálnou uhlopriečkou 12–16". PKG Richmond Laptop Messenger 15" PKG-RICHMOND-LGRY je mäkko polstrovaný pre ochranu vášho notebooku. 2 predné vrecká slúžia na uschovanie všetkého potrebného vybavenia, ako je napríklad adaptér či myš.


TRUST Primo 16" Bag with wireless mouse 21685
21,35 €
20,96 €

Brašna na notebook s bezdrátovou myší. Trust Primo 16" Bag pojme notebooky do velikosti 16 " i příslušenství. Vnitřní polstrování zajistí vašemu zařízení bezpečí, velmi pevná tkanina odolá i dlouhodobému užívání. Bezdrátová optická myš má dosah až 8 m (2,4 GHz). Stačí ji zapojit a začít používat.


Wenger ADMINISTRATOR brašna na notebook 15", čierna
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná tenká pánska taška Wenger ADMINISTRATOR v čiernom prevedení do uhlopriečky notebooku 15". Popruh odolný proti strhnutiu. Oddiel pre zložky.


Wenger LEGACY dvojitá brašna na notebook 16", černá/šedá (600648)
70,27 €

65 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Brašna Wenger je svým decentním stylem a uspořádaností tím správným prostředkem pro transport mobilní kanceláře. Pojme notebook až do úhlopříčky 16" a poskytne mu dokonalou ochranu před nárazy. Tato elegantní taška představuje nepostradatelného pomocníka při cestování, zejména leteckém.


Wenger PROSPECTUS brašna na notebook 16" a tablet, čierna (600649)
59,17 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Taška Prospectus pojme notebook až do uhlopriečky 16". Aby bolo prenášanie obsahu maximálne pohodlné, má komfortne nastaviteľný ramenný popruh, spevnené ergonomické madlo a systém pre uchytenie na kolieskovú batožinu s výsuvným držadlom.


Wenger LEGACY dvojkomorová brašna na notebook 16", čierna
59 €

45,40 €
+ doprava zadarmo

Kvalitne spracovaná odolná brašna do veľkosti notebooku 16". Ramenný popruh odolný proti roztrhnutiu. Zosilnená ergonomická rukoväť. Spĺňa podmienky pre príručnú batožinu s notebookmi stanovené poprednými leteckými spoločnosťami.