Pepino Tehotenský test Dipstrip 1 ks

Pepino Tehotenský test Dipstrip 1 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tehotenský test Dipstrip je vysoko citlivý test pre včasné zistenie tehotenstva. Určený na samotestovanie. Možno vykonávať už 2 dni od počatia. Jednou z hlavných výhod indikátorového tehotenského testu je jeho jednoduché použitie v jednom kroku. Stačí ponoriť časť testovacieho prúžku do vzorky moču. Celý popis
Partner: Vivantis
1,40 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100002245177

Popis

Tehotenský test Dipstrip je vysoko citlivý test pre včasné zistenie tehotenstva. Určený na samotestovanie. Možno vykonávať už 2 dni od počatia. Jednou z hlavných výhod indikátorového tehotenského testu je jeho jednoduché použitie v jednom kroku. Stačí ponoriť časť testovacieho prúžku do vzorky moču. Výsledok sa objaví v priebehu niekoľkých minút.V rannom štádiu tehotenstva produkuje oplodnené vajíčko špecifický hormón HCG (Human Chorionic Gonadotropin), ktorý sa objavuje v moči. Tehotenský test zisťuje prítomnosť tohto hormónu najnovšou technológiou: prítomnosť HCG je zisťovaná prostredníctvom špecifických protilátok viazaných na častice koloidného zlata.

 

Citlivosť tohto testu je vysoká, to znamená, že prúžkový tehotenský test Pepino Dipstrip môže zistiť tehotenstvo vo veľmi rannom štádiu – 2 dni od počatia, zhruba 7 dní pred očakávanou menštruáciou.

Ak bol urobený Dipstrip test podľa návodu, je jeho presnosť veľmi vysoká, podobná ako u tehotenských testov zo vzoriek moču, vykonávaných v odbornej laboratóriu. Pri laboratórnych skúškach vykonávaných na vzorkách moču tehotných žien bola zistená presnosť viac ako 99%. Väčšina liekov nemá na test vplyv. Avšak rovnako ako u všetkých tehotenských testov môžu falošný pozitívny výsledok spôsobiť injekcie Chorigonu aplikované pri určitej liečbe plodnosti.

Ako používať:Odoberte do čistej nádoby vzorku moču. Stačí malé množstvo – zaistite, aby hladina nebola vyššia ako 1 cm.Odtrhnite fóliu a vyberte prúžok. Dotýkajte sa prúžku len na vyznačenom konci určenom na držanie. Vrecko so sušivom a obal vyhoďte.Ponorte prúžok do moču až po líniu označenú šípkou na dobu 5–10 sekúnd.Položte prúžok vodorovne na čistý rovný povrch modrú stranou nahor.Uvidíte, ako sa bude takmer okamžite membránou prúžku šíriť ružová farba.Po 5 minútach prečítajte výsledky v oblasti výsledkov testu. Nečítajte výsledky po viac ako 10 minútach.

Výsledky:

  • Ste tehotná – objavili sa dva prúžky. Ak sa objavia dva prúžky (jeden v mieste „test“ a druhý v mieste „kontrola“), je test pozitívny a môžete z toho usúdiť, že ste tehotná.
  • Nie ste tehotná – objavil sa jeden prúžok. Ak sa objaví len jeden prúžok (v mieste „kontrola“), je test negatívny a môžete z toho usúdiť, že nie ste tehotná.
Balenie:

1 sáčok z hliníkovej fólie (1× testovací prúžok, malý sáčok sušiaceho prostriedku pre zabránenie absorbovania vlhkosti), návod na použitie

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Určené na samotestovanie. Skladujte pri izbovej teplote na chladnom a suchom mieste. Možnosť testovania kedykoľvek počas dňa.