MedPharma Med Pharma Ovulačný test 20mIU / ml 6 ks

MedPharma Med Pharma Ovulačný test 20mIU / ml 6 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Med Pharma Ovulačný test je vysoko presný, rýchly a hygienický ovulačný test pre presné stanovenie termínu ovulácie, ktorý si ľahko môžete vykonať sama. Zvýšite tak možnosť vášho otehotnenia. Celý popis
Partner: Vivantis
3,70 €
Vrátane DPH
2,90 €
-21%

Skladom u partnera 5+ kusov

24.1.2022 - 25.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100002583235

Popis

Med Pharma Ovulačný test je vysoko presný, rýchly a hygienický ovulačný test pre presné stanovenie termínu ovulácie, ktorý si ľahko môžete vykonať sama. Zvýšite tak možnosť vášho otehotnenia.

Ovulačný test zisťuje prítomnosť luteinizačného hormónu (LH) v moči, ktorý Vám pomôže maximalizovať Vaše šance prirodzene otehotnieť. Luteinizačný hormón (LH) je zodpovedný za konečnú fázu zrenia a následnú ovuláciu vajíčka. K prudkému, ale krátkodobému zvýšeniu hladiny luteinizačného hormónu dochádza 24–36 hodín pred ovuláciou. Toto zvýšenie je nazývané LH nárast. Pokiaľ dôjde k pohlavnému styku v priebehu prudkého LH nárastu (v deň pred ovuláciou av deň ovulácie, tzn. V období 24–36 hodín po LH nárastu), je najväčšia pravdepodobnosť, že otehotniete. Ovulácia môže byť nepravidelná z dôvodov rôznych okolností, emócií a ďalších faktorov v živote. Preto nemôžete predpokladať, že ovulácia nastane vždy v rovnakom čase po menštruácii. Preto je potreba test v každom menštruačnom cykle vykonávať znova.

Ako používať:

Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

Balenie:

6 ks jednorázových testovacích prúžkov, nádobka na moč