GreenSwan GS Mamatest 10 tehotenský test 2 ks

GreenSwan GS Mamatest 10 tehotenský test 2 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
GS Mamatest 10 je tehotenský test pre včasnú detekciu tehotenstva . Rýchly test založený na laterálnej prietokovej imunochromatografii na prúžku a slúži na kvalitatívne stanovenie ľudského choriongonadotropínu (hCG) v moči, s pomocou ktorého možno zistiť tehotenstvo. Celý popis
Partner: Vivantis
1,70 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100002246122

Popis

GS Mamatest 10 je tehotenský test pre včasnú detekciu tehotenstva . Rýchly test založený na laterálnej prietokovej imunochromatografii na prúžku a slúži na kvalitatívne stanovenie ľudského choriongonadotropínu (hCG) v moči, s pomocou ktorého možno zistiť tehotenstvo .

GS Mamatest využíva kombináciu protilátok zahrňujúcich monoklonálne hCG protilátky selektívne zamerané na zvýšené hladiny hCG. 244. Tehotenský test sa vykonáva ponorením absorbujúceho konca prúžku do nádobky s močom. Získaný výsledok sa odčíta podľa vytvorených farebných línií.

Zloženie:

Monoklonálne protilátky proti hCG

Ako používať: Odoberte moč do suchej čistej nádobky. Vyberte prúžok z ochrannej fólie a časť prúžku označenú šípkami ponorte do moču. Prúžok držte zvisle v moči aspoň 10–15 sekúnd. Prúžok neponárajte pod vyznačenú maximálnu líniu (MAX) na testovacom prúžku. Vyberte prúžok z moču, položte ho na vodorovnú nenasiakavou podložku a začnite merať čas. Akonáhle test začne prebiehať, uvidíte postupnú tvorbu farebných línií pri pohybe moču prúžkom. Najskôr je to testovacia línia v oblasti označenej (T) a potom kontrolná línia v oblasti ©. Výsledok odčítajte do 3 minút. Ak sa do tej doby žiadna farebná línia neobjaví, počkajte ešte o 1 minútu dlhšie. Niektoré pozitívne výsledky sa môžu objaviť naopak o niečo skôr, a to v závislosti od koncentrácie hCG.

Po 10 minútach už výsledok v žiadnom prípade neodčítavajte, nie je možné ho považovať za preukázateľný.


Odčítanie a interpretácia výsledkov:

ste tehotná
Objaví sa dve zreteľne vyfarbené línie (viď obr. 2). Jedna línia by mala byť v kontrolnej oblasti © a druhá v testovacej oblasti (T). Testovacia línia môže byť slabšia ako kontrolná, a to v prípade, že množstvo hCG vo Vašom moči je zatiaľ nízke.

nie ste tehotná
Jedna farebná línia sa objaví v kontrolnej oblasti ©. V testovacej oblasti (T) sa neobjaví žiadna línia (viď obr. 2).

neplatný výsledok
Výsledok je neplatný, ak sa neobjaví žiadna farebná línia v kontrolnej oblasti ©,
aj keď sa môže objaviť línia v testovacej oblasti (T) (viď obr. 2). Odporúčame test zopakovať s novým testovacím prúžkom.

Balenie:

2 ks

Upozornenie:

Skladujte test na suchom mieste pri teplote 2–30 ° C. Neskladujte v mraziacom priestore. Skladujte test mimo dosahu detí. Nepoužívajte test, pokiaľ bola porušená ochranná fólia. Neotvárajte ochrannú fóliu testu, kým nemáte pripravené všetko k vykonaniu testu. Nepoužívajte test opakovane a po uplynutí dátumu spotreby vyznačeného na obale. Použité testy zlikvidujte s domácim odpadom. In vitro diagnostikum určené na samotestovanie. Neužívať vnútorne.