GoGEN Vysielačky MAXI Maxipes Fík, tmavozelená farba
30,30 €

Pre všetky deti pripravil Maxipes Fík úžasnú sadu 2 vysielačiek. Iste budú skvelým sprievodcom všetkých detí, ktoré chcú zostať v spojení so svojim kamarátom, kamarátkou alebo svojimi rodičmi. A pre rodičov môžu byť jednoduchým pomocníkom, ako mať svoje dieťa „pod dohľadom“ hoci nie je práve v ich blízkosti. Vo voľnom teréne zvládajú vysielačky komunikovať až na vzdialenosť 4 km.

EP LINE SpyX - Špiónsky ďalekohľad
19,27 € 16,30 €

S týmto praktickým ďalekohľadom budú mať malí špióni dokonalý prehľad o stráženom priestore. Prípadní votrelci neuniknú pozornosti ani v noci a to do vzdialenosti až 7 metrov.

GoGEN Vysielačky MAXI P Maxipes Fík, ružovo-zelená
30,30 €

Pre všetky deti pripravil Maxipes Fík úžasnú sadu 2 vysielačiek. Iste budú skvelým sprievodcom všetkých detí, ktoré chcú zostať v spojení so svojim kamarátom, kamarátkou alebo svojimi rodičmi. A pre rodičov môžu byť jednoduchým pomocníkom, ako mať svoje dieťa „pod dohľadom“ hoci nie je práve v ich blízkosti. Vo voľnom teréne zvládajú vysielačky komunikovať až na vzdialenosť 7 km.

Buki France Vysielačky pre deti Sovičky
35,90 €

Hravé vysielačky Walkie sú špeciálne určené do drobných detských rúk. Majú dosah až na 2-km vzdialenosť a sú skvelou pomôckou na výlety, dovolenky či pri spoločných detských hrách.U detí trénujú jemnú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj audiovizuálne vnímanie, imaginárne myslenie, samost

EP LINE SpyX - Malá špiónská sada
33,27 € 30,30 €

Staňte sa pravým špiónom! Sada obsahuje všetky nevyhnutnosti bez ktorých sa tajný agent v dnešnej dobe nezaobíde. V balení je špiónske pero, detektor pohybu, mini odposluch, špiónske oko a univerzálny opasok s držiakmi na špiónske vychytávky.

EP LINE SpyX - Špión oko a naslúchadlo
15,41 € 13,20 €

Špičkový agent musí byť na svojej tajnej misii špičkovo vybavený. Aby mal dokonalý prehľad o aktivitách v okolitom priestore, nesmie mu chýbať Špiónovo oko a naslúchadlo, s ktorými mu neunikne žiadny zvuk ani pohyb v okolí.

Lamps policajné vysielačky
11,10 € 10,90 €

Vydaj sa na špionážnu misiu vo dvoch s týmito vysielačkami na batérie. Spojte sa pomocou vysielačiek a zmapujte neznámy terén. Vysielačky pracujú na frekvencii 27,13 MHz. Pri vonkajšom použití majú dosah až 80 metrov.

EP LINE SpyX - Špiónsky detekčný systém-42%
50,15 € 29 €

Akcia

Agent strážiaci priestor by mal byť vybavený špičkovým detekčným systémom, s ktorým mu neunikne žiadny pohyb v rozsahu až 23 metrov. Akonáhle prístroj zaznamená pohyb, spustí sa alarm.

DICKIE Vysielačky Walkie Talkie Outdoor
21,41 € 16,30 €

Detské modré vysielačky sú super darčekom pre všetkych malých špiónov. Vysielačky majú dosah až 250 m v otvorenom priestore. Vysielačky pracujú na frekvencii 433 MHz. Rušenie šumu.

EP LINE SpyX - Mini odposluch
9,61 € 8,70 €

Každý správny agent má odpočúvacie zariadenie, s ktorým môže zaznamenávať tajné odpočúvanie. Stačí odpočúvaciu jednotku schovať napríklad do vrecka a slúchadlo nenápadne vložiť do ucha.

EP LINE SpyX - Laserová past
36,97 € 31,40 €

Nastavte neviditeľnú laserovú pascu a chráňte si svoje veci! Akonáhle čokoľvek naruší svetelný lúč, spustí sa alarm! Set sa skladá z troch senzorov prepojiteľných neviditeľným lúčom. Pomocou kĺbových spojov sa dá pasca rôzne rozmiestniť.

EP LINE SpyX - Veľký špiónsky set s ďalekohľadom
55,48 € 44,70 €

Staňte sa pravým špiónom! Veľká sada obsahuje všetky nevyhnutnosti, bez ktorých sa tajný agent v dnešnej dobe nezaobíde. V balení nájdete detektor pohybu, menič hlasu, špiónske hodinky, ďalekohľad na nočné videnie. Vhodné pre deti od 6 rokov.

EP LINE SpyX - Špiónské pero
9,61 € 9,40 €

Špiónovi sa môže hodiť možnosť písať si neviditeľné poznámky alebo posielať tajné správy. Stačí ich napísať pomocou Špiónovho pera špeciálnym neviditeľným atramentom, ktorý možno prečítať len po nasvietení UV svetlom na druhej strane pera.