PEPCO Sada vysielačiek 2ks modrá
6 €

Sada 2 kusov policajných alebo vojenských vysielačiek na výber. Umožňuje skvelú zábavu doma i vonku. Batérie nie sú súčasťou sady.

shumee Hudobná skrinka Moon
21 €
Doprava zadarmo

Mäkká hudobná skrinka v tvare mesiaca a pekná hviezda budú pre dieťa pred spaním vynikajúcou spoločnosťou, ktorá mu bude poskytovať iba sladké a rozkošné sny. Po zatiahnutí za rukoväť v tvare hviezdy hrá hudobná skrinka sladké Mozartove melódie, zatiaľ čo pomaly rotujúce disky pokryté obrázkami posk

shumee Orgán lienky
14 €
Doprava zadarmo

Orgán lienky. Pri otáčaní rukoväte rastie v orgáne pôvabná melódia. Jeho priemer je 7,5 cm.

Wiky SPY Detektor kovov 70 cm-22%
39,50 € 30,80 €

Akcia

SPY detektor kovov je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého špióna. Vydaj sa s ním na výlet a objav napríklad zakopané poklady. Detektor kovov má aj praktické svietidlo, s ktorým si posvietite na všetky nálezy.

Lamps policajné vysielačky
13,20 €

Vydaj sa na špionážnu misiu vo dvoch s týmito vysielačkami na batérie. Spojte sa pomocou vysielačiek a zmapujte neznámy terén. Vysielačky pracujú na frekvencii 27,13 MHz. Pri vonkajšom použití majú dosah až 80 metrov.

DICKIE Vysielačky Walkie Talkie Outdoor-24%
23 € 17,30 €

Akcia

Detské modré vysielačky sú super darčekom pre všetkych malých špiónov. Vysielačky majú dosah až 250 m v otvorenom priestore. Vysielačky pracujú na frekvencii 433 MHz. Rušenie šumu.

EP LINE SpyX - Laserová past
37,80 €

Nastavte neviditeľnú laserovú pascu a chráňte si svoje veci! Akonáhle čokoľvek naruší svetelný lúč, spustí sa alarm! Set sa skladá z troch senzorov prepojiteľných neviditeľným lúčom. Pomocou kĺbových spojov sa dá pasca rôzne rozmiestniť.

Alltoys SpyX tajný menič hlasu
18,10 €

Zmeňte svoj hlas v reálnom čase a skryte svoju identitu. Tento menič hlasu umožňuje 6 rôznych módov skreslenia. Napr.: mimozemšťan, robot, vysoký hlas.

Wiky SPY Menič hlasu

Wiky SPY Menič hlasu

Hodnotenie: 5
19,30 € 17,40 €

SPY menič hlasu je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého špióna. Skry svoju identitu a vyskúšaj, ako by tvoj hlas mohol znieť v inom štýle. Menič hlasu ti umožní využiť 3 rôzne módy hlasu.

EP LINE SpyX - Vysielačky-16%

EP LINE SpyX - Vysielačky

Hodnotenie: 4,7
18,47 € 15,40 €

Akcia

Vysielačky patria do potrebnej výbavy agenta. Ak sú nasadení do akcie dvaja agenti, sú pre ich kontakt výbornou pomôckou. Pri spojení pomocou vysielačiek majú možnosť ľahko mapovať terén, kde sa potrebujú pohybovať.

Wiky SPY okuliare a odpočúvač-25%
43,70 € 32,70 €

Akcia

SPY okuliare na nočné videnie a odpočúvač sú neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého špióna. Okuliare ti umožnia vidieť v tme do vzdialenosti 7,6 m a odpočúvač má na sebe svietidlo, ktoré ti pomôže pri špionážnej akcii.

Wiky SPY Ďalekohľad-26%

Wiky SPY Ďalekohľad

Hodnotenie: 3,7
15,60 € 11,50 €

Akcia

SPY Ďalekohľad je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého špióna. SPY Ďalekohľad umožňuje sledovať cieľ troma uhlami pohľadu. Môžete sa ním pozerať vpred, vľavo aj vpravo. Balenie obsahuje jemnú handričku na čistenie ďalekohľadu a návod.

EP LINE SpyX - Špión oko a naslúchadlo
15,41 € 15,10 €

Špičkový agent musí byť na svojej tajnej misii špičkovo vybavený. Aby mal dokonalý prehľad o aktivitách v okolitom priestore, nesmie mu chýbať Špiónovo oko a naslúchadlo, s ktorými mu neunikne žiadny zvuk ani pohyb v okolí.

Alltoys SpyX špiónske hodinky
18,20 € 15,40 €

Akcia

Hodinky 6 v 1 jednom sú určené pre každú špionážnu misiu. Skontrolujte čas, potom odklopte ciferník a objavte ďalšie skryté možnosti hodiniek ako je teleskop so šošovkami na dlhé a krátke videnie alebo zrkadlo, s ktorým môžete vyslať signál.

EP LINE SpyX - Mini odposluch
9,61 € 9,40 €

Každý správny agent má odpočúvacie zariadenie, s ktorým môže zaznamenávať tajné odpočúvanie. Stačí odpočúvaciu jednotku schovať napríklad do vrecka a slúchadlo nenápadne vložiť do ucha.

Wiky SPY Detektor kovov-26%

Wiky SPY Detektor kovov

Hodnotenie: 4,5
27,60 € 20,40 €

Akcia

SPY detektor kovov je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého špióna. Vydaj sa s ním na výlet a objav napríklad zakopané poklady. Ručný detektor kovov má aj svetelné a zvukové efekty, ktoré zaručia, že jeho využitie sa stane aj zábavou.

GoGEN Vysielačky MAXI P Maxipes Fík, ružovo-zelená
34 €

Pre všetky deti pripravil Maxipes Fík úžasnú sadu 2 vysielačiek. Iste budú skvelým sprievodcom všetkých detí, ktoré chcú zostať v spojení so svojim kamarátom, kamarátkou alebo svojimi rodičmi. A pre rodičov môžu byť jednoduchým pomocníkom, ako mať svoje dieťa „pod dohľadom“ hoci nie je práve v ich blízkosti. Vo voľnom teréne zvládajú vysielačky komunikovať až na vzdialenosť 7 km.

shumee Hudobný kolotoč 3v1 Infantino béžová
67 €
Doprava zadarmo

3W1 Projektor Hudobný kolotoč, béžový Multifunkčný projektor sa prispôsobí rôznym vývojovým fázam vášho drobca: – kolotoč s mäkkým svetlom a hudbou 0–5 mesiacov, – nočná lampa s hudbou pripevnená na detskej postieľke 6 – 18 mesiacov, – lampa s hudbou na nočnom stolíku od 18 mesiacov. Projektor zobra

shumee Plyšová hračka Frog-Dance s hudobnou skrinkou
13 €
Doprava zadarmo

Plyšový FRIDGE-TANCUS s hudobnou skrinkou Keď si večer ľahla na breh jazera, s radosťou počúvala prúdenie vody. Do tímu Skoczków sa pripojila kvôli svojej láske k radostnému tancu, môže a nie vždy vyhrá súťaž o najvyšší skok, ale v tancoch je bezkonkurenčná. Plyšová žaba s melódiou hudobnej skrinky

GoGEN Vysielačky MAXI Maxipes Fík, tmavozelená farba
34 €

Pre všetky deti pripravil Maxipes Fík úžasnú sadu 2 vysielačiek. Iste budú skvelým sprievodcom všetkých detí, ktoré chcú zostať v spojení so svojim kamarátom, kamarátkou alebo svojimi rodičmi. A pre rodičov môžu byť jednoduchým pomocníkom, ako mať svoje dieťa „pod dohľadom“ hoci nie je práve v ich blízkosti. Vo voľnom teréne zvládajú vysielačky komunikovať až na vzdialenosť 4 km.

Spy-Gear Akčné video kamera
70,28 € 18,50 €

Pripevnite kameru a vyrazte do super špiónskej akcie. Zachyťte úžasné zábery z vášho dobrodružstva. Kameru si môžete pripevniť takmer kamkoľvek trebárs na Hlavu alebo na bicykel. Nahrávaj videá, sekvencie alebo vytváraj fotky.

Alltoys SpyX hodinky s hands free
21,90 € 17,80 €

Staňte sa naozajstným špiónom s týmito hodinkami s hands free. Komunikujte s ďalším agentom prostredníctvom týchto digitálnych hodiniek na vzdialenosť až 50 m. Môže tiež poslať správu morzeovky. Ciferník je chránený ochranným krytom.

EP LINE SpyX - Malá špiónská sada
33,27 € 30,30 €

Staňte sa pravým špiónom! Sada obsahuje všetky nevyhnutnosti bez ktorých sa tajný agent v dnešnej dobe nezaobíde. V balení je špiónske pero, detektor pohybu, mini odposluch, špiónske oko a univerzálny opasok s držiakmi na špiónske vychytávky.

EP LINE SpyX - Špiónské pero
10,20 €

Špiónovi sa môže hodiť možnosť písať si neviditeľné poznámky alebo posielať tajné správy. Stačí ich napísať pomocou Špiónovho pera špeciálnym neviditeľným atramentom, ktorý možno prečítať len po nasvietení UV svetlom na druhej strane pera.

EP LINE SpyX - Špiónsky ďalekohľad
19,27 € 16,60 €

S týmto praktickým ďalekohľadom budú mať malí špióni dokonalý prehľad o stráženom priestore. Prípadní votrelci neuniknú pozornosti ani v noci a to do vzdialenosti až 7 metrov.