Crayola Vodové farby - s nádobkami na miešanie

Značka: Crayola Náš kód: 1279012

Crayola Vodové farby - s nádobkami na miešanie

Štetec s farbou je pre deti niečo ako čarovný prútik. Možností, čo všetko s ním môžu vytvoriť, je nekonečno. Crayola vodovky prinášajú veľa farieb pre inšpiráciu vašich detí vo svete umenia. Farby sú perfektné pre domáce použitie, učebňu, herňu aj kdekoľvek inde, kde chce váš malý umelec tvoriť. Celý popis

7.7

7,70 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

  • Farby sú netoxické a umývateľné.
  • Mamičky aj oteckovia tak nemusia s hrôzou tŕpnuť, kam až sa umelecké dielo ich detí rozrastie.
  • Farby v špeciálnych nádobkách sa ľahko miešajú a možno s nimi maľovať na väčšinu povrchov.
  • Rozmery: 15 cm × 27,4 cm × 2 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Určenie unisex

Alternatívne produkty

Teddies Antistresové maľovanky A4 160 strán
6,25 €
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Stres je výdobytkom modernej doby. Kto nezažíva dnes a denne stresové situácie v zamestnaní, doma, ale aj vonku na ulici? Siahnite po vymaľovánkach, jedná sa totiž o antidepresívne činnosť, ktorá človeku navodí pocit pokoja a harmónie.


Crayola Vodové farby na palete so štetcom
5,86 €
5,80 €

Štetec s farbou je pre deti niečo ako čarovný prútik. Možností, čo všetko s ním môžu vytvoriť, je nekonečno. Crayola vodové farby prinášajú veľa farieb pre inšpiráciu vašich detí vo svete umenia. Farby sú perfektné pre domáce použitie, učebňu, herňu aj kdekoľvek inde, kde chce váš malý umelec tvoriť.


Crayola 12 ks twist pasteliek gumovateľných
5,86 €
5,80 €

Prémiové farebné pastelky Crayola sú špeciálne navrhnuté pre precíznu dospelácku ruku, ale aj pre malé ruky, ktoré sa ešte len učia kresliť. S vysúvacími pastelkami nepotrebujete orezávatko! Keď sa tuha vymaľuje, stačí skrátka pastelkou otočiť a môžete zase pokračovať v kreslení.


Crayola Sada 5 špeciálnych štetcov
5,86 €
5,80 €

So sadou 5 štetcov s kvalitnými mäkkými štetinami vytvoríte umelecké dielo veľmi ľahko. Štetce si hravo poradia so širokými ťahmi aj s drobnou vykresľovacou prácou. Mäkké štetiny sa veľmi ľahko čistia, takže môžete kresliť znova a znova, štetce vydrží naozaj dlho.