MALL v zahraničí

Naša spoločnosť pôsobí nie len na Slovensku, ale ako súčasť holandského holdingu máme obchody aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a Slovinsku.

Spoločnosť Internet Mall a.s. bola založená v roku 2000, obchodovať sme začali na adrese bilezbozi.cz. Myšlienkou bolo zmeniť model nakupovania elektroniky na internete z tzv. „katalógového predaja“ na plnohodnotný nákupný proces, s kompletnými informáciami a kompetentným zákazníckym servisom.

2005 - Slovensko

V roku 2005 sme vstúpili na slovenský trh a rovnako ako v Česku sme začali s predajom sortimentu, na ktorom sme vyrástli – bieleho tovaru. Na Slovensku máme kancelárske priestory, sklad aj predajňu. Vďaka nášmu akčnému tímu je MALL na Slovensku obľúbeným internetovým obchodom.

V roku 2005 bola založená aj maďarská pobočka.

www.mall.sk a www.mall.hu

Hurá do Poľska

Poľskú pobočku sme spúšťali hneď v nasledujúcom roku, teda v roku 2006.

www.mall.pl

Rozširujeme sa do Slovinska

V roku 2011 sme sa rozšírili aj na slovinský trh, a to vďaka minoritnému podielu v najväčšom slovinskom e-shope mimovrste. Ten sa stal o rok neskôr 100% súčasťou nášho holdingu.

www.mimovrste.si

Holandský holding

Všetky pobočky, vrátane slovenskej, sú súčasťou spoločnosti Netretail Holding, B.V. so sídlom v holandskom Amsterdame. Spoločnosť je riadená managementom, ktorý stál pri zrode Internet Mall a naďalej tak čerpáme z jeho skúseností.

www.nrholding.com