Climbing technology | Ice 36-46 Classic

Climbing technology | Ice 36-46 Classic

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Climbing Technology Ice sú klasické 12 – hroté mačky. Sú vyrobené z odolnej lakovanej tvrdenej ocele. Sú ideálne na ľadovcové, no bez problémov zvládnu aj technické lezenie. 12 hrotov je usporiadaných tak, aby zaistili stabilitu za všetkých okolností. Celý popis
74,90 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: xTrek.sk

Skladom u partnera posledný 1 kus

26.10.2021 - 27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100063921230

Popis

Climbing Technology Ice sú klasické 12 – hroté mačky. Sú vyrobené z odolnej lakovanej tvrdenej ocele. Sú ideálne na ľadovcové, no bez problémov zvládnu aj technické lezenie. 12 hrotov je usporiadaných tak, aby zaistili stabilitu za všetkých okolností.   Mačky Ice sú dostupné vo všetkých troch verziách upínania: Upínanie Classic (alebo Universal) je možné použiť s akýmikoľvek pevnými turistickými či zimnými topánkami. Päta aj špička sa upínajú do košíčkov z pevného ale ohybného plastu a následne sa mačky o topánku pripevnia popruhmi. Verzia Semiautomatic je vybavená s pevným klip-upínaním päty a plastovým košíčkom na ukotvenie špičky, doplnené o popruhy – táto verzia je určená pre topánky, ktoré majú na päte drážku na mačky. Verzia Automatic je potom vybavená kovovým úchytom ako na špičke, tak aj na päte, kde je umiestnené rýchle klip-upínanie. Verzia Automatic je použiteľná s topánkami s drážkou na päte aj na špičke.

Climbinch Technology Ice sú vybavené snehovými vyhadzovačmi Antibott, ktoré sú súčasťou balenia, rovnako ako odolné prepravné vrecúško. Mačky Ice sú plne nastaviteľné a použiteľné pre veľkosti topánok 36 až 46.