Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 19852840

VetriScience Perio Plus Feline dent. kúsky 60ks mačka

VetriScience Perio Plus Feline dent. kúsky 60ks mačka

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Perio Plus pre mačky je perfektný spôsob, ako udržať ústnu dutinu vašej mačky zdravú ako súčasť denného programu starostlivosti o parodont. Celý popis
19,40 €
Tovar od: VISO TRADE
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
19,40 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

16.6.2023 na výdajnom mieste
16.6.2023 - 20.6.2023 na vašej adrese

Popis

Perio Plus pre mačky je perfektný spôsob, ako udržať ústnu dutinu vašej mačky zdravú ako súčasť denného programu starostlivosti o parodont.
Perio Plus pre mačky je chutná receptúra vyvinutá pre podporu zdravia ústnej dutiny u mačiek. Tieto malé kúsky majú dve lahodné vrstvy, ktoré predstavujú cielený a bezproblémový systém na podporu zdravia ústnej dutiny mačky. Vonkajšia vrstva je navrhnutá tak, že podporuje čistenie zubov, kontrolu plaku a svieži dych. Obsahuje spirulinu (modro-zelená riasa) na lesk a pemzu na leštenie zubov. Vnútri je mäkšia časť, ktorá podporuje zdravie ústnej dutiny vrátane ďasien, integritu tkanív a osviežuje dych. Špeciálna receptúra Perio Plus Feline preniká do plaku pomocou Coenzymu Q10 a vďaka ďalším látkam napomáha zdravie ústnej dutiny. Tento výrobok je vyrobený špeciálne pre použitie medzi rutinným čistením zubov veterinárom, aby udržal čisté zuby a svieži dych.

Účinné látky v Perio Plus Feline

Kontrola plaku:
Prírodné zeolity (hlinitokřemičité minerály majúci mikroporézny štruktúru obsiahnuté vo vnútornej vrstve) sú jedinečnými minerály, ktoré zabraňujú plaku v jeho formovaní a zachytávaniu na zuboch.
Zinok (obsiahnutý vo vnútornej vrstve) preniká povlakom na zuby a tento plak oxiduje, čo má za následok menšiu formovanie plaku.

Podpora ďasien:
Koenzým Q10 (vo vnútornej vrstve) je nevyhnutným katalyzátorom pre tvorbu energie na bunkovej úrovni a pre podporu funkcie ďasien. Tkanivové hladiny CoQ10 u mačiek klesajú s vekom. Nedostatok koenzýmu Q10 je spájaný s nesprávnym fungovaním srdcového svalu a ďasien.
Brusnice (vo vnútornej vrstve) sú zdrojom antioxidantov bohatých na bioflavonoidy, ktoré podporujú zdravie ďasien. Pomáhajú tiež narušovať baktérie, ktoré môžu viesť k nahromadeniu plaku a zničenie tkaniva.
Taurín (vo vnútornej vrstve) spolupracuje so zinkom na podpore zdravia a sily ďasien. Silná tkanivo ďasien je dôležitá, pretože baktérie rastú na odumretých tkanivách.
Probiotiká (vo vnútornej vrstve) napomáhajú podporovať zdravú bakteriálnu rovnováhu v dutine ústnej. Pomáhajú telu odstraňovať nezdravé, plak-spôsobujúce baktérie a podporujú silné ďasná a svieži dych.
Extrakt z juky (vonkajšia vrstva) je bylina, ktorá pomáha zabraňovať enzýmom, aby narušovali integritu ďasien.

Podpora sviežeho dychu:
Značka Champex (výťažok zo šampiňónov obsiahnutý vo vonkajšej vrstve) bol skúmaný pre jeho schopnosť potlačovať zápach spôsobený plyny zo zažívacieho traktu a ako prevencia tohto zdroja zápachu.
Škorica (vo vonkajšej vrstve) podporuje zdravú bakteriálnu rovnováhu v dutine ústnej.
Spirulina a petržlen (vo vonkajšej vrstve) sú skvelé zdroje deodoračného a čistiaceho chlorofylu.


Spirulina je jedinečná zelená sinice. Pestuje sa v sladkovodných jazerách. Obsahuje ešte vyššie množstvo bielkovín ako chlorella, ďalej obsahuje vysoké množstvo chlorofylu, vitamínov, minerálnych látok a ďalších prírodných aktívnych látok.
Spirulina podporuje správnu funkciu imunitného systému a prirodzenú obranyschopnosť.
Spirulina prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.
Spirulina obsahuje množstvo vitamínov a minerálnych látok. Telo tieto látky pri užívaní spiruliny prijíma v prirodzenej podobe a nie synteticky vyrobené.
Spirulina obsahuje 18 rôznych aminokyselín, vrátane esenciálnych, ktoré si telo nevie samo vyrobiť a musí ich prijímať v potrave. To robí zo spiruliny komplexný zdroj aminokyselín.
Chlorofyl je unikátny zelené farbivo, pomocou ktorého získavajú rastliny energiu zo slnečného žiarenia a ďalej ju využívajú. Spirulina obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií chlorofylu za všetkých rastlín.
Spirulina je vhodným prírodným zdrojom živín, vitamínov a minerálnych látok.
Vďaka obsahu výživovo hodnotných látok podporuje spirulina celkovú vitalitu.
Spirulina je antioxidant a pomáha tak chrániť bunky pred negatívnym pôsobením voľných radikálov.

Podpora organizmu:
Vitamín B6 (pyridoxín) – Pyridoxín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a k zníženiu vyčerpania a únavy. Pyridoxín podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy, prispieva k správnej funkcii psychiky a normálnu funkciu imunitného systému.
Jód – Spirulina obsahuje tiež významné množstvo jódu. Jód prispieva k normálnej funkcii štítnej žľazy, podporuje normálny energetický metabolizmus a normálnu činnosť nervovej sústavy. U rastúceho orgabnismu potom prispieva k normálnemu rastu.
Železo – Spirulina obsahuje vysoké množstvo železa. Železo prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek, podporuje normálnu funkciu imunitného systému a napomáha k zníženiu vyčerpania a únavy.
Vitamín K – Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a na udržanie zdravých kostí.
Vitamín B1 – Tiamín (vitamín B1) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a normálny psychickej činnosti. Taktiež prispieva k normálnej činnosti srdca.
Vitamín B12 – Vitamín B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Ďalej prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek, normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti.
Vitamín B2 – Vitamín B2 inak tiež riboflavín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnej činnosti nervovej sústavy. Podporuje udržanie zdravých slizníc a pokožky a taktiež prispieva k udržaniu dobrého zraku.

zloženie
anízový olej, jablčný pektín, pivovarské kvasnice, síran vápenatý, repkový olej, príchuť kuracej pečene, kyselina citrónová, vysušený extrakt fermentácie Aspergillus niger, vysušený extrakt fermentácie Aspergillus oryzae, vysušený extrakt fermentácie Bacillus subtilis, vysušený extrakt fermentácia Lactobacillus casei, vysušený extrakt fermentácia Lactobacillus fermentum, vysušený extrakt fermentácia Lactobacillus plantarum, extrakt zo semena pískavice gréckej (Trigonella foenum-graecum), glukóza monohydrát, glycerín, hydrolyzovaný rastlinný proteín, matlodextrin, zmes tokoferolov, ovsená múka, kyselina propiónová, pemza, extrakt z rozmarínu, oxid kremičitý, alginát sodný, síran sodný, kyselina sorbová, sójový lecitín, rastlinný tuk, rastlinný olej, voda, srvátka, roztok fermentovaných kvasiniek.

Doplnkové látky:

Spirulina 30 mg
poddajný chlorofyl 0,6 mg
Petržlen (Petroselinum crispum) prášok z listov 21 mg
prírodné Zeolity 15 mg
škoricový prášok 7,5 mg
Extrakt zo šampiňónov (značka Champex ) 3 mg
koenzým Q10 2 mg
Extrakt z juky 1,2 mg
Extract z brusníc 0,75 mg
taurín 0.0375 mg
Zinok (askorbát zinku) 0,024 mg
Lactobacillus Acidophilus 165 CFU
Enterococcus faecium 165 CFU

Návod na použitie
Podávajte 2 kúsky denne.
Pre najlepšie výsledky podávajte denne medzi kŕmením.
Balenie obsahuje 60 kúskov.