Gimpet MALT-SOFT EXTRA 200g

Gimpet MALT-SOFT EXTRA 200g

Maltózová pasta pre mačky GimCat Malt-Soft s prírodnou maltózou a hodnotnými olejmi slúži na podporu trávenia, na odstránenie chlpov prirodzenou cestou, je zdrojom engergie, má vynikajúcu chuť Celý popis
Tovar od predajcu MALL
9,10 €
Vrátane DPH

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 873723

Popis

Mačky trávia veľa času starostlivostou o svoju srsť, pričom prehĺtajú veľké množstvo chlpov. V žalúdku sa niektorým z nich z týchto chlpov môžu vytvoriť zmotky niekedy tiež nazývané trichobezoárov, či Hairball.

Tento problém sa týka nielen dlhosrsté mačky ale aj krátkosrsté plemená.

Problémy s Hairball pomáha pasta Gimpet Malt-Soft Extra odstraňovať pomocou prírodnej aromatickej maltózy, olejov a tukov, maltóza pomáha rozpúšťať zmotky a oleje a pridaná vláknina pomáhajú jej prirodzenému vylúčeniu so stolicou. Pri pravidelnom užívaní pasta Gimpet Malt-Soft odstráni tento problém už do troch týždňov u väčšiny mačiek, a to trvalo.

Malt soft Extra obsahuje oproti klasickej paste Malt soft viac vlániny a maltózu.

Dávkovanie: dospelá mačka denne 5 cm pasty (zodpovedá asi 2,5 gramom) samostatne alebo do kŕmenia. Ideálne podávajte z ruky alebo priamo z tuby. Množstvo je možné aj zdvojnásobiť.

Gimpet Malt-Soft Extra pasta: • S prírodnou maltózou a kvalitnými olejmi • Podporuje odstránenie chlpov prirodzenou cestou • Pre vitalitu a zdravie • Riešenie pri tvorbe srstených zmotkov • Obsahuje extra porciu vlákniny

Odporúčame dokúpiť: