Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 25271017

Energy Annovet 30ml - koncentrovaný bylinný extrakt

Energy Annovet 30ml - koncentrovaný bylinný extrakt

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Posilnenie imunitného systému. Podporná terapia pri nádorových ochoreniach. Antivírusové, antibakteriálne, antiparazitálne účinky. Celý popis
22,83 €
Tovar od: HappyTails.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
22,83 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 2 kusy
Vrátenie zadarmo cez Packetu

15.6.2023 na výdajnom mieste
15.6.2023 - 16.6.2023 na vašej adrese

Popis

Podrobný popis

Annovet je koncentrát z extraktu listov juhoamerického stromu Anona Mäkkoostnatá (Annona muricata), nazývaného tiež graviola. Tento legendárny strom rastie v amazonskom dažďovom pralese a jeho liečivé účinky využívali po stáročia tamojší domorodí obyvatelia. Od konca 20. storočia je tiež vážnym predmetom záujmu vedcov západnej civilizácie. Extrakt z listov v koncentráte Annovet obsahuje prírodné látky acetogeníny, ktoré dokážu selektívne ničiť bunky niektorých nádorov, pričom pre ostatné bunky tela nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo. Okrem využitia u onkologických ochorení, pomáha Annovet tiež proti kŕčom, upokojuje pri strese a podieľa sa na znižovaní krvného tlaku a cukru v krvi. Posilňuje činnosť srdca a imunitného systému. Má tiež antibakteriálne a antiparazitárne účinky, vďaka ktorým ničí niektoré baktérie a parazity, a to predovšetkým jednobunkové.

Annovet pomáha zvieratám s niektorými typmi zhubných nádorov, prispieva k hojeniu slizníc a zvýšenie ich odolnosti aj pri infekčných ochoreniach. Pri starých alebo ťažko chorých zvieratách sa prejavuje vitalizačnými účinkami a vracia im chuť do života. Ako pomocný preparát sa uplatní aj pri parazitárnych ochoreniach. Tlmí vysoký krvný tlak, rast baktérií v zažívacom trakte, črevné koliky a horúčku.

Preparát môžete zvieraťu podať napriamo. Ak to nie je možné, možno odporúčanú dávku nakvapkať na maškrtu alebo do jedla. Prípadne aj do malého množstva vody. 

Dôležité upozornenie!

Annovet podávajte oddelene od ostatných regeneračných preparátov s časovým odstupom min. 10 min. Ak sa pri podávaní objavia vracanie alebo nežiaduce sedatívne (upokojujúce) účinky, je nutné dávkovanie znížiť. Po viac než dvojdňovom užívaní Annovetu je nutné aplikovať probiotiká

Annovet znižuje krvný tlak a preto ho nemožno podávať pri hypotenzii (nízky tlak). Nie je tiež možné ho používať súčasne s liekmi, ktoré znižujú krvný tlak. Nie je vhodný pre gravidné samice. 

Použitie:

Pre všetky druhy zvierat:

Pomocný preparát pri onkologických ochoreniach – selektívne ničí bunky niektorých nádorov 

Zvyšuje vitalitu a chuť do života u starých alebo ťažko chorých zvierat 

Pôsobí na hojenie a zvýšenie odolnosti slizníc a to aj pri infekčných ochoreniach 

Pomocný preparát pri parazitárnych ochoreniach spôsobených najmä jednobunkovými parazitmi

Annovet navyše stimuluje:

Činnosť srdca (pri jeho zníženom svalovom napätí) 

Imunitnú reakciu pri infekciách 

Programovú smrť buniek (apoptózu) u niektorých typov nádorov

Annovet tiež pomáha tlmiť:

Vysoký krvný tlak 

Nervozitu 

Množenie jednobunkových i vyšších parazitov 

Rast baktérií v zažívacom trakte 

Kašeľ a ochorenia dýchacích ciest 

Črevné koliky 

Horúčku 

Neuralgia (bolesti nervov)

Preventívne použitie:

Zvýšenie vitality starnúcich zvierat elimináciou skrytých infekcií nahromadených v tele zvieraťa.

Odporúčané dávkovanie:

Podávajte bez prestávky najdlhšie počas 3 týždňov. 

Reakcia organizmu na koncentrát je individuálny. Vo väčšine prípadov spoznáte zmenu už za 3 dni. Potom sa môže zdravotný stav vrátiť na začiatok a až potom sa pomaly zlepší, ale už s dlhodobým účinkom. Zdravotné problémy, ktoré trvajú už roky alebo onkologické ochorenie vyžadujú aplikácii 2 × 3 týždne s minimálne týždennou pauzou. 

Dávkujte podľa hmotnosti zvieraťa: 

Na každých začatých 10 kg hmotnosti: 2× – 3 x denne (ráno, na obed a večer) 1 –2 kvapky 

Na každých 100 kg hmotnosti: 2 x denne (ráno a večer) 5 – 10 kvapiek 

Po 3 týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.

Počas užívania zaistite dostatočný príjem vody. Annovet podávajte oddelene od ostatných regeneračných preparátov s časovým odstupom min. 10 min. Ak sa pri podávaní objavia vracanie alebo nežiaduce sedatívne (upokojujúce) účinky, je nutné dávkovanie znížiť. Po každom podávaní trvajúcom dlhšie ako 2 dni je nutné aplikovať probiotiká.

Nežiaduce účinky a interakcie:

Annovet znižuje krvný tlak a preto ho nemožno podávať pri hypotenzii (nízky tlak). Nie je tiež možné ich používať súčasne s liekmi, ktoré znižujú krvný tlak. Nie je vhodný pre gravidné samice. 

Spôsob používania a skladovania:

Pred použitím je nutné liek dobre pretrepať! 

Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení. Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25 ° C a chrániť pred mrazom. Neuchovávajte v chladničke! Hrozí kondenzácie vzdušnej vlhkosti. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. Ukladajte mimo dosahu detí!