Canvit BARF Kelp 180 g

Canvit BARF Kelp 180 g

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Sušená Kelpa (Ascophyllum nodosum) v organickej kvalite pre zdravú ústnu dutinu a zdravú kožu.
Celý popis
Tovar od predajcu MALL
9,90 €
Vrátane DPH

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1276639

Popis

Hnedá morská riasa Kelpa je bohatým zdrojom vitamínov B, C, D, E, K, mikroprvkov (jód, vápnik, fosfor, síra, horčík, draslík, zinok), aminokyselín, omega 3 a omega 6 nenasýtených mastných kyselín, vlákniny a ďalších látok s preukázaným účinkom na zdravie ústnej dutiny, na zdravie kože a na kvalitu srsti.

Kelpa je využívaná najmä vďaka vysokému obsahu jódu, vitamínov a mikroprvkov **, ktoré prispievajú k optimálnej funkcii štítnej žľazy a celkového metabolizmu. Má **pozitívny vplyv na zdravý stav kože a podporuje rast kvalitnej a hustej srsti. Pomáha pri zotavení po väčšej fyzickej námahe alebo pri rekonvalescencii po chorobe.

Kelpa ďalej pôsobí preventívne proti ukladaniu zubného plaku a formovaniu zubného kameňa. Pravidelné podávanie kelpy potláča nepríjemný zápach z ústnej dutiny.

Kelpa spoločne s pivovarskými kvasnicami poskytuje kompletný zdroj mikroprvkov a vitamínov pre pokrytie dennej potreby psa kŕmeného BARF diétou.

Indikácia:

  • Podpora zdravého stavu kože a rastu hustej a lesklej a pigmentovanej srsti
  • Udržanie aktivity, pomoc pri zotavení a rekonvalescencii po fyzickej námahe alebo po ochorení
  • Prevencia tvorby zubného plaku, prevencia tvorby zubného kameňa a zápachu z úst

Dávkovanie:

  • na 10 kg psa: ¼ lyžičky denne

Balenie:

  • 180 g pre psa do 10 kg vydrží po dobu 4 mesiacov