Canvit BARF Cod Liver Oil 0,5 l

Canvit BARF Cod Liver Oil 0,5 l

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Olej z tresčej pečene pre zdravú kožu, kvalitnú srsť, silné kosti a silnú zubnú sklovinu najmä u šteniat a gravidných a dojčiacich súk.
Celý popis
16,90 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade posledný 1 kus

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
19.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1276420

Popis

Za studena lisovaný olej z tresčej pečene je bohatým zdrojom omega-3 nenasýtených mastných kyselín, vitamínu A a D s blahodarným vplyvom na zdravý stav kože, funkciu imunitného systému, silné a zdravé kosti a zuby.

Kyselina eikosapentaenová (EPA) pozitívne ovplyvňuje zdravý stav kože a kvalitu srsti. Pozitívny vplyv EPA na imunitný systém a protizápalový účinok potláča chronické zápaly ako je osteoartritis, chronická nedostatočnosť obličiek a iné chronické zápaly vedúce k vzniku nádorov. Kyselina dokosahexaenová (DHA) je dôležitá pre vývoj a funkciu nervového systému. Jej pravidelný príjem podporuje učenie a pamäť najmä u mláďat a starnúcich jedincov.

Vitamín A je dôležitý pre zdravú pokožku a sliznice. Vitamín D prispieva k ukladaniu vápnika a fosforu v kostnom tkanive a tým môže pomôcť budovať a udržiavať silné a zdravé kosti a zuby.

Indikácia:

  • Podpora zdravej kože, lesklej a hustej srsti a silných pazúrov
  • Doplnok liečby pri ochorení kože, kĺbov a obličiek
  • Podpora imunity a dobrej pamäti a učenia u mladých a starnúcich psov

Dávkovanie:

  • na 10 kg psa: 5 ml denne