Blizzard Lyže Alight 8.0 Ca s viazaním TLX 11 DEMO W, 17/18

Značka: Blizzard Náš kód: 100017113727

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoVýpredaj

Blizzard Lyže Alight 8.0 Ca s viazaním TLX 11 DEMO W, 17/18

Dámske zjazdové lyže Blizzard Alight 8.0 Ti 18/19 , Pre pokročilé a športové lyžiarky
, Terén: 70% upravený vs. 30% neupravený terén
, drevená sendvičová konštrukcia s dvojitým karbónovým a sklolaminátovým
zosilnením
, technológia- IQ suspension, 75% Sidewall, Quattro technology, Duratec, r Celý popis

324.99

Náš kód: 100017113727

Popis

Popis produktu

Dámske zjazdové lyže Blizzard Alight 8.0 Ca 17/18 sú univerzálne almountain lyže.

Rad lyží Alight bol vyvinutý podľa radu Quattro a je určený výhradne pre ženy. Tvarom, použitým materiálom a konštrukciou sa Alight  veľmi nelíši od dámskej rady Quattro. V špičke lyže ma však väčšiu plochu podobne ako pri freeridových lyžiach, čo prispieva k lepšej ovládateľnosti a stabilite v oblúku aj na neupravenom teréne. Sidewall bočná hrana zaisťuje lyži vyššiu torznú pevnosť, lepšie tlmenie vibrácií a presný prenos síl na hrany čiže lyže držia dobre aj na zľadovatenom teréne. Lyže sú ideálne pre pokročilejšie lyžiarky, ktoré obľubujú jazdu s krátkym až stredným oblúkom pri stredných rýchlostiach s elegantným dizajnom aj v náročnejších podmienkach.

Doporučená dĺžka: – 15 až 0 cm od výšky postavy. Lyže sú dodávané s viazaním Marker TLX 11 demo.

 

Technológie:

  • drevená sendvičová konštrukcia, s dvojitým sklolaminátovým zosilnením
  • Quattro concept
  • IQ system
  • DuraTec
  • 75% Sidewall  

Quattro koncept je kombináciou 4 konštrukčných prvkov: systém, tvar, rocker a konštrukcia  špeciálne navrhnutý tak, aby optimalizoval  kľúčové vlastnosti ako stabilita, presnosť, obratnosť a kontrola. 

Suspension je krátky športový spojler, ktorý prechádza v strednej časti lyže Power doskou a vďaka tomu optimálne tlmí vibrácie. Power doska zaisťuje optimálny prenos síl na hrany lyží a športový spojler v kombinácii s elastomérovým tlmičom optimálne tlmí vibrácie (10× rýchlejší tlmenie vibrácií). Polyamidové štruktúra zabudovaná do konštrukcie lyže a spojená s elastickým pružiacim systémom.

DuraTec: Výrobca navrhol lyže tak aby maximalizoval ich pevnosť a odolnosť. Preto sú lyže s Dura-tec tchnologiou vybavené hliníkovými ochrannými špičkami, ktoré chránia celú špičku lyže a predlžujú životnosť. Zároveň majú vysoko odolný štruktúrovaný povrch proti poškriabaniu a silnejšiu vrchnú fóliu s povrchovou úpravou. Je o 20 % silnejšia ako je štandard na trhu a garantuje odolnosť proti poškriabaniu.

IQ systém: je prvý a jediný systém viazania, ktorý tvorí homogénny celok medzi lyžou a viazaním. Viazanie je montované na lyži vždy iba jedným stredovým šróbom čo zaisťuje plynulý priehyb lyže, priamy a precízny prenos síl na hranu. Výsledkom pre lyžiara je rýchle a jednoduché nastavenie viazania, menej námahy pri lyžovaní a nižšia hmotnosť konštrukcie.

Konštrukcia „75% Sidewall“ je používaná prevažne v závodnom lyžovaní a športových modeloch pre ambiciózneho lyžiara.Sidewall zabudovaný do konštrukcie lyže poskytuje vyšší prenos síl na hrany lyží = držanie hrán na zľadovatenom teréne, stáli tlak na hranu pozdĺž celej dĺžky lyže, väčšiu stabilitu celej konštrukcie, dokonalú kontrolu a maximálnu carvingovú výkonnosť


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske
Dĺžka cm 156 cm