A.S. Création Vliesové tapety 96215-3 Versace Home 2

A.S. Création Vliesové tapety 96215-3 Versace Home 2

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Módna značka Versace ponúka luxusné tapety v klasickom štýle s výraznými prvkami. Vzory sú zdobené zlatou farbou v talianskom štýle bývania. Inovatívne tapety vyniknú v luxusných rezidenciách a reprezentačných priestoroch. Rozmer rolky je 0,70 × 10,05 m.   Celý popis
65,20 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Dimex

Na objednanie u partnera

11.11.2021 - 16.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100000762453

Popis

Versace 2 – luxusné a prestížne bývanie

Luxusné vliesové tapety módnej značky Versace je pokračujúca kolekcia v klasickom štýle s výraznými prvkami. Neoklasicistická tradícia s moderným až prepychovým vzhľadom na stenách. Vzory sú zvýraznené zlatou farbou v talianskom klasickom štýle bývania. Moderné a inovatívne tapety sú očarujúce v luxusných rezidenciách a reprezentačných priestoroch.

Tapety z kolekcie Versace Wallpaper vyžarujú eleganciu a zmyselnosť typickú pre túto značku. Barokové vzory v zlatých odtieňoch sú znakom klasického štýlu. 

Vlastnosti tapety:
Tapeta je vyrobená z kvalitného materiálu vláknitej buničiny – vlies,  ktorý je zárukou stálofarebnosti, pevnosti a má dlhú životnosť. Vliesové tapety poskytujú perfektné vykreslenie vzoru a ich povrch je umývateľný. Vzory a farebné kombinácie tapiet vytvoria v interiéri jedinečný dizajn a novú atmosféru.

Lepenie vliesovej tapety:
Lepenie vliesovej tapety je veľmi jednoduché a nenáročné. Postup pri lepení nájdete v návode.