Mühle Vivo sada na holenie, Pure Badger, Fusion, Plum Wood

Značka: Mühle

Doprava zadarmo

Mühle Vivo sada na holenie, Pure Badger, Fusion, Plum Wood

Nádherná 3 dielna luxusná sada na holenie so stojanom z radu Vivo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE s holiacim strojčekom na žiletku, štetkou na mokré holenie z pravých jazvečích štetín Pure Badger s rukoväťami z kvalitného tepelne ošetreného slivkového dreva doplneného o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním zaručujúcim dlhú životnosť. Sada na holenie z rady VIVO sa vyznačuje klasickým tvarom. Celý popis

106.95
106,95 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
76,95 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1023578

Mesačne od:
10,70 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

logo nutrilon

Mühle Vivo sada na holenie, Pure Badger, Fusion, Plum Wood


Sada na holenie obsahuje:

 • Holiaci strojček Mühle s hlavicou Gillette Fusion – súčasťou balenia je jedna hlavica
 • Štetka na holenie Mühle z jazveca – Pure Badger, veľkosť M, priemer uzla 21 mm
 • Kovový mosadzný chrómovaný stojan

Holiaci strojček s hlavicou Gillette Fusion

 • Je najnovší holiaci systém od značky Gillette, ktorý obsahuje päť nad sebou umiestnených čepeliek a tiež presnú čepeľ umiestnenú na zadnej časti hlavice.
 • Tento dizajn zaručuje veľmi tesný kontakt a jemné holenie. Jeho jednoduché a bezpečné ovládanie je ideálne aj pre začiatočníkov.
 • Tieto hlavice sú k dispozícii u každého predajcu.

Štetiny Pure Badger

 • Pravé jazvečie štetiny majú tmavšie sfarbenie zaručujú mimoriadnu kvalitu a o niečo väčší masážny efekt.
 • Mäkké štetiny sú robustnejšie než jazvečie štetiny so strieborným zakončením a jemné jazvečie štetiny, avšak sú oveľa flexibilnejšie ako materiál štetín.
 • Štetiny Pure Badger sa vyrábajú mechanicky podľa rovnakých požiadaviek prísnych noriem ako všetky ostatné výrobky značky MÜHLE.
 • Veľkosť štetky je M (medium).
 • Priemer uzla je 21 mm.

Rukoväť Plum wood – slivka

 • Dizajnéri, sústružníci a rezbári už dávno objavili krásu dreva slivky. Používajú tento materiál na výrobu písacích potrieb, nábytku a hudobných nástrojov. Zaradili sme toto drevo do našej kolekcie, pretože sa vyznačuje zaujímavým zafarbením a jasnou štruktúrou. Ďalšou dlhodobou výhodou je to, že ide o pôvodné drevo, ktoré je veľmi tvrdé a robustné.
 • Z dôvodu ochrany tohto dreva proti pôsobeniu vody je jeho povrch ešte raz utesnený olejom.
 • Výsledný tlmený odlesk je zámerným a veľmi atraktívnym vedľajším efektom.

Stojan na holiacu sadu

 • Tento dizajnový model nechá vyniknúť holiace potreby a tiež ochráni ostrie a holiacu štetku pred poškodením.
 • Stojan je vyrobený z mosadze a jeho povrch je z vysoko odolného a lesklého chrómovania, ktoré zaručuje dlhú životnosť.

MÜHLE je legendárna značka nemeckej rodinnej spoločnosti so 70-ročnou tradíciou je synonymom pre výnimočnú remeselnú zručnosť.

Exkluzívny sortiment výrobkov MÜHLE ponúka štetky na holenie, rôzne typy holiacich strojčekov, výrobky na starostlivosť o pleť, ako sú mydlá a krémy na holenie, a tiež nového radu prírodnej kozmetiky.

Ďalej odporúčame:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ sada
Typ strojčeku Fusion
Materiál štetín jazvec
Materiál nástrojov jaseň

Alternatívne produkty

Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, Fusion, Black
92,13 €
89,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná 3 dielna sada na holenie z rady Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček s hlavicou Gillette Fusion a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej čiernej živice sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.


Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, žiletka, Mint
81,05 €
+ doprava zadarmo

Nádherná 3 dielna luxusná sada na holenie so stojanom z radu Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE s holiacim strojčekom na žiletku, štetkou na mokré holenie z pravých jazvečích štetín Pure Badger s rukoväťami z vysoko kvalitnej zelenej – Mint živice doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním, ktoré zaručuje dlhú životnosť.


Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, žiletka, Ash Wood
81,03 €
79,90 €
+ doprava zadarmo

Luxusná 3 dielna sada na holenie z rady Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček na žiletku a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej čiernej živice sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.


Mühle Liscio sada na holenie, Pure Badger, Gillette Fusion, Brown
132 €

125 €
+ doprava zadarmo

Luxusná 3 dielna sada na holenie z radu Liscio od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček s hlavicou Gillette Fusion a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej hnedej živice v dizajne rohoviny sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.


Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, žiletka, Black
81,03 €
79,90 €
+ doprava zadarmo

Luxusná 3 dielna sada na holenie z rady Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček na žiletku a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej čiernej živice sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.


Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, Fusion, Mint
95 €
92,15 €
+ doprava zadarmo

Nádherná 3 dielna luxusná sada na holenie so stojanom z radu Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE s holiacim strojčekom s hlavicou Gillette Fusion, štetkou na mokré holenie z pravých jazvečích štetín Pure Badger s rukoväťami z vysoko kvalitnej zelenej – Mint živice doplnenej o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním zaručujúce dlhú životnosť. Sada na holenie z radu Rytmo sa vyznačuje nápadným kónickým tvarom.


Mühle Rytmo sada na holenie, Pure Badger, Fusion, Ash Wood
92,13 €
89,90 €
+ doprava zadarmo

Luxusná 3 dielna sada na holenie z rady Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček s hlavicou Gillette Fusion a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z kvalitného tepelne ošetreného jaseňového dreva doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.


Mühle Liscio sada na holenie, Pure Badger, žiletka, Brown
114,66 €

109 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná 3 dielna sada na holenie z radu Liscio od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Sada obsahuje stojanček, holiaci strojček na žiletku a štetku na mokré holenie. Štetka je z pravých jazvečích štetín Pure Badger. Rukoväte z vysoko kvalitnej hnedej živice v dizajne rohoviny sú doplnené o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť.