Mühle Traditional strojček na holenie - žiletka

Hodnotenie: 5 5 hodnotení Značka: Mühle Náš kód: 898021

Mühle Traditional strojček na holenie - žiletka

Tradičný holiaci strojček na žiletku z radu Traditional pre skutočných znalcov s vysokými nárokmi od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Luxusný a plne funkčný dizajn aj jemne zdobená rukoväť s odolnou chrómovanou povrchovou úpravou dodávajú holiacemu strojčeku tú pravú eleganciu. Celý popis

29.9
5 5

29,90 €

Náš kód: 898021

Popis

Popis produktu

logo nutrilon

Holiaci strojček Traditional má klasický a najčastejšie používaný,, uzavretý hrebeň "a dodáva sa v darčekovej krabičke s jednou originálnou žiletkou MÜHLE.

Bezpečnostný holiaci strojček

  • S uzavretým ozubeným hrebeňom, ktorý umožňuje používať jemnejšiu techniku holenia.
  • Zapôsobí svojim elegantným dizajnom a mechanickou presnosťou.
  • Pri vedení istej ruky poskytujú perfektné výsledky vrátane dokonalých kontúr u kotliet alebo u obrysu fúzov.
  • Parametre: dĺžka 94 mm, šírka 41 mm, hmotnosť 64 g.
  • Odporúčame používať nerezové žiletky MÜHLE, ktoré sú vhodné pre bezpečnostné holiace strojčeky MÜHLE.

Chrome-plated metal – pochromovaný kov:

  • Bez chrómu stráca svet veľa zo svojho lesku.
  • Pri mokrom holení dá vyniknúť táto úprava svojim najlepším vlastnostiam.
  • Tento materiál je odolný proti korózii, má veľmi dlhú životnosť a vyznačuje sa luxusným príťažlivým leskom.
  • Ďalej sa v kontraste s týmto materiálom zobrazujú farby a tvary iných prvotriednych materiálov, aby sa tak zvýraznili ich prednosti.

MÜHLE je legendárna značka nemeckej rodinnej spoločnosti so 70-ročnou tradíciou je synonymom pre výnimočnú remeselnú zručnosť.

Exkluzívny sortiment výrobkov MÜHLE ponúka štetky na holenie, rôzne typy holiacich strojčekov, výrobky pre starostlivosť o pleť, ako sú mydlá a krémy na holenie, a tiež nového radu prírodnej kozmetiky.

Ďalej odporúčame:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ strojček
Typ strojčeku klasický
Materiál nástrojov pochrómovaný kov

Alternatívne produkty

Mühle Traditional strojček na holenie - žiletka, Tortoiseshell
32,93 € 31,30 €

Výpredaj

Klasický holiaci strojček na žiletku z radu Traditional nemeckej značky Mühle má luxusný a plne funkčný dizajn, ktorý tvorí rukoväť z vysoko kvalitnej živice v dizajne korytnačiny, doplnené o elegantné prvky z mosadze s lesklým chrómovaním zaručujúce dlhú životnosť. Dodáva sa v darčekovej krabičke s jednou originálnou žiletkou Mühle.

Mühle Traditional strojček na holenie - žiletka, Black
32,90 €

Tradičný holiaci strojček na žiletku z radu Traditional značky Mühle má luxusný a plne funkčný dizajn, ktorý tvorí rukoväť z vysoko kvalitnej čiernej živice doplnené o elegantné prvky z mosadze s lesklým chrómovaním zaručujúce dlhú životnosť. Dodáva sa v darčekovej krabičke s jednou originálnou žiletkou Mühle.

Mühle Traditional strojček na holenie Open - žiletka
36,35 €

Tradičný holiaci strojček na žiletku Mühle z radu Traditional pre skutočných znalcov s vysokými nárokmi. Má klasický ,,otvorený hrebeň" a dodáva sa v darčekovej krabičkejednou originálnou žiletkou.

Mühle Liscio stojan na holiacu sadu
35,30 €

Výpredaj

Luxusný stojanček na holiace doplnky z radu Liscio od legendárnej značky MÜHLE. Tento dizajnový model nechá vyniknúť vašim holiacim potrebám a tiež ochráni ostrie a holiacu štetku pred poškodením.

Mühle Rytmo holiaci strojček žiletka, Black
36,64 € 35,30 €

Výpredaj

Tradičný holiaci strojček z radu Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE na klasickú žiletku s uzavretým hrebeňom pre bezpečné holenie. Rukoväť je z vysoko kvalitnej čiernej živice. Holiaci strojček dopĺňajú luxusné prvky z mosadze z vysoko odolného a lesklého chrómovania, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Holiaci strojček z radu Rytmo sa vyznačuje nápadným kónickým tvarom a veľmi priaznivou cenou.

Mühle Rytmo holiaci strojček žiletka, Ash Wood
36,64 €

Nádherný, elegantný holiaci strojček z radu Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE na klasickú žiletku s uzatvoreným hrebeňom pre bezpečné holenie. Rukoväť je z kvalitného tepelne ošetreného jaseňového dreva. Holiaci strojček je doplnený o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním, ktoré zaručujúce dlhú životnosť. Holiaci strojček z radu Rytmo sa vyznačuje nápadným kónickým tvarom a veľmi priaznivou cenou.

Mühle Kozmetická sada na holenie I. Aloe vera
29,56 € 27,40 €

Výpredaj

Kozmetická sada na mokré holenie značky MÜHLE obsahuje krém na holenie s Aloe Vera 75 ml a balzam po holení Aloe Vera 100 ml v darčekovej kazete. Obidva prípravky sú vhodné na všetky typy pleti, obzvlášť citlivú, a sú neoceniteľnými pomocníkmi pri klasickom holení.