Mühle Rytmo holiaci strojček žiletka, Ash Wood

Hodnotenie: 3 2 hodnotení Značka: Mühle Náš kód: 1023596

Mühle Rytmo holiaci strojček žiletka, Ash Wood

Nádherný, elegantný holiaci strojček z radu Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE na klasickú žiletku s uzatvoreným hrebeňom pre bezpečné holenie. Rukoväť je z kvalitného tepelne ošetreného jaseňového dreva. Holiaci strojček je doplnený o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním, ktoré zaručujúce dlhú životnosť. Holiaci strojček z radu Rytmo sa vyznačuje nápadným kónickým tvarom a veľmi priaznivou cenou. Celý popis

36.64
3 2

Náš kód: 1023596

Popis

Popis produktu

Mühle

Mühle Rytmo holiaci strojček žiletka, Ash Wood

Nádherný, elegantný holiaci strojček z radu Rytmo od legendárnej nemeckej značky MÜHLE na klasickú žiletku s uzatvoreným hrebeňom pre bezpečné holenie. Rukoväť je z kvalitného tepelne ošetreného jaseňového dreva. Holiaci strojček je doplnený o elegantné prvky z mosadze s vysoko odolným a lesklým chrómovaním, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Holiaci strojček z radu Rytmo sa vyznačuje nápadným kónickým tvarom a veľmi priaznivou cenou.


  • Klasická žiletka s uzavretým hrebeňom pre bezpečné holenie.
  • Rukoväť z jaseňového dreva.
  • Súčasťou balenia je 1 originálna žiletka Mühle.
  • Darčeková krabička.

Bezpečnostné holiace strojčeky s uzavretým ozubeným hrebeňom

  • Umožňujú používať jemnejšiu techniku holenia.
  • Bezpečnostné holiace strojčeky Mühle s vymeniteľnými žiletkami zapôsobia svojim elegantným dizajnom a mechanickou presnosťou.
  • Pri vedení istou rukou poskytujú perfektné výsledky vrátane dokonalých kontúr pri kotletách alebo obrysoch fúzov.
  • Odporúčame používať nerezové žiletky MÜHLE, ktoré sú vhodné pre bezpečnostné holiace strojčeky MÜHLE.

Rukoväť Steamed Ash – Jasan

  • Okrem buka a duba je jaseň jedným z najdôležitejších pôvodných listnatých drevín. Toto drevo sa nachádza v Európe, najčastejšie v severnejších regiónoch. Pre naše účely sa drevo krátko zahreje na veľmi vysokú teplotu. Pri tomto procese sa dosahuje vysoká odolnosť proti pôsobeniu vody, je zvýraznená jeho štruktúra a drevo získa svoju hnedú farbu.
  • Z dôvodu zachovania prirodzeného vzhľadu povrchu sa toto drevo ošetruje iba olejom a nelakuje sa. To poskytuje drevu dokonalú ochranu proti pôsobeniu vody a zaručuje jeho veľmi dlhú životnosť.


MÜHLE je legendárna značka nemeckej rodinnej spoločnosti so 70 ročnou tradíciou, je synonymom pre výnimočnú remeselnú zručnosť a dokonalý dizajn. Už od roku 1945. Exkluzívny sortiment výrobkov MÜHLE ponúka štetky na holenie, rôzne typy holiacich strojčekov, výrobky na starostlivosť o pleť, ako sú mydlá a krémy na holenie, a tiež nového radu prírodnej kozmetiky.

Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť a sú dodávané v darčekovej krabičke MÜHLE.

Ďalej odporúčame:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ strojček
Typ strojčeku klasický
Materiál nástrojov jaseň