Mühle Uteráky na holenie, 2 ks

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Mühle Náš kód: 908160

Mühle Uteráky na holenie, 2 ks

MÜHLE uteráky 2 ks sú vyrobené z jemnej 100% bavlny so vzorom vafle a sú určené pre účel klasického mokrého holenia. Bavlna absorbuje veľké množstvo vlhkosti a zároveň udržuje príjemné teplo počas holiaceho rituálu. Celý popis

11.3
5 1

11,30 €

Náš kód: 908160

Popis

Popis produktu

Mühle


Mühle Uteráky na holenie, 2 ks

Každý, kto sa niekedy nechal oholiť priamo od holiča už pozná ten príjemný pocit zo samotnej prípravy na holenie, ktorá začína tým, že sa položí tento špeciálny bavlnený horúci uterák na oblasti, ktoré budú oholené. MÜHLE uteráky sú vyrobené z jemnej bavlny so vzorom vafle, a sú určené práve pre tento účel.

  • Materiál: 100% bavlna
  • Rozmery: 60 × 45 cm
  • Vzhľadom k svojej štvorcovej reliéfnej štruktúre bavlna absorbuje veľké množstvo vlhkosti a zároveň udržuje príjemné teplo počas holiaceho rituálu. Po holení, čistení a sušení tento mäkký materiál opäť tvár rozmaznáva.MÜHLE je legendárna značka nemeckej rodinnej spoločnosti so 70 ročnou tradíciou, je synonymom pre výnimočnú remeselnú zručnosť a dokonalý dizajn. Už od roku 1945. Exkluzívny sortiment výrobkov MÜHLE ponúka štetky na holenie, rôzne typy holiacich strojčekov, výrobky pre starostlivosť o pleť, ako sú mydlá a krémy na holenie, a tiež nového radu prírodnej kozmetiky.
Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť a sú dodávané v darčekovej krabičke MÜHLE.

Ďalej odporúčame:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ SHAVING TOWELS