PR:SK_2020-08-WD-PHILIPS


Ľudia v MALL GROUP

Predstavujeme vedenie našej spoločnosti

Jakub Havrlant

Jakub Havrlant, predseda predstavenstva MALL GROUP

Stojí na čele investičnej skupiny Rockaway, ktorú založil v roku 2013 na to, aby v nej mohol zlúčiť svoje doterajšie aktivity. Po vzniku MALL GROUP sa ujal jeho vedenia, aby sa podieľal na naplnení svojej vízie vytvoriť z MALL GROUP hráča európskeho významu s dôrazom na maximálnu zákaznícku spokojnosť a inovácie. V júni 2019 sa presunul do role predsedu predstavenstva skupiny.

Olda Bajer

Olda Bajer, CEO MALL GROUP

Na čele MALL GROUP je od júna 2019 a jeho vízia je jasná: vytvoriť z nej najväčšiu e-commerce skupinu v strednej a východnej Európe. Olda je bývalý spolumajiteľ spoločnosti Centrum.cz a podniká v sfére internetového biznisu a marketingu. Angažuje sa tiež na festivaloch Rock for People alebo v projektoch „Kašpárek v rohlíku“ a „Kefír“.

Igor Matejov

Igor Matejov, COO MALL GROUP

Má za sebou desaťročné skúsenosti na seniorských manažérskych pozíciách, napríklad z poľského T-Mobilu, kde strávil štyri roky ako COO a člen najvyššieho vedenia. V MALL GROUP prepája okrem iného obchod, marketing a call centrum, aby bol pohľad na zákazníka stopercentný. Zároveň vykonáva úlohu COO.

Pavel Knap

Pavel Knap, Logistics

Viac ako pätnásť rokov sa pohyboval v oblasti retailu (FMCG). Jeho úlohou v MALL GROUP je rozvoj logistickej infraštruktúry spolu so službami spojenými s doručením tovaru zákazníkovi.

Petr Lakata

Peter Lakata, Transformation

Skúsenosti nazbieral z consultingu a biznisu. Pôsobil v Accenture, Raiffeisenbank International a tiež v Zuno Banke. V MALL GROUP presadzuje zmeny tak, aby skupina dokázala úspešne súťažiť v rýchlo meniacom sa prostredí e-commerce.

Libor Hudeček

Libor Hudeček, Last Mile

Jeho úlohou ako Last Mile Chief Officer je rozvíjať a inovovať distribučné kanály a rozšíriť sieť výdajných miest. Zodpovedá za oblasť, ktorá prepája logistiku a zákaznícku starostlivosť od chvíle, kedy objednávka opustí distribučné centrum až do momentu, kedy sa dostane zákazníkovi do ruky. Má mnohoročné skúsenosti z e-commerce firiem aj z outsourcingu logistiky.

Radko Sekerka

Radko Sekerka, R&D

Prišiel z AVG, kde riadil online sales a monetizáciu. Vďaka správnej stratégii dokázal masívne rozhýbať predaje naprieč trhmi, predovšetkým v USA. V MALL GROUP je jeho úlohou zdokonalenie produktu tak, aby fungoval a stále rástol.

Petr Tomášek

Petr Tomášek, Finance and Governance

Pôsobil na rôznych finančných a projektových pozíciách v spoločnostiach ako PPF, EPH a BCG. V MALL GROUP je zodpovedný za finančné riadenie skupiny a reporting akcionárom.

Dušan Zábrodský

Dušan Zábrodský, Countries

Pôsobil vo vedení AVG, ktoré uviedlo spoločnosť na americkú burzu (NYSE). V MALL GROUP je zodpovedný za fungovanie zahraničných pobočiek a za stratégie pre partnerský predaj (Marketplace).