UOVision LTE GLORY + 32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO!

UOVision LTE GLORY + 32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO!

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO! Úplne nová koncepcia fotopasce, revolúcia na trhu fotopascí! Model GLORY LTE je technologicky najvyspelejšie fotopascí Uovision. Fotopasca pre najrýchlejší siete LTE, ktorá vie. Celý popis
400,34 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 - 29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100018700969

Popis

32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO!

Úplne nová koncepcia fotopasce, revolúcia na trhu fotopascí! Model GLORY LTE je technologicky najvyspelejšie fotopascí Uovision.

Fotopasca pre najrýchlejší siete LTE, ktorá vie odosielať fotky aj videa v plnom rozlíšení. Zábery sú ukladané do cloudového úložiska, z ktorého môžu byť sťahované pomocou aplikácie do akéhokoľvek zariadenia. Priestor v úložisku je v cene fotopasce!

Fotopasca GLORY LTE je určená pre najnáročnejších užívateľov. Vďaka cloudovému úložisku netreba komprimovať zábery s ohľadom na kapacitu e-mailovej schránky, ale možno ich ukladať v plnom rozlíšení v ktorom sú ukladané tiež na pamäťovú kartu. Obrovskou výhodou je tiež možnosť plne diaľkovo ovládať a nastavovať fotopascu pomocou aplikácie. Pre úsporu energie je možné nastaviť časový interval pre stiahnutie povelov. Tým je riešený problém SMS ovládanie, ktoré vyžaduje trvalé pripojenie, a ktoré v poriadku dní spotrebuje kapacitu aj najlepších batérií alebo akumulátorov.

Popri pokročilého riešenia GSM prenosu má fotopasca Glory tiež nadštandardné úroveň aj ostatných parametrov, ako je kvalitná optika, rýchla odozva a extra účinné osvetlenie. Samozrejme v neviditeľnom spektre.


Pracovná frekvencia: FDD-LTEB1 / B3 / B5 / B7 / B8 / B20; TDD-LTE: B38 / B40 / B-41; WCDMA: B1 / B5 / B8; GSM: 900/1800

Fotopasca UOVision LTE GLORY – ako už názov napovedá, jedná sa o fotopasca pre najrýchlejšie siete LTE, teda siete generácie 4+. Vďaka rýchlosti prenosu dát, nie je pre túto fotopascu problém odosielanie fotografií a videí v plnom rozlíšení. Aby pri takto veľkých objemoch dát nebol problém s dátovým limitom e-mailových schránok, prichádza UOVision so zaujímavým riešením, kedy dáta sú z fotopasce Glory miesto do e-mailu odosielaná do cloudového úložisko, z ktorého potom možno snímky sťahovať a prezerať z akéhokoľvek mobilného zariadenia , alebo počítača. Súčasne sa zakúpením fotopasce získa zákazník dátový priestor na cloudovom úložisku, ktorý môže po rozšírení používať aj pre archiváciu záberov. S takto vyspelým riešením zatiaľ žiadny z výrobkov na našom trhu nedisponuje! Nová fotopasca má navyše všestranne vylepšené parametre ako je extra silná osvitová jednotka, veľmi kvalitný objektív atď.

REVOLÚCIA u tejto novinky je v spôsobe odosielanie snímok a videa. Pri všetkých fotopascí na trhu dnes nafotené fotky sú odoslané na email, alebo mobil. Tu je postup iný a ide ruka v ruke s najmodernejšími trendmi, ktoré poznáte z mobilov, tabletov atd. Tým spôsobom je ukladanie fotoografií na Cloudové úložisko. Je to proste pecka a maká skvele. A hlavne Vám to prináša tieto výhody ako užívateľovi: Zábery z cloudu si možno veľmi jednoducho prezerať, upravovať či mazať z akéhokoľvek zariadenia prostredníctvom jednoduchej aplikácie. Navyše ako majiteľ (prevádzkovateľ) fotopasce môžete nadelegovat práva na prístup do aplikácie ďalším osobám.

A pozor REVOLÚCIA ďalej spočíva v tom, že môžete prostredníctvom aplikácie a cloudu meniť nastavenie fotopasce a to vo veľmi širokej škále vrátane získania snímku na diaľku – pecka, že? Zatiaľ išlo podobné ovládanie iba pomocou SMS príkazov a priznajme si, bolo to kostrbaté viac než dosť a to sa vo výraze pomerne držím.

Aplikácia je neskutočne prehľadná a tak jednoduchá a intuitívna na ovládanie, že sme si to fakt užívali. (Len pre doplnenie – aplikáciu do cloudu skúšal aj náš kamarát poľovník vo veku 72 rokov a všetko skutočne zvládal ľavou zadnou).

V závislosti na cloudovom riešení je tu ďalšia skvelá vec – úspora energie. U ostatných modelov fotopascí totiž musí byť GSM modul neustále aktívny a to je proste nápor na batérie. Tu je to úplne v pohode.

Ako sme už zvyknutí u fotopascí UOVision, nové modely plynule nasledujú staršie zabehnuté verzie a sú vždy posunuté o kus ďalej s tým, že to dobré fungujúci si ponechajú a pridajú niečo naviac.

Fotopasca UOVision GLORY LTE na tento spôsob plynule nadväzuje, ale posunula sa technicky. pri zachovaní kvality spracovania, hrúbky profilu stien, čipu, šošovky, elektroniky nie o kroky ďalej, ale o galaxií ďalej. Niečo, čo by takto fungovalo a zmenilo štýl použitia a hlavne komfort obsluhy, tu ešte v našej brandži nebolo. A to nám verte, robíme v tejto brandži 10 rokov a všetko čo trh ponúka nám prešlo rukami.

Kľúčové vlastnosti:

 • GSM Fotopasca pre najrýchlejšie siete LTE 4. generácie
 • Snímky sú na cloudové úložisko, z ktorého je možné ich sťahovať pomocou aplikácie.
 • V cene fotopasce je priestor v dátovom úložisku
 • Upozornenie na každý novo uložený záber
 • Možnosť plného ovládania a nastavovanie fotopasce prostredníctvom aplikácie
 • Snímky v rozlíšení až 12MP
 • Full HD video so zvukom,
 • Odozva spúšte púhych 0.6s,
 • Možnosť séria 1 – 10 snímok,
 • Neviditeľné LEDs osvetlenie s dosvitom až 20 m,
 • Zvýšená odolnosť proti vplyvom počasia

Technická špecifikácia:

osvetlenie IR neviditeľné
dosvit 15 – 20 m
záznam fotografií ÁNO
záznam videa ÁNO
Záznam foto + video ÁNO
prehliadanie foto ÁNO
Prehrávanie video ÁNO
Maximálne rozlíšenie foto 12 MP
Maximálne rozlíšenie video 1080P
Čeština ÁNO
GSM brána (odosielanie snímok) ÁNO (LTE)
Diaľkové ovládanie ÁNO (aplikácia)
displej 2 "LCD farebný
objektív F / NO: 2,2 FOV (uhol záberu): 58 °
záber PIR Celá plocha záberu (Multizone.)
Max dosah PIR (človek) 25 ° C 15 m
rýchlosť odozvy 0,6 s
Externá pamäťová jednotka SD až 64 GB
Programovanie Tlačidlami alebo aplikácií
rozhranie Mini USB, SD, SIM, konektor externého napájania 6
napájanie 12 ks. AA batérií – núdzovo 4 ks.
skrinka maskovaná, otváracia
ovládač vstavaný vnútri boxu
Závit pre statív ÁNO
Rozmer (šírka x výška x hĺbka) 87 × 140 × 55 mm
obsah balenia Anténa, upínací popruh, návod v slovenskom jazyku