FoxCam FORESTER

FoxCam FORESTER

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Novinka 2019 FOXcam FORESTER! Lacná fotopasca s veľmi silným nočným prisvietením a detekčným rozsahom PIR čidla. Fotopasca je vhodná pre extrémne použitie na väčšie vzdialenosti až 30 metrov. Nový model FORESTER českej značky. Celý popis
76,90 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

22.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100018700995

Popis

Novinka 2019 FOXcam FORESTER! Lacná fotopasca s veľmi silným nočným prisvietením a detekčným rozsahom PIR čidla. Fotopasca je vhodná pre extrémne použitie na väčšie vzdialenosti až 30 metrov. Nový model FORESTER českej značky FOXcam vychádza z osvedčeného návrhu fotopascí s vynikajúcou odolnosťou proti poveternostným podmienkam. Fotopasca napája 8× AA batérie s ktorými dosahuje výborné životnosti 8.000 zhotovených záznamov na sadu batérií.

Vďaka našim technológiám FOXmove a FOXraw disponuje fotopasca extrémne silným prisvietením s minimom šumu a to najlepšie citlivosťou PIR čidla. Tieto technológie patria k najsilnejším zbraní tejto excelentné fotopasce!

Technológia FOXmove zvyšuje dosah PIR čidlá fotopasce na hranici 17 metrov! FOXraw technológia zvyšuje ostrosť a hĺbku farieb. Nočná snímky s minimom šumu a lepšou čitateľnosťou až na vzdialenosť 20 metrov! Na svoje si prídu aj milovníci prírody a poľovníci. Obrysový je možné vidieť zver na vzdialenosť až 30 metrov!

Nové technológie značky FOXcam FOXmove

FOXmove je patentovaná technológia, ktorá posúva fotopasce FOXcam ďaleko pred konkurenciu. Podľa testov je fotopasca schopná zaobstarať o 30 – 60% fotografií viac, než bežné, drahšie fotopasce. Čo to znamená? Jednoducho fotopasca dokáže zaobstarať viac záznamov, a tým minimalizovať možné straty, ktoré mohli vzniknúť v dôsledku nevhodne zvolenej fotopasce.

FOXraw

FOXraw je patentovaná technológia pre spracovanie obrazu zo surových dát C-mos čipu. Konkurenčné fotopasce využívajú univerzálny bežné algoritmy, ktoré vo výsledku prináša bežný obraz. FOXraw minimalizuje šum nočné scény a za predpokladu dostatočného osvetlenia vytvorí úžasné denná fotografie s maximálnou hĺbkou ostrosti a farieb. Automatika fotopasce nastaví pri nočnej scéne dostatočne rýchlu expozíciu, ktorá minimalizuje rozmazanie pohybom. Túto funkciu oceníte najmä pri strážení majetku!


FOXraw vykúzli nádherné zábery

FOXraw je špičková technológia, ktorá dodá snímkam správny kontrast, hĺbku a gamut. Nočná scéna je vykreslená podľa krivky, bez prepáli aj na krátku vzdialenosť pri použítí dostatočne rýchle expotice = minimalizácia rozmazaniu pohybom!


Kvalitné nočné fotografie

FORESTER vyniká veľmi kvalitnými nočnými fotografiami. Fotopasca je preto vhodná pre použitie na väčšie vzdialenosti.


Jednoduché nastavenie

FORESTER je najjednoduchší fotopascí na trhu. Stačí nastaviť dátum a čas, oneskorenie medzi snímkami. Potom stačí len čakať.

perfektná kamufláž

Kamufláž pre Forester bola starostlivo vybraná, aby sa hodila do európskej mierneho pásu.Bekonkurenční detekčení dosah PIR čidlá

Multizónové detekčné zóna technológia FOXmove umožňuje dosiahnuť väčšiu selektivitu a predlžuje detekčná vzdialenosť až o 34%!


najväčšie prednosti
  • Veľmi silný prísvit – dosvit až 30 metrov!
  • Jednoduché ovládanie – nastavte iba dátum a čas + oneskorenie PIR čidlá s režimom fotenie alebo natáčanie videa.
  • Plnohodnotná klávesnica – veľmi rýchle a pohodlné nastavenie.
Fotopasca je vhodná:
  • ku stráženie: nehnuteľností, stavby, včelstiev a iných,
  • k ochrane proti vandalizmu a riešenie susedských naschválov,
  • pre poľovníkov k monitoringu zveri – poskytuje neviditeľný osvit.
Ako fotopasca funguje v praxi
  1. Fotopasca je v pohotovostnom režime.
  2. V prípade detekcie pohybu PIR čidlom sa fotopasca spustí a zaobstará fotografiu monitorovaného priestoru.
  3. Túto fotografiu potom uloží na SD kartu.

Jednoduché nastavenie!

Stačí inštalovať sadu batérií a SD kartu. Fotopasca prepnete prepínačom do pozície SETUP, kde možno fotopascu nastaviť. Nastavíte dátum a čas, režim fotopasce (či má točiť video alebo zaobstarať fotografie). Posledným krokom je nastavenie oneskorenia PIR čidla. Teraz prepneme prepínač do pozície OFF a následne do pozície ON. Fotopasca začína pracovať a bude robiť záznamy podľa nastavenia.

výmena batérií

Výmena nemôže byť jednoduchšie. Otvorte fotopasca, vložíte nové batérie a máte hotovo! Odporúčame prevádzkovať fotopasca s viacerými SD kartami.

SD kartu sa záznamy si odnášate domov, druhú vložíte do fotopasce.

technická špecifikácia

české menu

áno

rýchlosť odozvy

GSM brána

0.4 sec

nie

3G / GPRS (prenosy na e-mail)

nie

zobrazovacie senzor

CMOS senzor 5 migepixelů

rozlíšenie fotografií

3/8/12 MPx

objektív

F = 2.2mm / FOV (uhol záberu) = 55 °

záznam videa

1080P 1920×1080bodů

záznam zvuku

áno

pamäť

SD karta (až 32 GB)

neviditeľný prísvit

áno

Nastavenie jasu prísvitu

nie

Typ osvetľovacie jednotky

ľad-diódové 940nm

IR blesk

30 metrov

Vzdialenosť snímania PIR senzorov

max. 25 m pri 25 ° C

diaľkový ovládač

nie

Výdrž na batériách

až 6 mesiacov

duálny časovač

nie

Výrobca

FOXcam