Aztron Paddleboard AZTRON METEOR 426 cm SET

Aztron Paddleboard AZTRON METEOR 426 cm SET

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Paddleboard AZTRON METEOR 426 cm SETChcete vyhrávať na akékoľvek vodnej hladine? Vyskúšate Meteor race s unikátnou konštrukciou. Závodné paddleboard pre ambicióznych športovcov s nosnosťou do 160 Kg. Ultraľahká kon&scaron Celý popis
Partner: Sedco cz
813,91 €
Vrátane DPH
625,18 €
-23%
Platí do 2.2.2022 alebo do vypredania

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Sedco cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100069745038

Popis

Paddleboard AZTRON METEOR 426 cm SET
Chcete vyhrávať na akékoľvek vodnej hladine? Vyskúšate Meteor race s unikátnou konštrukciou. Závodné paddleboard pre ambicióznych športovcov s nosnosťou do 160 Kg. Ultraľahká konštrukcia kombinovaná s dvojkomorovým systémom robí SUP Meteor race ešte ľahšia. Jeho váha je len 15 kg. Aj napriek tomu zostáva veľmi rýchly a dobre vyvážený. Má športový proporcie korunované pretiahnutú úzku zdvihnutou špičkou. Okamžite reaguje na každý váš pohyb. Nikdy nad ním nestratíte kontrolu, a to aj vďaka 5 mm protišmykové vrstve EVA a kick docku umiestnenom na zadku. 

Rýchly a závodné s vysokou nosnosťou
Jeho kvalitné spracovanie, nevšedný konštrukciu a neskutočnú rýchlosť ocenia všetci profíci – pretekári aj inštruktori. Meteor je svojou konštrukciou vhodný aj pre ťažšie váhy, s maximálnou nosnosťou do 160 kg.

Dve komory – extra pevnosť a maximálna bezpečí
SUP Aztron Meteor race je tvorený dvoma oddelenými komorami. Vďaka tomu je celá konštrukcia pevnejšia (vnútorné steny doska spevňujú) a jazdné vlastnosti sa približujú nenafukovacím paddleboardům z polykarbonátu. Žiadne prehýbaniu nehrozí. Dve oddelené komory tiež zvyšujú bezpečnosť paddleboard. V prípade nehody a úniku vzduchu z jednej z komôr sa s tou druhou bezpečne dostanete na breh. 

Vychytávky, čo oceníte na vode i mimo ni
Paddleboard Aztron Meteor race nie je len samotné doska. Disponuje množstvom doplnkov, ktoré spríjemnia samotnej pádlovania i napríklad prenos boardu. Pod elastické bungee šnúry môžete upevniť ľahký náklad, ktorý nechcete nechávať na brehu. Protišmyková EVA podložka s hlbokou „diamantovou“ štruktúrou po takmer celej ploche dosky poskytne maximálnu grip a minimalizuje riziko pošmyknutia. Nemusíte sa ale báť ani keď k pošmyknutiu dôjde. K nohe a nerezovému D-krúžku jednoducho pripevníte bezpečnostné leash a paddleboard vám nikam neuplávajú. Vyvýšený zadný protišmykový nášlap vám umožní efektívne meniť smer jazdy. Iste poteší aj pevné madlo pre pohodlné prenášanie supov.

Príslušenstvo v ceně
V balení nájdete všetko, čo pre vyrazenie na vodu môžete potrebovať – trojdielne hliníkové pádlo s nastaviteľnou dĺžkou (165 – 210 cm), vysokotlakovú dvojčinnú pumpu s tlakomerom aj nevyhnutný leash (bezpečnostné lanko). To všetko navyše môžete vrátane zloženého paddleboardu prenášať v pevnom batohu s pohodlnými ramennými popruhmi. Stačí tak hodiť batoh na chrbát a nič vám nebude brániť v ceste za dobrodružstvom.

 

Technický popis:
- výrobca: AZTRON
- rýchly závodné paddleboard
- dvojkomorová konštrukcia pre väčšiu pevnosť a maximálnu bezpečí
- technológie „drop stitch“ (vnútorný polyesterové vlákna)
- vysoká nosnosť
- skvele drží smer
- dobrú ovladatelnost
- rozmerná protišmyková plocha
- elastické bungee šnúry pre upevnenie ľahkého nákladov
- nerezový D-krúžok pre uchytenie bezpečnostného lanka
- odnímateľná plutva s jednoduchou inštaláciou, stačí nasunout
- madlo pre jednoduché přenášení
- materiál: dvojvrstvový PVC, protišmykový EVA nášlap
- rozmery dosky: 426 × 71 cm
- hrúbka dosky: 15 cm
- objem: 330 l
- maximálna nosnosť: 160 kg
- váha paddleboardu: 13 kg

Součást balenia:
- hliníkové pádlo
 – bezpečnostné leash
 – vysokotlaková dvojčinná pumpa s tlakomerom
- batoh na prenášanie
- plutva
- opravná sada