Hľadáte pomocníka v podobe malého domáceho spotrebiča alebo jeho príslušenstvo? Široká ponuka tovaru z kategórie lnb konvertory na vás čaká u nás na MALL.SK. Zoradili sme pre vás produkty od najlacnejšieho a najlepšie hodnoteného ostatnými zákazníkmi.

Zobraziť viac
 • Nečakajte na nákup – tovar môžeme doručiť ešte dnes.
 • Výdajné miesta máme na každom rohu.
 • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
 • Máte otázky ohľadom tovaru lnb konvertory alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
 • Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní aj bez udania dôvodu.
Megasat Multifeed LNB Single 0,1 dB 23mm

Megasat Multifeed LNB Single 0,1 dB 23mm

6,90 €

Úzky a kompaktný dizajn. Ideálny pre systémy s viacnásobným napájaním. Pripojenie pre 1 užívateľa. Séria Megasat Multifeed LNB bola špeciálne vyvinutá pre multifeedové systémy. Úzky a kompaktný dizajn umožňuje úzke prepojenie LNB.

Zircon L101 SINGLE ECO LNB
8x

Zircon L101 SINGLE ECO LNB

5,90 €

LNB konvertor ZIRCON L'101 SINGLE ECO je určený pre príjem signálu z jednej satelitnej družice a vhodný pre pripojenie jedného satelitného prijímača. Výstupný F konektor, zisk 58 – 63 dB.

Tovar od predajcu MALL
-14%
Zircon L404 QUATTRO ECO LNB
1x

Zircon L404 QUATTRO ECO LNB

14,90 €
12,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny LNB konvertor ZIRCON L 404 QUATTRO ECO LNB je určený pre multiprepínače. Výstupný F konektor, zisk 55 dB. Rozdelenie výstupov: 1× V nízkej pásmo, 1× H nízke pásmo, 1× V vysoké pásmo, 1× H vysoké pásmo.

Tovar od predajcu MALL
Zircon M0443 MONOBLOCK QUAD SLIM LINE
8x

Zircon M0443 MONOBLOCK QUAD SLIM LINE

48,08 €
45,10 €
Posledný kus za túto cenu!

LNB konvertor testovaný spoločnosťou Skylink, navrhnutý pre použitie v Českej a Slovenskej republike. Konvertor je určený pre príjem signálu z dvoch družíc s rozostupom 4,3° a pripojenie až štyroch satelitných prijímačov. Ideálne pracuje v kombinácii s parabolou o veľkosti 80 cm.

Tovar od predajcu MALL
Zircon L801 OCTO ECO LNB
2x

Zircon L801 OCTO ECO LNB

37 €
32,99 €

Univerzálny LNB konvertor ZIRCON L801 OCTO ECO LNB je určený pre príjem signálu z jednej satelitnej družice a vhodný pre pripojenie 8 satelitných prijímačov. Výstupný F konektor, zisk 58–63 dB.

Tovar od predajcu MALL
Zircon M0243 MONOBLOCK TWIN SLIM LINE
6x

Zircon M0243 MONOBLOCK TWIN SLIM LINE

33,27 €
30,90 €
Posledný kus za túto cenu!

LNB konvertor testovaný spoločnosťou Skylink, navrhnutý pre použitie v Českej a Slovenskej republike. Konvertor je určený pre príjem signálu z dvoch družíc s rozostupom 4,3° a pripojenie dvoch satelitných prijímačov. Ideálne pracuje v kombinácii s parabolou o veľkosti 80 cm.

Tovar od predajcu MALL

LNB konvertory

LNB konvertor prijíma a zosilňuje satelitný signál z družice, inštaluje sa do ohniska paraboly satelitu. Vyberajte ho podľa počtu satelitných prijímačov v domácnosti, podľa zisku a šumového čísla.

Aký LNB konvertor vybrať podľa parametrov?

Pre príjem z jednej družice a pripojenie jedného satelitného prijímača sa používa LNB konvertor typu Single. S parabolou priemeru 80 cm majú najvyšší zisk. Pre príjem signálu z viacerých družíc je potrebné zakúpiť viac konvertorov.

 • Počet výstupov - voľte podľa počtu satelitných prijímačov v domácnosti
 • Zisk konvertora - výkon konvertora, odporúčaný zisk je min 60 dB
 • Šumové číslo (v dB) - čím menšie, tým citlivejší konvertor, pre štandardné použitie stačí 0,3 dB
 • Podpora Multifeed - viac LNB konvertorov na jednej parabole, prijíma signál z viacerých družíc

LNB konvertor Twin vs. Quad

 • Každý satelitný tuner potrebuje výstup na konvertor. Pokiaľ má tuner dva výstupy (pre dve TV či dva satelitné prijímače), označuje sa ako Twin.
 • Ako Quad sa označuje konvertor, ktorý má štyri výstupy. Využijete v prípade, kedy máte doma 4 satelitné tunery (satelitné prijímače či televízory).

LNB Monoblok

 • LNB monoblok je špeciálny konvertor, ktorý integruje dva konvertory a jeden prepínač. Monoblok (duoblok) umožňuje prijímať signál z dvoch družíc. Spravidla má pevne nastavený príjem pre družicu Astra 1 a Astra 3.