Littlest Pet Shop Mamička s bábätkom a doplnkami - Korytnačka

Značka: Littlest Pet Shop Náš kód: 1263535

Littlest Pet Shop Mamička s bábätkom a doplnkami - Korytnačka

Obľúbené balenie Littlest Pet Shop Pet mamička s bábätkom a doplnkami. Každé rozkošné zvieratko v kolekcii má pohyblivú hlavičku a je dodávané s roztomilým bábätkom a niekoľkými dekoráciami. Celý popis

7.7

7,70 € vrátane DPH

Náš kód: 1263535

Popis

Popis produktu

  • Uži si veľa zábavy s týmto setom mamičky s bábätkom.
  • V balení sú 2 figúrky a doplnky.
  • Vyrobené z nezávadných materiálov.
  • Veľkosť balenia: 14 × 14 x4 cm.
  • Vhodné pre deti od 4 rokov.
  • Pozor: Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, možnosť udusenia!

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dievčenské
Odporúčaný vek od 4 rokov

Alternatívne produkty

Sylvanian Families Pomôcky na výlet a príslušenstvo
6,50 €

Rozkošné doplnky pre všetkých milovníkov výletov z dedinky Sylvanian. Táto sada obsahuje všetko, čo je nutné na poriadny výlet a všetko čo k nemu patrí. Klobúky proti úpalu, fotoaparát na zachytenie špeciálnych okamihov či hodinky, aby všade dorazili včas sú samozrejmosťou.


Sylvanian Families Baby pes
7,80 €

6,50 €

Nakŕmte z fľaštičky šteniatko, uložte ho do kolísky a pekne ukolíšte k spánku. Až so zobudí, bude plné síl sa s vami pekne hrať. V prevedení ružová alebo modrá sada. Variant je dodávaný podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.


Sylvanian Families Baby hnedá veverička
7,80 €

6,20 €

Malá veverička je novým členom veveričkinej rodiny. Keď má bábätko hlad je potrebné ho nakŕmiť z fľaše a uložiť ho do kolísky k spánku, aby až so zobudí bolo plné síl a mohlo sa s Vami hrať. Vyrába so v dvoch variantoch. Variant je dodávaný podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.


Sylvanian Families Baby príslušenstvo - šteňa, medvedík, králik
6,78 €
6,50 €

Ve vesničce Sylvanian je spoustu dětí, které dovádějí na hřišti nebo si hrají na písku. Děti jsou velice neposedné, tak musíš dávat pozor, aby si hrály, tak jak mají. Vyrábí se v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuální skladové dostupnosti.


Sylvanian Families Nábytok - záhradné dekorácie 5224
6,40 €

Záhradné dekorácie oživia každý domček a miesto v Sylvanian dedinke. Dekoračná sada obsahuje hrantíky s kvetinkami, popínavé brečtany, ktoré môžete umiestniť tiež na plot domčeka a stojan na kvety.


Sylvanian Families Rohová kuchynská linka s vybavením 5222
6,50 €

Sylvanian dedinke všetci radi varia. Táto nová kuchynská linka svojim rohovým prevedením vyhovuje všetkým domčekom. Krásne svetlohnedé prevedenie s bielou pracovnou doskou, 2 platničkami na varenie a dvoma rúrami, praktický drez a mnoho úložných priestorov, to je sen každej kuchárky.