Littlest Pet Shop Lietadlo-24%
65,99 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zvieratká chcú cestovať po celom svete a to vo veľkom štýle! Tento skvelý hrací set, Lietadlo Pet Jet je rozkladací a ponúka tak zväčšenú hernú plochu, ktorú si môžete ozdobiť podľa svojej fantázie. Využite ďalšie zábavné funkcie ako otvárací kokpit a zadný priestor pre skladovanie zvieratiek, ktoré si chcú zdriemnuť! Dodáva sa so 4 exkluzívnymi zvieratkami.

Littlest Pet Shop Set cukrářský vůz-36%
49,12 € 31,30 €

Akcia

Pozor, hladoví petšopáci! Do městečka Littlest Pet Shop přijíždí cukrářský vůz. V balení je u cukrářského vozu navíc 20 zábavných doplňků s tématikou jídla. Do vozu se vejde až 30 tvých petšopáků. Součástí balení jsou 3 zvířecí kamarádi.

Littlest Pet Shop Motýlia rodina-33%
29,56 € 19,60 €

Akcia

Zoznámte sa s celou rodinou prémiových maznáčikov. Táto partia motýľov obsahuje 5 maznáčikov s doplnkami. Najmladší člen rodinky je húsenica zabalená vo svojej kukle! Maznáčikovia sa zmestia na stojan na kvety, ktorý sa dodáva v krásnych tematických obaloch. Zahŕňa 8 druhov príslušenstva.

Littlest Pet Shop Praskacie magické zvieratko-30%
41 € 28,60 €

Akcia

Exkluzívne veľké balenie v tvare magickej gule zaistí úžasný zážitok z rozbaľovania. Každý maznáčik má metalické zdobenie a je dodávaný s kúzelným pútkom. V balení nájdeš rôznych 15 zvieratiek. Vďaka pútkam si môžeš zavesiť svoje zvieratká na školskú tašku alebo peračník, alebo ich spojiť a vytvoriť si náramok.

Littlest Pet Shop Špeciálna edícia Mega Pack-52%
49 € 23,40 €

Posledný kus za túto cenu!

V tomto neuveriteľnom balení značky Littlest Pet Shop je veľa zábavy. Jedna veľká mega konzerva obsahuje šesť menších konzerv s najrôznejšími domácimi zvieratkami a príslušenstvom, ktoré potrebujú, aby sa mohli prezliekať. Kto je vo vnútri – opica oblečená ako banán, korytnačka bude tajná ako jahoda, alebo …?

Littlest Pet Shop Veľké balenia kvetinových zvieratiek
25,54 € 19,40 €

Najnovšie trendy kolekcie petšopákov predstavuje kvetinovú zábavu. Kvetinové zvieratká predstavujú 8 malých a 8 teensie petšopákov v 4 druhoch kvetín: ľalie, ruže, hortenzie a sedmokrásky.

Littlest Pet Shop Magické zvieratká multibalenie-32%
21 € 14,10 €

Akcia

Exkluzívne Päťuholníkové balenie magických zvieratiek Littlest Pet Shop. Veľké balenie obsahuje 3 klasické zvieratká, 1 mini zvieratko, 2 kocky a 4 čarovné pútka a zberateľského sprievodcu. Vďaka pútkam si môžeš zavesiť svoje zvieratká na školskú tašku alebo peračník, alebo ich spojiť a vytvoriť si náramok.

Littlest Pet Shop Automat na zvieratká-27%
21,46 € 15,60 €

Akcia

Tieto zvieratká Littlest Pet Shop sú proste cool! 5petšopákov s nápojovým doplnkom zabalených v štýle predajného automatu. Zatiahnite za uzáver na balíčku, otvorte stroj a vytiahnite svojich petšopákov!

Littlest Pet Shop Veľké balenie zvieratiek - Cupcakes-33%
34,20 € 22,70 €

Akcia

Veľké balenie roztomilých zvieratiek Littlest Pet Shop určite urobí radosť nielen malým zberateľom. V balení nájdete celkom 12 zvieratiek v 3 veľkostiach. Tri zvieratká sú navyše ako prekvapenie.

Littlest Pet Shop Balenie magických zvieratiek-32%
14 € 9,40 €

Akcia

Exkluzívne balenie dvoch zvieratiek s hviezdami v očiach. Súčasťou balenia sú aj dve čarovné pútka, ktoré si môžete pripnúť na tašku alebo peračník, prípadne spojiť s ostatnými kúzelnými pútkami a vytvoriť náramok.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: