Littlest Pet Shop Set cukrárske vozidlo
49,99 € 38,60 €

Pozor, hladní petšopáci! Do mestečka Littlest Pet Shop prichádza cukrárske vozidlo. V balení je u cukrárskeho vozidla navyše 20 zábavných doplnkov s tematikou jedla. Do vozidla sa zmestí až 30 tvojich petšopákov. Súčasťou balenia sú 3 zvieračícch kamarátov.

Littlest Pet Shop Praskacie magické zvieratko
41 € 26,50 €

Exkluzívne veľké balenie v tvare magickej gule zaistí úžasný zážitok z rozbaľovania. Každý maznáčik má metalické zdobenie a je dodávaný s kúzelným pútkom. V balení nájdeš rôznych 15 prekvapenie. Vďaka pútkam si môžeš zavesiť svoje zvieratká na školskú tašku alebo peračník, alebo ich spojiť a vytvoriť si náramok.

Littlest Pet Shop Balenie magických zvieratiek
14 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Exkluzívne balenie dvoch zvieratiek s hviezdami v očiach. Súčasťou balenia sú aj dve čarovné pútka, ktoré si môžete pripnúť na tašku alebo peračník, prípadne spojiť s ostatnými kúzelnými pútkami a vytvoriť náramok.

Littlest Pet Shop Set mačací domček
29,49 € 23,90 €

Multifunkčný set je to pravé pre petšopákov. Skvelý set nielen pre mačičky Littlest Pet Shop, ale aj pre ďalšie zvieratká. V sete nájdeš škrabadlo pre mačky, televíziu, stoličky a ďalšie! Uži si úplne nový rozmer zábavy s mačacím domčekom pre petšopákmi.

Littlest Pet Shop Magické zvieratko
7,50 € 6,90 €

Deti môžu odhaliť svoju budúcnosť s pomocou nových farebných petshopákov. Je to jednoduché: najskôr otvor balenie v tvare sušienky šťastia, potom nájdeš na papieriku číslo. Potom nájdi aké číslo označuje farbu a znamienko zvieratka a podľa toho uvidíš, čo pekné sa ti stane! V balení je jedno zvieratko!

Hračky LPS

Sady zvieratiek a doplnkov Littlest Pet Shop poskytujú deťom ohromnú zábavu. Môžete im zakúpiť aj loď, lietadlo alebo celý domček.

  • Littlest Pet Shop loď

Littlest Pet Shop loď je vybavená množstvom atraktívnych prvkov. Pre zvieratká tu nechýba šmykľavka, lanovka alebo bazén.

  • Littlest Pet Shop lietadlo

Rozkladacie Littlest Pet Shop lietadlo poteší Petšopákov pri ceste na výlet. LPS lietadlo má kokpit, hojdačku, šmýkačku aj priestor pre skladovanie.

  • Littlest Pet Shop domček pre zvieratká

Littlest Pet Shop domček je veľký hrací set, kam môže dieťa umiestniť všetkých Petšopákov. LPS domček má niekoľko poschodí, nechýbajú atraktívne doplnky a príslušenstvo.

  • Sada Littlest Pet Shop pre začínajúcich

Ak kupujete prvé vybavenie pre nadšencov do Petšopákov, zapáči sa vám niektorá zo sád figúrok a doplnkov.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii Lacné Littlest Pet Shop.