Littlest Pet Shop Praskacie magické zvieratko
41 € 29,10 €

Exkluzívne veľké balenie v tvare magickej gule zaistí úžasný zážitok z rozbaľovania. Každý maznáčik má metalické zdobenie a je dodávaný s kúzelným pútkom. V balení nájdeš rôznych 15 prekvapenie. Vďaka pútkam si môžeš zavesiť svoje zvieratká na školskú tašku alebo peračník, alebo ich spojiť a vytvoriť si náramok.

Littlest Pet Shop Motýlia rodina
29,56 € 24,30 €

Zoznámte sa s celou rodinou prémiových maznáčikov. Táto partia motýľov obsahuje 5 maznáčikov s doplnkami. Najmladší člen rodinky je húsenica zabalená vo svojej kukle! Maznáčikovia sa zmestia na stojan na kvety, ktorý sa dodáva v krásnych tematických obaloch. Zahŕňa 8 druhov príslušenstva.

Littlest Pet Shop Set cukrářský vůz
49,12 € 41,70 €

Pozor, hladoví petšopáci! Do městečka Littlest Pet Shop přijíždí cukrářský vůz. V balení je u cukrářského vozu navíc 20 zábavných doplňků s tématikou jídla. Do vozu se vejde až 30 tvých petšopáků. Součástí balení jsou 3 zvířecí kamarádi.

Littlest Pet Shop Magické zvieratká multibalenie
21 € 15,80 €

Exkluzívne Päťuholníkové balenie magických zvieratiek Littlest Pet Shop. Veľké balenie obsahuje 3 klasické zvieratká, 1 mini zvieratko, 2 kocky a 4 čarovné pútka a zberateľského sprievodcu. Vďaka pútkam si môžeš zavesiť svoje zvieratká na školskú tašku alebo peračník, alebo ich spojiť a vytvoriť si náramok.

Littlest Pet Shop Veľké balenie zvieratiek - Cupcakes
34,20 € 23,20 €

Veľké balenie roztomilých zvieratiek Littlest Pet Shop určite urobí radosť nielen malým zberateľom. V balení nájdete celkom 12 zvieratiek v 3 veľkostiach. Tri zvieratká sú navyše ako prekvapenie.

Littlest Pet Shop Automat na zvieratká
21,46 € 19,50 €

Tieto zvieratká Littlest Pet Shop sú proste cool! 5petšopákov s nápojovým doplnkom zabalených v štýle predajného automatu. Zatiahnite za uzáver na balíčku, otvorte stroj a vytiahnite svojich petšopákov!

Littlest Pet Shop Balenie magických zvieratiek
14 € 11 €

Exkluzívne balenie dvoch zvieratiek s hviezdami v očiach. Súčasťou balenia sú aj dve čarovné pútka, ktoré si môžete pripnúť na tašku alebo peračník, prípadne spojiť s ostatnými kúzelnými pútkami a vytvoriť náramok.

Littlest Pet Shop Hrací set - výletní loď
58,67 € 36,90 €

Vyplujte za dobrodružstvím na výletní lodi Littlest Pet Shop Cruise Ship, do které se vejde až 30 Littlest Petshop zvířátek. Tento hrací set obsahuje 3 zvířátka různých velikostí a spoustu zábavných doplňků.

Littlest Pet Shop Set kočičí domeček
28,80 € 19,90 €

Multifunkční set je to pravé pro petšopáky. Skvělý set nejen pro kočičky Littlest Pet Shop, ale i pro další zvířátka. V setu najdeš škrabadlo pro kočky, televizi, židle a další! Užij si úplně nový rozměr zábavy s kočičím domečkem pro petšopáky.

Hračky LPS

Sady zvieratiek a doplnkov Littlest Pet Shop poskytujú deťom ohromnú zábavu. Môžete im zakúpiť aj loď, lietadlo alebo celý domček.

  • Littlest Pet Shop loď

Littlest Pet Shop loď je vybavená množstvom atraktívnych prvkov. Pre zvieratká tu nechýba šmykľavka, lanovka alebo bazén.

  • Littlest Pet Shop lietadlo

Rozkladacie Littlest Pet Shop lietadlo poteší Petšopákov pri ceste na výlet. LPS lietadlo má kokpit, hojdačku, šmýkačku aj priestor pre skladovanie.

  • Littlest Pet Shop domček pre zvieratká

Littlest Pet Shop domček je veľký hrací set, kam môže dieťa umiestniť všetkých Petšopákov. LPS domček má niekoľko poschodí, nechýbajú atraktívne doplnky a príslušenstvo.

  • Sada Littlest Pet Shop pre začínajúcich

Ak kupujete prvé vybavenie pre nadšencov do Petšopákov, zapáči sa vám niektorá zo sád figúrok a doplnkov.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii Lacné Littlest Pet Shop.