BRAUN 810 Face

BRAUN 810 Face

Hodnotenie: 4,4
74,90 €

Braun Face 810. Prvý tvárový epilátor s čistiacou kefkou na svete predstavuje značka Braun. Extra presnú epiláciu tvárových častí zaručí štíhla hlava epilátora. Tvárová kefka vyčistí pleť 6× lepšie ako manuálne čistenie. Braun Face dáva ženám sebadôveru vďaka bezchybnej pleti, doprajte si ju aj vy!

Medisana MC-81E-43%

Medisana MC-81E

Hodnotenie: 4,7
58 € 32,49 €

Akcia

Masážny vankúšik Medisana MC-81E je určený pre shiatsu masáž v kombinácii s prehrievaním masírovaných oblastí. Masáž zmierni napätie a pomôže vám k celkovej harmonizácii tela a mysle. Vankúšik má príjemný materiál a jednoduchú obsluhu pomocou jedného tlačidla.

Gillette Venus Swirl holiaci strojček + 1 hlavica-37%
11,70 € 7,30 €

Akcia

Holiaci strojček Gillette Venus Swirl s technológiou FlexiBall bol navrhnutý tak, aby sa lepšie ako holiaci strojček Venus Embrace prispôsoboval náročným partiám, ako sú kolená a členky. Každý z 5 našich najpokrokovejších čepieľok Contour sa jednotlivo prispôsobí každej krivke a zaistí bezchybné oholenie.

Wilkinson Sword HYDRO Silk Strojček + 1 náhradná hlavica
12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Holenie ešte nikdy nebolo tak ľahké a príjemné! Hydro Silk zanechá Vašu pokožku nielen dokonale hladkú, ale zároveň sa postará o jej hydratáciu. Sada obsahuje holiaci strojček a náhradnú hlavicu.

Posiforlid maska na oči 1 ks-42%
15,50 € 8,99 €

Samoohrievacia maska na oči pri liečbe zápalov okraja mihalníc, funkčných porúch žliaz na okraji mihalníc, očného jačmeňa a vnútorného jačmeňa. Maska na oči prináša rýchlu a trvalú úľavu pri ťažkostiach v dôsledku nestabilného slzného povlaku, ako sú suché, unavené, páliace a nadmerne slzavé oči.