Výpredaj - hračky

Upresniť parametre
LEGO Super Mario 71399 Luigiho sídlo - Vchod - rozširujúci set LEGO Super Mario 71399 Luigiho sídlo - Vchod - rozširujúci set
LEGO Super Mario 71399 Luigiho sídlo - Vchod - rozširujúci set

Vydajte sa na prieskum tajuplného cintorína pred Luigiho sídlom! Stretnite sa s priateľským prízračným psíkom Polterpupom. Zvrhnite Bogmira s pomocou tieňovej lopty. Akonáhle ho porazíte, prevrhnite vedierko, otvorte dvere a vstúpte do sídla. Vnútri môžete nájsť zlatú kosť pre Polterpupa – ale pozor na Boo!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Magformers Pikant PLUS LEGO Super Mario 71399 Luigiho sídlo - Vchod - rozširujúci set
Magformers Pikant PLUS

Pikant PLUS je populárny balíček s ideálnym mixom všetkých nových dielikov určený pre tých, ktorí už nejakú našu stavebnicu vlastnia a chcú podstatným spôsobom zvýšiť jej herný potenciál.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie BMR1959 Ken so zelenými vlasmi módny deluxe LEGO Super Mario 71399 Luigiho sídlo - Vchod - rozširujúci set
Mattel Barbie BMR1959 Ken so zelenými vlasmi módny deluxe

Absolútne štýlová Ken® z módnej deluxe kolekcie, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánie pre malé aj veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť Kenom® v neónovo-zelených kraťasoch s modrou bundou. Celý jeho outfit dopĺňajú oranžové topánky, náhrdelník a okuliare.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Čarovná princezná ružovo-modrá Mattel Barbie Color Reveal Chelsea s konfetami
Mattel Barbie Čarovná princezná ružovo-modrá

Zaži rozprávkové dobrodružstvo s touto prekrásnou princeznou z čarovného kráľovstva Barbie™ Dreamtopia. Krásna princezná je oblečená do trblietavého pestrofarebného živôtiku, odnímateľné sukničky s trblietavými detailmi a dych vyrážajúcimi potlačmi.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Chelsea v kostýme Plameniak Mattel Barbie Color Reveal Chelsea s konfetami
Mattel Barbie Chelsea v kostýme Plameniak

Bábika Chelsea™ a jej priatelia podporujú malé dievčatká, aby sa nebáli objavovať okolitý svet. Rovnako ako jej sestrička Barbie®, aj Chelsea™ a jej priatelia radi skúšajú nové veci, prekonávajú svoje hranice a užívajú si veľa zábavy. Uži si najrôznejšie dobrodružstvá s touto bábikou Chelsea™ v tematickom kostýme!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Color Reveal Chelsea s konfetami Mattel Barbie Color Reveal Chelsea s konfetami
Mattel Barbie Color Reveal Chelsea s konfetami

Bábiky Barbie® Chelsea™ Color Reveal™ v trendy oblečeniach a s množstvom prekvapení! V obale sa ukrýva priehľadná tuba, v nej tajomná bábika Chelsea™ a vrecúška so 6 prekvapeniami. Naplňte tubu teplou vodou, potom vložte bábiku a odhaľte jej vzhľad! Vrecúška po otvorení ponúknu skvelé doplnky. Každá bábika má inú kombináciu farebných vlasov, tónu pleti a zdobeného oblečku. Aká bábika čaká na vás?

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Día De Muertos Ken Mattel Barbie Hudobná producentka černoška
Mattel Barbie Día De Muertos Ken

Prekrásna bábika Barbie® Ken™ bola inšpirovaná tradičným mexickým sviatkom Dia De Los Muertos, ktorý sa oslavuje na počesť mŕtvych. Ken™ je oblečený v tradičnom mexickom štýle a má nádherne maľované detaily v tvári výrazným dizajnom Calavera.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Hudobná producentka asiatka Mattel Barbie Hudobná producentka černoška
Mattel Barbie Hudobná producentka asiatka

Keď sa dievčatá hrajú s Barbie®, predstavujú si všetko, čím sa môžu stať, a tie, ktoré milujú hudbu, si môžu vyskúšať kariéru hudobnej producentky! Vyskúšaj si spoločne s bábikou Barbie®, čo to všetko obnáša a ako môže byť toto povolanie vzrušujúce.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Hudobná producentka černoška Mattel Barbie Hudobná producentka černoška
Mattel Barbie Hudobná producentka černoška

Keď sa dievčatá hrajú s Barbie®, predstavujú si všetko, čím sa môžu stať, a tie, ktoré milujú hudbu, si môžu vyskúšať kariéru hudobnej producentky! Vyskúšaj si spoločne s bábikou Barbie®, čo to všetko obnáša a ako môže byť toto povolanie vzrušujúce.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Hudobná producentka latinoameričanka Mattel Barbie Hudobná producentka latinoameričanka
Mattel Barbie Hudobná producentka latinoameričanka

Keď sa dievčatá hrajú s Barbie®, predstavujú si všetko, čím sa môžu stať a tie, ktoré milujú hudbu, si môžu vyskúšať kariéru hudobnej producentky! Vyskúšaj si spoločne s bábikou Barbie®, čo to všetko obnáša a ako môže byť toto povolanie vzrušujúce.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Inšpirujúce ženy: Eleanor Roosevelt Mattel Barbie Hudobná producentka latinoameričanka
Mattel Barbie Inšpirujúce ženy: Eleanor Roosevelt

Barbie® si všíma všetkých ženských vzorov. Séria inšpiratívnych žien Inspiring Women™ vzdáva hold neuveriteľným hrdinkám svojej doby; odvážnym ženám, ktoré riskovali, zmenili pravidlá a pripravili pôdu pre generácie dievčat, aby mohli snívať väčšie sny než kedykoľvek predtým. A takou ženou bola aj americká prvá dáma Eleanor Roosevelt.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Ken 60. výročie Mattel Barbie Hudobná producentka latinoameričanka
Mattel Barbie Ken 60. výročie

Bábika Ken™ oslavuje svoje 60. výročie a preto prichádza v reprodukcii klasickej bábiky Ken™ z roku 1961. Má svoj už klasický plážový štýl a je vybavený doplnkami s vintage páskou na zápästie. Oslávte tento historický míľnik spoločne.

môžete mať ZAJTRA

MALL