Výpredaj - hračky

Upresniť parametre
  • Kategória
    Stavebnice, Mega bloks
    ×
Ravensburger GraviTrax Zásobník 261437 Hubelino Puzzle Pestrofarebný podvodný svet
Ravensburger GraviTrax Zásobník 261437

Zhromaždite svoje guľôčky so zásobníkom a potom ich zase vypustite! Zapojte zásobník do Štartovacej sady GraviTrax a tešte sa na jedinečnú akciu na vašej guľôčkovej dráhe. Na ako dlho dokážete svoje guľôčky so zásobníkom zastaviť?

môžete mať ZAJTRA

MALL
Hubelino Puzzle Pestrofarebný podvodný svet Hubelino Puzzle Pestrofarebný podvodný svet
Hubelino Puzzle Pestrofarebný podvodný svet

Hubelino Puzzle Pestrofarebný podvodný svet kombinuje dve obľúbené aktivity detí: kreatívne hru s kockami a farebné puzzle. Kocky sú deťom známe a uľahčujú umiestnenie a pricvaknutie dielikov skladačky, základová doska naviac poskytuje potrebnú stabilitu a slúži tiež ako skvelá podložka pri cestovaní alebo upratovaní. Veľké a vysoko kvalitné potlačené kocky sú ideálne pre ruky malých začiatočníkov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Hubelino Puzzle Život na farme Hubelino Puzzle Pestrofarebný podvodný svet
Hubelino Puzzle Život na farme

Hubelino Puzzle Život na farme kombinuje dve obľúbené aktivity detí: kreatívne hru s kockami a farebné puzzle. Kocky sú deťom známe a uľahčujú umiestnenie a pricvaknutie dielikov skladačky, základová doska naviac poskytuje potrebnú stabilitu a slúži tiež ako skvelá podložka pri cestovaní alebo upratovaní. Veľké a vysoko kvalitné potlačené kocky sú ideálne pre ruky malých začiatočníkov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Hubelino Puzzle Zvieratá v dažďovom pralese Hubelino Puzzle Zvieratá v dažďovom pralese
Hubelino Puzzle Zvieratá v dažďovom pralese

Hubelino Puzzle Zvieratá v dažďovom pralese kombinujú dve obľúbené aktivity detí: kreatívne hru s kockami a farebné puzzle. Kocky sú deťom známe a uľahčujú umiestnenie a pricvaknutie dielikov skladačky, základová doska naviac poskytuje potrebnú stabilitu a slúži tiež ako skvelá podložka pri cestovaní alebo upratovaní. Veľké a vysoko kvalitné potlačené kocky sú ideálne pre ruky malých začiatočníkov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Lamps Stavebnica 80 dielikov Hubelino Puzzle Zvieratá v dažďovom pralese
Lamps Stavebnica 80 dielikov

Plastová skrutkovacia stavebnica s náradím. Táto stavebnica obsahuje napríklad kladivo, skrutkovač, kľúč a ďalšie diely. Tento set s náradím je pre každého malého kutila, ktorý rád pomáha niečo opravovať.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Lamps Stavebnica lietadlo skrutkovacia Hubelino Puzzle Zvieratá v dažďovom pralese
Lamps Stavebnica lietadlo skrutkovacia

S touto stavebnicou si zmontuješ britské stíhacie lietadlo Spitfire. Toto jednomiestne lietadlo slúžilo v RAF a v letectve ďalších spojeneckých armád počas druhej svetovej vojny. Súčasťou balenia je aj návod na použitie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Magformers Pikant PLUS MEGA BLOKS Malý staviteľ Pracovný stôl
Magformers Pikant PLUS

Pikant PLUS je populárny balíček s ideálnym mixom všetkých nových dielikov určený pre tých, ktorí už nejakú našu stavebnicu vlastnia a chcú podstatným spôsobom zvýšiť jej herný potenciál.

môžete mať ZAJTRA

MALL
MEGA BLOKS Malý staviteľ Pracovný stôl MEGA BLOKS Malý staviteľ Pracovný stôl
MEGA BLOKS Malý staviteľ Pracovný stôl

Miluje vaše batoľa hru na predstieranie? Podporte jeho predstavivosť, keď si otvorí našu sadu Lil' Building Workbench, s ktorou si môže vytvoriť pracovný stôl. Stačí sa pustiť do práce s 36 kusmi, vrátane 29 veľkých odolných stavebných kociek a roztomilými modrotlačenými kartami pre stavbu malej vtáčej búdky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
MEGA BLOKS Malý staviteľ súprava MEGA BLOKS Malý staviteľ Pracovný stôl
MEGA BLOKS Malý staviteľ súprava

Miluje vaše batoľa hru na predstieranie? Podporte jeho predstavivosť, keď si otvorí našu súpravu s kladivkom Lil' Building Toolkit a pustí sa do práce s 20 kusmi, vrátane 18 veľkých stavebných blokov, stavebnej prilby a plastového kladivka.

môžete mať ZAJTRA

MALL
MEGA BLOKS Peek a bloks Stavenisko Herný set MEGA BLOKS Peek a bloks Stavenisko Herný set
MEGA BLOKS Peek a bloks Stavenisko Herný set

Vy a Vaše malé dieťa si zamilujete vytváranie staveniska pomocou 25 veľkých stavebnicových dielov a špeciálnych kúskov. Batoľatá môžu umiestniť zvieratá Peek A Blocks na diel pre prekvapenie kuk-vidím-ťa.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Trefl Brick Trick Psia búda MEGA BLOKS Peek a bloks Stavenisko Herný set
Trefl Brick Trick Psia búda

Staňte sa staviteľom a vybudujte si zo skutočných hlinených tehál a dreva svoju vlastnú psiu búdu. Skladajte tehly, režte, lepte materiály a svoj skvelý výtvor si potom ozdobte. Oživte svoju dokončenú stavbu papierovými figúrkami.

môžete mať ZAJTRA

MALL