Výpredaj - hračky

Upresniť parametre
  • Kategória
    Bábiky, Bábiky Barbie
    ×
Addo Bábika Mia Llorens Miss Minis - Lekár 52611
Addo Bábika Mia

Zoznam sa s Miou a staňte sa najlepšími kamarátkami. Mia rada tancuje, píše pesničky a spieva. S kamarátmi chodí skákať na trampolíny, kde zažijú veľa zábavy. Mia sa rada oblieka podľa posledných trendov. Pomôžeš jej vyskúšať nové oblečenie? Nezabudni pridať roztomilé doplnky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Cry Babies Pekársky vozík Cony Llorens Miss Minis - Lekár 52611
Cry Babies Pekársky vozík Cony

Objavte čarovný svet s týmto exkluzívnym setom s bábikou a pekárňou na kolieskach zo série Cry Babies Magic Tears. Kúzelná sada s bábikou ponúka toľko možností ako si užiť veľa zábavy. Bábika roní slzy a pri pekárni sa dajú aktivovať svetelné efekty a para v rúre.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Llorens Miss Minis - Lekár 52611 Llorens Miss Minis - Lekár 52611
Llorens Miss Minis - Lekár 52611

Špeciálna bábika z edície Miss Minis z lekárskeho prostredia. Bábika je polohovacia a môže aj sedieť. Ruky a nohy sú k telu prichytené kĺbom. Vinylové telíčko je oblečené do zdravotného úboru.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set
Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set

Vydajte sa na cestu priateľstva, odvahy a dobrodružstva s animovaným filmom Spirit z dielne DreamWorks! Herný set Spirit Vychytaná stajňa ponúka kompletné herné dobrodružstvo a skvelý spôsob, akým sa deti môžu naučiť koňa kŕmiť, kefovať ich a starať sa o ne!

môžete mať 28.03

MALL
Na! Na! Na! Surprise Teenager Quinn Nash Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set
Na! Na! Na! Surprise Teenager Quinn Nash

Na! Na! Na! Surprise Teenager je vyššia, viac cool a je pripravený zažiariť štýlom inšpirovaným zvieracou ríšou. Jeho outfit aj doplnky majú na sebe motív žralokov. Má dlhšie česatelné vlásky a prekrásne modré oči.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Disney Mladá Raya a kvet Kumandry Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set
Disney Mladá Raya a kvet Kumandry

Vitajte v magickom svete rozprávky Raya a Posledný drak z dielne Disney. Bábika v podobe mladej bojovníčky Rayi je vysoká 2O cm, má 5 artikulačných bodov umožňujúcich rôzne pozície a oblečenie inšpirované filmom. Bábika má v ruke magický kvet, keď zdvihne ruku začne vydávať melódiu a svetelný efekt.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Postieľka s nebesami Mattel Barbie Color Reveal Fantasy morská panna
Woody Postieľka s nebesami

Táto ružová postieľka s nebesami poteší každú malú maminku. Postieľka má ľahkú kovovú konštrukciu a kolieska, vďaka ktorým sa s ňou veľmi ľahko manipuluje. Krásny doplnok do detskej izbičky.

môžete mať 28.03

MALL
Mattel Barbie Color Reveal Fantasy morská panna Mattel Barbie Color Reveal Fantasy morská panna
Mattel Barbie Color Reveal Fantasy morská panna

Táto bábika Barbie® Color Reveal™ Fantasy morská panna prináša dokonalý zážitok z rozbaľovania s 25 prekvapeniami, ktoré zahŕňajú 4 funkcie pre opakovanú zmenu farby, domáceho morského maznáčika, dva módne outfity, pudrenku v tvare srdca s trblietkami a slizom, náramok v detskej veľkosti sa dvoma príveskami, nálepkou a bábiku Barbie®, ktorá bude znovu a znovu stvárňovať magické premeny!

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys Kindi Kids bábika doktorka Cindy Pops Mattel Barbie Color Reveal Fantasy morská panna
TM Toys Kindi Kids bábika doktorka Cindy Pops

Bábika Cindy Pops miluje hranie sa na doktora! Oblečená v doktorandskom plášti. So svojím stetoskopom a lízatkom Shopkin, ktoré sa jej zmestia do ruky, lieči svojich pacientov a zlepšuje im náladu. Cindy má veľké trblietavé oči, krásne vlasy a rozkošnú hlavu, ktorá kmitá s každým pohybom!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Barbie Chelsea karavan Bayer Design My First Baby set svetlo ružová
Mattel Barbie Chelsea karavan

Bábika Chelsea™ a jejšteniatko sú pripravení vyraziť na cestu vo svojom aute s karavanom, ktoré ukrývajú veľa vychytávok. Akonáhle dôjdeš na miesto, jednoducho karavan otvor a z karavanu sa stane parádne táborisko. Keď je čas opäť sa vydať na cestu, zapoj karavan za kabriolet a vyraz v ústrety novým dobrodružstvám.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bayer Design My First Baby set svetlo ružová Bayer Design My First Baby set svetlo ružová
Bayer Design My First Baby set svetlo ružová

Krásna bábika My First Baby o veľkosti 33 cm urobí radosť každej malej slečne. Bábika má mäkké telíčko, a preto sa perfektne hodí k objímaniu a maznaniu. Keď si bábika ľahne k spánku, zavrie oči a nechá sa unášať do ríše snov. Keď bábike stlačíte bruško, vydá bábika štyri detské zvuky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bayer Design Prebaľovacia súprava Bayer Design My First Baby set svetlo ružová
Bayer Design Prebaľovacia súprava

Každá bábika niekedy potrebuje prebaliť a s touto krásne farebne zladenou súpravou to bude zakaždým také jednoduché! V súprave nájdete tašku cez rameno, prebaľovaciu podložku a plienku. Malá mamička môže svojej bábike poskytnúť len tú najlepšiu starostlivosť.

môžete mať ZAJTRA

MALL