Karlie Skladací bazén pre psov zeleno-modrý 80x20 cm
42,05 €
+ doprava zadarmo

Skladací bazén pre psov bude najzábavnejší prvok vašej záhrady. Stane sa ideálnym letným osviežením pre štvornohých miláčikov. Karlie Skladací bazén pre psov zeleno-modrý 80×20 cm je zo špeciálneho odolného materiálu, ktorý eliminuje riziko pretrhnutia či prekusnutia.

Karlie Skladací bazén pre psov zeleno-modrý 120x30 cm
69,60 €
+ doprava zadarmo

Skladací bazén pre psov bude najzábavnejší prvok vašej záhrady. Stane sa ideálnym letným osviežením pre štvornohých miláčikov. Karlie Skladací bazén pre psov zeleno-modrý 120×30 cm je zo špeciálneho odolného materiálu, ktorý eliminuje riziko pretrhnutia či prekusnutia.

Kaemingk Pelech pre psy, kockovaný, 37 × 35 × 27 cm
55,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pelech v kockovanom prevedení poskytne vašim štvornohým miláčikom miesto pre pokojné spanie. S rozmermi 37 × 35 × 27 cm je pelech Kaemingk ideálny pre malé plemená a mačky.

Sifcon Peliešok pre psy

Sifcon Peliešok pre psy

Hodnotenie: 5
46,50 €
+ doprava zadarmo

Pelíšek pro psy v krásném kostkovaném provedení se psí tlapkou uprostřed poskytne vašemu mazlíčkovi pohodlný spánek i lehký odpočinek. Materiál: 100% polyester. Nabízeno ve 3 různých velikostech.

Sifcon Škrabadlo pre mačky 36x63cm
58,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Škrabadloobrušování drápků je vhodné i ke spaní a odpočívání malých koťátek a dospělých koček. Perfektní stabilitu zaručuje základna o rozměrech 36 × 28 cm. Výška škrábátka je 63 cm.

Akinu Chladiaca činka SNACK hračka pre psov
8,20 € 8,10 €

Hračka s chladiacim účinkom je vhodná aj pre šteňatá, ktoré prezubujú. Je naplnená ****vodou, ktorá po vložení do mrazničky zamrzne. Obsahuje otvor, do ktorého je možné vložiť maškrtu. Akinu Chladiaca činka SNACK hračka pre psov nájde využitie predovšetkým v horúcich letných dňoch.

Akinu Chladiaca kosť SNACK hračka pre psov
8,20 € 8,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka s chladiacim účinkom je vhodná aj pre šteňatá, ktoré prezubujú. Je naplnená ****vodou, ktorá po vložení do mrazničky zamrzne. Obsahuje otvor, do ktorého je možné vložiť maškrtu. Akinu Chladiaca kosť SNACK hračka pre psov nájde využitie predovšetkým v horúcich letných dňoch.

Akinu Chladiaci krúžok SNACK hračka pre psov
7,80 €

Hračka s chladiacim účinkom je vhodná aj pre šteňatá, ktoré prezubujú. Je naplnená ****vodou, ktorá po vložení do mrazničky zamrzne. Obsahuje otvor, do ktorého je možné vložiť maškrtu. Akinu Chladiaci krúžok SNACK hračka pre psov nájde využitie predovšetkým v horúcich letných dňoch.

Akinu Chladiaci nanuk hračka pre psov
6,20 €

Hračka s chladiacim účinkom je vhodná aj pre šteňatá, ktoré prezubujú. Je naplnená ****vodou, ktorá po vložení do mrazničky zamrzne. Je plávajúca a netoxická. Akinu Chladiaci nanuk hračka pre psov nájde využitie predovšetkým v horúcich letných dňoch.

Karlie Chladiaca podložka, vzor kvapky
6,90 €

Chladiaca podložka pre zvieratá je ideálnym doplnkom pre letné vonkajšie leňošenie. Stačí ju vložiť na 30 minút až 1 hodinu do chladničky. Chladiť bude niekoľko hodín, závisí však od vonkajšej teploty a teplote zvieraťa. Karlie Chladiaca podložka, vzor kvapky je vhodná pre psov, mačky a ďalšie.

Karlie Skladací bazén pre psov modro-červený 160x30 cm
95,60 €
+ doprava zadarmo

Skladací bazén pre psov bude najzábavnejší prvok vašej záhrady. Stane sa ideálnym letným osviežením pre štvornohých miláčikov. Karlie Skladací bazén pre psov modro-červený 160×30 cm je zo špeciálneho odolného materiálu, ktorý eliminuje riziko pretrhnutia či prekusnutia.