Veľkonočné upratovanie - Čistiace prostriedky

Upresniť parametre
Finish Ultimate Infinity Shine - kapsle do myčky nádobí 1x160 ks Air wick Freshmatic vôňa na celý rok, strojček + 7x 250ml náhradná náplň
Finish Ultimate Infinity Shine - kapsle do myčky nádobí 1x160 ks

Kapsule do umývačky zaisťujú skvelú čistotu a lesk riadu. Gél si poradí aj s najodolnejšou mastnotou. Finish Ultimate Infinity Shine – kapsule do umývačky riadu 160 ks nájde využitie v každej kuchyni.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Air wick Freshmatic vôňa na celý rok, strojček + 7x 250ml náhradná náplň Air wick Freshmatic vôňa na celý rok, strojček + 7x 250ml náhradná náplň
Air wick Freshmatic vôňa na celý rok, strojček + 7x 250ml náhradná náplň

Osviežovač vzduchu Airwick v sade vôňou, ktorá prevonia vašu domácnosť až na 1 rok. Nepretržitá vôňa sviežej arómy. V balení nájdete prístroj + 7náhradných vôní, pričom každá vydrží voňať až 60 dní.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Biolit Plus sprej proti mravcom 2x400 ml Air wick Freshmatic vôňa na celý rok, strojček + 7x 250ml náhradná náplň
Biolit Plus sprej proti mravcom 2x400 ml
UPOZORNENIE:Biocídny prípravok

Sprej Biolit Plus je vysoko účinný a trvanlivý povrchový sprej na ničenie mravcov aj iného lezúceho hmyzu v domácnosti.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° tablety 2 x 450g Cif tablety do umývačky MAXI All-in-1 Citrus 102 tabliet
Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° tablety 2 x 450g

CERESIT Stop Vlhkosti Aero – tabletky pre príjemnejšie ovzdušia bez vlhkosti. Okamžitý účinok, vysoko účinná a dokonale rozpustná. Jedinečná protizápachová technológia.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Cif tablety do umývačky MAXI All-in-1 Citrus 102 tabliet Cif tablety do umývačky MAXI All-in-1 Citrus 102 tabliet
Cif tablety do umývačky MAXI All-in-1 Citrus 102 tabliet

Tablety Cif odstraňujú odolné škvrny z riadu a zaisťujú čistotu pri každom umytí. Tablety na riad obsahujú 70% prírodne odvodených zložiek, obal je plne recyklovateľný. Sú vhodné pre umývanie v ekologických i krátkych cykloch. Spĺňajú všetky požiadavky pre Ecolabel.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 120 ks Cif tablety do umývačky MAXI All-in-1 Citrus 102 tabliet
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 120 ks

Tablety do umývačky na riad vo výhodnom balení MEGABOX 120 ks. Tablety Power All in 1 majú výborné odmasťovacie schopnosti a hravo si poradia s odstránením zaschnutých zvyškov jedla aj čajových škvŕn. Kapsule od značky Finish prináša čistotu a lesk pre váš riad.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 94 ks Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box
Finish Power All in 1 tablety do umývačky riadu 94 ks

Power All in 1 tablety do umývačky riadu 94 ks od značky Finish si hravo poradia so zaschnutými zvyškami jedál i mastnotou. Škvrny od nápojov ako čaj a kávanemajú šancu! Už len žiarivý lesk a ochrana riadu, a to aj v tvrdej vode.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box
Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box

FINISH Ultimate All in 1 – kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box pre žiarivú čistotu a lesk s novou ActiveBlu TechnologyTM, ktorá posilňuje trojakú silu tabliet. Vďaka kapsulám získa aj najmastnejší riad neprekonateľnú čistotu a oslnivý lesk.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° 450g Finish Ultimate All in 1 - kapsule do umývačky riadu 150 ks Mega box
Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° 450g

Ceresit Stop Vlhkosti AERO je unikátny systém pre príjemnejšie ovzdušie bez vlhkosti. Atraktívny dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru. Systém cirkulácie vzduchu pre skutočne silný účinok. Revolúcia v pohlcovaní vlhkosti.

môžete mať ZAJTRA

MALL
SANYTOL 3 x 1 l dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy SANYTOL 3 x 500 ml dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus
SANYTOL 3 x 1 l dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy
UPOZORNENIE:Biocídny prípravok
Sanytol čistič na podlahy vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Odstraňuje okrem iného herpes, vírus H7N1, salmonelu, listériu, stapphylococcus aureus, candida albicane, escherichia coli, Aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus Hirai a lactobacillus brevis.

môžete mať ZAJTRA

MALL
SANYTOL 3 x 500 ml dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus SANYTOL 3 x 500 ml dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus
SANYTOL 3 x 500 ml dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus
UPOZORNENIE:Biocídny prípravok

Sanytol vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Čo dezinfikuje? Kuchyňu, WC dosku, sanitárne zariadenia, sifóny, dlaždičky, umývateľné plochy, matrace, koberce, sedačky, telefóny, počítače, detské hračky a odpadkové koše.

môžete mať ZAJTRA

MALL
SANYTOL Tablety do umývačky riadu 4v1 40 ks SANYTOL 3 x 500 ml dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus
SANYTOL Tablety do umývačky riadu 4v1 40 ks

Sanytol tablety do umývačky v sebe kombinujú dezinfekciu, účinné umývanie, lesk a soľ. Umývajú a dezinfikujú riad a umývačku bez chlóru. Sú účinné pri krátkych cykloch a nízkej teplote. Jednotlivé tablety sú balené vo vode rozpustnom balení.

môžete mať ZAJTRA

MALL