Veľkonočné upratovanie - Pracie prostriedky

Upresniť parametre
Lanza Fresh&Clean na farebnú bielizeň 6,3 kg / 90 pracích dávok Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 11,6 l / 128 pracích dávok (3+1 zdarma)
Lanza Fresh&Clean na farebnú bielizeň 6,3 kg / 90 pracích dávok

Prací prášok určený špeciálne na farebnú bielizeň. Lanza Fresh&Clean dokonale vyperie farebné prádlo a zanechá ho svieži a voňavé. Pomáha zabraňovať vyblednutiu farby.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 11,6 l / 128 pracích dávok (3+1 zdarma) Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 11,6 l / 128 pracích dávok (3+1 zdarma)
Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 11,6 l / 128 pracích dávok (3+1 zdarma)
Kúpou ľubovoľného výrobku Lovela Baby prispievate 0,15 € na podporu neúplných rodín s deťmi pod organizáciou JEDEN RODIČ.

Tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň je vhodný pre citlivú detskú pokožku už od narodenia. Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 11,6 l / 128 pracích dávok (3+1 zdarma) disponuje hypoalergénnym zložením, ktoré je klinicky testované.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 4,5 l / 50 pracích dávok Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 11,6 l / 128 pracích dávok (3+1 zdarma)
Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 4,5 l / 50 pracích dávok
Kúpou ľubovoľného výrobku Lovela Baby prispievate 0,15 € na podporu neúplných rodín s deťmi pod organizáciou JEDEN RODIČ.

Tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň je vhodný pre citlivú detskú pokožku už od narodenia. Lovela Baby tekutý prací prípravok na farebnú bielizeň 4,5 l / 50 pracích dávok disponuje hypoalergénnym zložením, ktoré je klinicky testované.

môžete mať DNES

MALL
Persil 360° Complete Clean Power Gél 5 l (100 praní) Persil 360° Complete Clean Power Gél 5 l (100 praní)
Persil 360° Complete Clean Power Gél 5 l (100 praní)

Prací gél Persil zaistí vašej bielizni dokonalú čistotu a žiarivosť. Vďaka tekutému odstraňovaču škvŕn pôsobí už pri 20 °C, zaručí excelentné výsledky prania a ušetríte tak čas a energiu. Objem 5 l.

môžete mať DNES

MALL
Persil Prací gél Color Lavender 5 l (100 praní) Persil 360° Complete Clean Power Gél 5 l (100 praní)
Persil Prací gél Color Lavender 5 l (100 praní)

Extra veľké balenie pracieho gélu Persil Lavender Color vám vystačí na 100 pracích dávok. Vďaka obsiahnutému tekutému odstraňovaču škvŕn je účinný už od 20 °C a pritom sa stará o farby bielizne a zanecháva ju sviežu.

môžete mať DNES

MALL
Persil Prášok Deep Clean Color BOX 85WL Persil 360° Complete Clean Power Gél 5 l (100 praní)
Persil Prášok Deep Clean Color BOX 85WL

Prací prášok na farebnú bielizeň s Deep Clean technológiou pre odstránenie odolných škvŕn. Persil Color obsahuje jedinečnú kombináciu látok, ktoré prenikajú hlboko do vlákien a bielizeň zbavujú aj tých najmenších molekúl špiny. Výsledkom je žiarivo čisté oblečenie s dlhotrvajúcou sviežosťou.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Persil Sensitive gél 5 l (100 praní) SANYTOL dezinfekcia na bielizeň 3 x 500 ml
Persil Sensitive gél 5 l (100 praní)

Veľké balenie pracieho gélu Persil Sensitive je určené predovšetkým pre deti a osoby s citlivou pokožkou. Gél neobsahuje žiadne farbivá a jeho jemná vôňa mandľového mlieka nedráždi pokožku.

môžete mať DNES

MALL
SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň 1000 ml SANYTOL dezinfekcia na bielizeň 3 x 500 ml
SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň 1000 ml

Sanytol dezinfekcia na bielizeň odstraňuje 99,9 % baktérií, plesní a vírusov. Produkt je určený pre biele i farebné textílie, neobsahuje chlór, ani zložky, ktoré by mohli narušovať vlákna či farbu textílie.

môžete mať DNES

MALL
SANYTOL dezinfekcia na bielizeň 3 x 500 ml SANYTOL dezinfekcia na bielizeň 3 x 500 ml
SANYTOL dezinfekcia na bielizeň 3 x 500 ml

Počas prania pri nízkych teplotách sa bielizeň vyperie, ale nie je vydezinfikovaná, tento problém rieši SANYTOL dezinfekcia na bielizeň. Sanytol ničí pri všetkých teplotách baktérie, plesne, zvyšky pracieho prášku a vodného kameňa a zanecháva úžasný pocit sviežosti.

môžete mať DNES

MALL
Woolite Dark, denim, black 4,5 l (75 praní) Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie
Woolite Dark, denim, black 4,5 l (75 praní)

Woolite určený na čierne, tmavé oblečenie a džínsovinu šetrí prádlo pred jeho vyšúchaním a zachováva jeho sýtu farbu. Chráni textílie pred stratou tvaru, poškodením vlákien a vytváraním žmolkov.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie
Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie
Cashback - Získajte 25 % späť pri nákupe výrobkov P&G (maximálna možná vrátená čiastka 10 EUR). Platí od 1. 3 .- 30. 4. 2023. Viac informácií nájdete TU.

Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie skvele odstraňujú škvrny aj pri nižších teplotách prania. Sú špeciálne navrhnuté pre pranie pri nižších teplotách s unikátnymi technológiami. Po kontakte s vodou sa obal kapsúl 100% rozpustí a uvoľní účinné látky, ktoré odstraňujú škvrny.

môžete mať DNES

MALL
Calgon Gel 1,5 l Ariel Mountain Spring Kapsule Na Pranie 72 Pranie
Calgon Gel 1,5 l

Calgon gél 1,5 l je jasnou voľbou pre vašu práčku. Calgon vďaka svojmu zloženiu poskytuje kompletnú ochranu práčky. Chráni vyhrievacie teleso pred prehriatím a poškodením, bubon proti uzadzovaniu vodného kameňa a gumové hadice pred zpuchrením. Stačí pridať k praciemu prášku.

môžete mať DNES

MALL