Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Poznáte z TV!

**Výber položiek, ktoré poznáte z TV!** Hračky pre dievčatá aj pre chlapcov, ktoré vaše deti poznajú z televízie sú skvelým tipom na darček.
Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
Ravensburger GraviTrax Junior Štartovacia sada Džungľa 274994 Ravensburger GraviTrax Junior Štartovacia sada Džungľa 274994
Ravensburger GraviTrax Junior Štartovacia sada Džungľa 274994

GraviTrax Junior je interaktívny systém guličkovej dráhy pre deti od 3 rokov. Tí najmenší si stavajú svoje vlastné svety z guličkových dráh, ktoré je možné podľa ľubovôle zdobiť a vytvárať tak jednotlivé tematické svety. Deti si tak pri kreatívnom stavaní užijú mnoho zábavy.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak Ravensburger GraviTrax Junior Štartovacia sada Džungľa 274994
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak

LEGO® DUPLO® Nákladný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje prístav, loď, kaviareň, nakladaciu stanicu, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa, ako aj množstvo koľajníc. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
ADC Blackfire Dixit - Odyssey Ravensburger GraviTrax Junior Štartovacia sada Džungľa 274994
ADC Blackfire Dixit - Odyssey

Dixit Odyssey je samostatne hrateľné pokračovanie série hry Dixit. Odhaľte tajomstvo ukryté v obrázkoch, vyhnite sa nástrahám svojich súperov a naplno rozviňte svoju fantáziu. Teraz sa môže s Dixit baviť až 12 hráčov a vyskúšať nové varianty pravidiel.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble 1-2-3 BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm
ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble 1–2–3 to sú čísla od 1–9 a tvary trojuholníkov, obdĺžnikov a štvorcov v rôznych farbách!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
BABY born Adventný kalendár 2023 BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm
BABY born Adventný kalendár 2023

BABY born Adventný kalendár s 24 oblečkami a doplnkami pre bábiky BABY born veľkosti 43 cm. Pretože má BABY born úžasného nového kamaráta – medvedíka BABY born, priala si medvedí adventný kalendár. Roztomilé medvedíky preto nájdeš v rôznych častiach adventného kalendára. Než príde Ježiško, zavesí BABY born na krb veľkú pančuchu. Len sa nemôže rozhodnúť, či tento rok bola naozaj hodná ako anjelik a má si obliecť krídla, alebo sa predsa len radšej schovať za medvediu masku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm
BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm

„BABY born, to je môj obleček s potlačou a roztomilou tylovou sukienkou! Vyzerá to, že sesterská láska siaha len tak ďaleko, kým nedôjde na krásne oblečenie. V skutočnosti sa ale sestričky delia o všetko. Staršia sestrička BABY born je síce o trochu staršia ako bábätko BABY born, majú ale rovnakú veľkosť, takže si oblečenie aj doplnky môžu jednoducho požičiavať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Epee Cool Games Zem, mesto, ...! HASBRO Monopoly Cesta Okolo Sveta CZ Verzia
Epee Cool Games Zem, mesto, ...!

K víťazstvu v tejto hre je potrebné byť nielen bystrý, ale i rýchly. Herná jednotka vyberie písmeno a hráči musia odpovedať na témy podľa kartičiek. Kto stlačí tlačidlo ako prvý a k tomu správne odpovie, vyhráva bicykel a kartičku získava.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
HASBRO Monopoly Cesta Okolo Sveta CZ Verzia HASBRO Monopoly Cesta Okolo Sveta CZ Verzia
HASBRO Monopoly Cesta Okolo Sveta CZ Verzia

Vydajte sa na cestu okolo sveta a zavítajte na vzrušujúce miesta! Záznamy o svojej ceste si môžete na hernej ploche viesť pomocou pečiatkovacích žetónov. Svet už čaká! Hráči sa pohybujú po mazateľnej hracej doske, navštevujú rôzne miesta a absolvujú výlety, aby získali karty Šance.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
NERF Elite 2.0 Double punch HASBRO Monopoly Cesta Okolo Sveta CZ Verzia
NERF Elite 2.0 Double punch

Zdvojnásobte radosť zo strieľania šípok s blastrom Nerf Elite 2.0 Double Punch! Tento motorizovaný blaster má totiž 2 hlavne a 2 zásobníky! Blaster Double Punch sa môže chváliť dvoma rýchlo sa striedajúcimi hlavami, ktoré sa pri streľbe pohybujú dopredu a späť. Je to skvelý darček pre deti a perfektná hračka, pri ktorej budú deti v pohybe.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall + DARČEK Spin Master Labková Patrola Sada fľaša na vodu a lunchbox

Pripojte sa k Marshallovi a zažite vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v jeho aute z filmu Tlapková patrola vo veľkofilme. Tento model auta má superelegantný dizajn, sklápací rebrík a vzrušujúce zvukové efekty so synchronizovanými blikajúcimi svetlami. Užite si nekonečné dobrodružstvá so svojim obľúbeným psím hrdinom Marshallom a jeho záchranárskym autom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rocky Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rocky + DARČEK Spin Master Labková Patrola Sada fľaša na vodu a lunchbox

Pripojte sa k Rockymu a zažite vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v jeho aute z filmu Tlapková patrola vo veľkofilme. Tento model auta má superelegantný dizajn, pohyblivé ramená na popolnice a vzrušujúce zvukové efekty so synchronizovanými blikajúcimi svetlami. Užite si nekonečné dobrodružstvá so svojim obľúbeným psím hrdinom Rockym a jeho záchranárskym autom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rubble Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Marshall
Spin Master Tlapková patrola film 2 tematické vozidlo Rubble + DARČEK Spin Master Labková Patrola Sada fľaša na vodu a lunchbox

Pripojte sa k Rubbleovi a zažite vzrušujúce záchranárske dobrodružstvá v jeho aute z filmu Tlapková patrola vo veľkofilme. Tento model auta má superelegantný dizajn, predný valec a demolačnú guľu a vzrušujúce zvukové efekty so synchronizovanými blikajúcimi svetlami. Užite si nekonečné dobrodružstvá so svojim obľúbeným psím hrdinom a jeho záchranárskym autom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL