Clementoni Puzzle Sofia Prvá, 104 dielikov-38%
9,21 € 5,70 €

Výpredaj

Krásne rozprávkové puzzle pre každú malú princeznú. Poskladaj si obrázok a uži si veľa zábavy so Sofiou a jej kamarátov. Vďaka novému a pokročilému tlačovému procesu sa toto puzzle vyznačuje prepracovanosťou obrázku s jasnými farbami. V balení nájdete 104 dielov puzzle.

DINO Sofia a jednorožec 200 diamond
9,63 € 9,40 €

Detské puzzle majú 200 dielikov s diamantmi. Poskladajte krásny obrázok princeznej Sofie a jednorožca a zlepte ho priloženým lepidlom. Dozdobiť ho môžete podľa svojej vlastnej fantázie samolepiacimi trblietavými kamienkami.

DINO Sofia Prvá hra

DINO Sofia Prvá hra

Hodnotenie: 4,9
9,22 € 8,98 €

Spoločenská hra pre najmenších hráčov. Princezná Sofia pozvala svojich priateľov na čaj. Hostia sa môžu pretrhnúť, aby k nej dorazili prví. Cesta tam je však prepletaná kúzelnými mašľami. Tempo putovania po hracom pláne určuje farebná kocka s ktorou si rozumia aj malé deti, ktoré ešte nevedia počítať.

Rubie's Kostým Sofie Classic
27,90 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šaty majú nadýchané rukávy a na hrudi je veľký obrázok princeznej Sofie. Pri krku sú šaty lemované striebornou stužkou.

Rubie's Kostým Sofie Deluxe, XS
23,49 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šatôčky majú nadýchané rukávy, na hrudi ozdobnú mašličku a obrázok princeznej Sofie.