DINO Sofia Prvá hra

DINO Sofia Prvá hra

Hodnotenie: 5
9,22 € 8,60 €

Spoločenská hra pre najmenších hráčov. Princezná Sofia pozvala svojich priateľov na čaj. Hostia sa môžu pretrhnúť, aby k nej dorazili prví. Cesta tam je však prepletaná kúzelnými mašľami. Tempo putovania po hracom pláne určuje farebná kocka s ktorou si rozumia aj malé deti, ktoré ešte nevedia počítať.

Rubie's Kostým Sofie Deluxe, XS
48,11 € 39,20 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šatôčky majú nadýchané rukávy, na hrudi ozdobnú mašličku a obrázok princeznej Sofie.

Disney Sofia Prvá: Kráľovský hrad Enchancie
62,80 € 47 €
+ doprava zadarmo

Nádherný hrací set zo sveta Sofie Prvej. Každá princezná by mala mať to správne miesto na život. Tým je samozrejme hrad alebo zámok a pre Sofiu je to prekrásna Enchancia. Tento hrad určite poteší každú malú princeznú.

Disney Sofia Prvá: Stajňa s koňom Minimusom
34,45 € 31,07 €

Nádherný hrací set zo sveta Sofie Prvej. Každá princezná by mala mať svojho verného koníka a ten musí niekde bývať. Koník Minimus obýva túto krásnu stajňu, ktorá iste poteší každú malú princeznú.

Karton P+P Peračník 1 poschodový 2 klopy Sofia the First
9,20 € 8,30 €

Detský školský peračník v roztomilom dizajne Sofia Prvá. Jednoposchodový peračník s dvoma klopami. Na klope je priehľadné vrecko a pevné pútka pre písacie potreby. Peračník má zatváranie na zips a je vyrobený z kvalitných materiálov.