DINO Sofia Prvá hra

DINO Sofia Prvá hra

Hodnotenie: 5
9,22 € 8,60 €

Spoločenská hra pre najmenších hráčov. Princezná Sofia pozvala svojich priateľov na čaj. Hostia sa môžu pretrhnúť, aby k nej dorazili prví. Cesta tam je však prepletaná kúzelnými mašľami. Tempo putovania po hracom pláne určuje farebná kocka s ktorou si rozumia aj malé deti, ktoré ešte nevedia počítať.

Rubie's Kostým Sofie Deluxe, XS
48,11 € 39,20 €

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šatôčky majú nadýchané rukávy, na hrudi ozdobnú mašličku a obrázok princeznej Sofie.

Clementoni Puzzle Sofia První 104 dílků
9,21 € 6,60 €

Krásné pohádkové puzzle pro každou malou princeznu. Poskládej si obrázek a užij si spoustu zábavy se Sofií a jejími kamarády. Díky novému a pokročilému tiskovému procesu se toto puzzle vyznačuje propracovaností obrázku s jasnými barvami. V balení naleznete 104 kousků puzzle.

Karton P+P Peračník 1 poschodový 2 klopy Sofia the First
9,20 € 7,70 €

Detský školský peračník v roztomilom dizajne Sofia Prvá. Jednoposchodový peračník s dvoma klopami. Na klope je priehľadné vrecko a pevné pútka pre písacie potreby. Peračník má zatváranie na zips a je vyrobený z kvalitných materiálov.

DINO Sofia a jednorožec 200 diamond
9,63 € 8 €

Detské puzzle majú 200 dielikov s diamantmi. Poskladajte krásny obrázok princeznej Sofie a jednorožca a zlepte ho priloženým lepidlom. Dozdobiť ho môžete podľa svojej vlastnej fantázie samolepiacimi trblietavými kamienkami.

Karton P+P Anatomický batoh ERGO JUNIOR Sofia the First
52 € 30,90 €

Školský batoh v obľúbenom motíve Sofie Prvej je ergonomicky tvarovaný a zaisťuje správne usadenie batoha na chrbte. Polstrovanie chrbta navyše zaručuje cirkuláciu vzduchu. Batoh je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov. Samozrejmosťou sú aj reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť. Vhodné pre deti I. stupňa ZŠ.

Karton P+P Kufrík lamino Sofia the First
10,40 € 9,75 €

Detský kufrík s roztomilým motívom Sofia Prvá. Kufrík môže váš malý školák použiť na výtvarné pomôcky do školy ale aj na svoje hračky a poklady, ktoré potrebuje mať schované v izbičke.