DINO Sofia a jednorožec 200 diamond
9,63 €

7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské puzzle majú 200 dielikov s diamantmi. Poskladajte krásny obrázok princeznej Sofie a jednorožca a zlepte ho priloženým lepidlom. Dozdobiť ho môžete podľa svojej vlastnej fantázie samolepiacimi trblietavými kamienkami.


Karton P+P Anatomický batoh ERGO JUNIOR Sofia the First
52 €
49,90 €
+ doprava zadarmo

Školský batoh v obľúbenom motíve Sofie Prvej je ergonomicky tvarovaný a zaisťuje správne usadenie batoha na chrbte. Polstrovanie chrbta navyše zaručuje cirkuláciu vzduchu. Batoh je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov. Samozrejmosťou sú aj reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť. Vhodné pre deti I. stupňa ZŠ.


Karton P+P Kufrík lamino Sofia the First
10,40 €
9,75 €

Detský kufrík s roztomilým motívom Sofia Prvá. Kufrík môže váš malý školák použiť na výtvarné pomôcky do školy ale aj na svoje hračky a poklady, ktoré potrebuje mať schované v izbičke.


Rubie's Kostým Sofie Deluxe, XS
48,11 €
+ doprava zadarmo

Obleč si úžasné šaty a staň sa aj ty princeznou. Šaty sú vytvorené podľa šiat princeznej Sofie z rozprávky od Disney. Šatôčky majú nadýchané rukávy, na hrudi ozdobnú mašličku a obrázok princeznej Sofie.


DINO Sofia Prvá hra

DINO Sofia Prvá hra

Hodnotenie: 5
9,80 €

Spoločenská hra pre najmenších hráčov. Princezná Sofia pozvala svojich priateľov na čaj. Hostia sa môžu pretrhnúť, aby k nej dorazili prví. Cesta tam je však prepletaná kúzelnými mašľami. Tempo putovania po hracom pláne určuje farebná kocka s ktorou si rozumia aj malé deti, ktoré ešte nevedia počítať.


Disney Sofia Prvá: Amber a Whatnaught
10,30 €

Nádherná postavička princeznej zo sveta Sofia Prvá s verným parťákom po svojom boku. Polohovateľná princezná Amber so svojou veveričkou Whatnaught určite poteší každú malú princeznú.


Disney Sofia Prvá: Kráľovský hrad Enchancie
62,80 €
59,22 €
+ doprava zadarmo

Nádherný hrací set zo sveta Sofie Prvej. Každá princezná by mala mať to správne miesto na život. Tým je samozrejme hrad alebo zámok a pre Sofiu je to prekrásna Enchancia. Tento hrad určite poteší každú malú princeznú.


Disney Sofia Prvá: mini hrací set - skriňa princeznej
18,47 €
17,90 €

Nádherný hrací set s postavičkou zo sveta Sofia Prvá. Veselá Sofia sa prezlieka vo svojej tajuplnej skrini, ktorá sa v okamihu dokonale premení. Tento set iste poteší každú malú princeznú.


Disney Sofia Prvá: Sofia a Flóra
10,30 €

Nádherná postavička princeznej zo sveta Sofia Prvá s verným parťákom po svojom boku. Polohovateľná princezná Sofia s dobrou vílou sudičkou Flórou určite poteší každú malú princeznú.


Disney Sofia Prvá: Sofia a Merryweather
10,30 €

Nádherná postavička princeznej zo sveta Sofia Prvá s verným parťákom po svojom boku. Polohovateľná princezná Sofia s dobrou vílou sudičkou Merryweather určite poteší každú malú princeznú.


Disney Sofia Prvá: Stajňa s koňom Minimusom
34,45 €
31,07 €

Nádherný hrací set zo sveta Sofie Prvej. Každá princezná by mala mať svojho verného koníka a ten musí niekde bývať. Koník Minimus obýva túto krásnu stajňu, ktorá iste poteší každú malú princeznú.


Karton P+P Detský predškolský batoh Sofia the First
13,60 €
12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálny batôžtek pre všetky predškolské deti s obľúbeným motívom Sofia Prvá. Má polstrované popruhy, postranné vrecká a dostatok miesta pre všetky potrebné veci každého malého predškoláka.


Karton P+P Peračník 1 poschodový 2 klopy Sofia the First
9,20 €

8,20 €

Detský školský peračník v roztomilom dizajne Sofia Prvá. Jednoposchodový peračník s dvoma klopami. Na klope je priehľadné vrecko a pevné pútka pre písacie potreby. Peračník má zatváranie na zips a je vyrobený z kvalitných materiálov.


Wader Fúrik na piesok Sofia prvá
13,85 €
13,60 €

Plastový fúrik s motívom Sofia prvá je skvelou hračkou pre deti na záhradu alebo pieskovisko. Môžu rodičom pomáhať so záhradnými prácami s vlastným náčiním. Fúrik je vyrobený z veľmi kvalitného plastu.