Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

POTREBY PRE ŠKOLÁKOV ZA SKVELÉ CENY

Upresniť parametre
Pixie Crew Študentský batoh Graffiti Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Gól
Pixie Crew Študentský batoh Graffiti

Študentský batoh Graffiti od značky Pixie Crew ponúkne pohodlné nosenie, to vďaka ergonomicky tvarovanému a polstrovanému chrbtu. Úložný priestor je rozdelený do dvoch uzatvárateľných vreciek. Nechýba ani vnútorné polstrované vrecko na notebook, postranné sieťované vrecká a reflexné prvky. Prednú časť batoha dopĺňa silikónový Pixie Crew creative panel.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Herlitz Bombičkové pero my.pen-M, modré Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Gól
Herlitz Bombičkové pero my.pen-M, modré

Aj písanie môže byť zábava a vďaka tomuto štýlovému peru vás to bude baviť. Naplňte bombičkou a pustite sa do domácich úloh, básničiek alebo písanie knižných príbehov. Pero je vhodné pre pravákov aj ľavákov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Gól Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Gól
Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Gól

Školský set obsahujúci aktovku FiloLight Plus, vrecko na cvičky, plný (vybavený) peračník a puzdro na pastelky, to všetko v dizajne gól. Školská taška s nízkou hmotnosťou, má ergonomicky tvarovaný a polstrovaný chrbát a nastaviteľné ramenné popruhy. Nechýbajú dostatok miesta na školské potreby ani reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Vesmír Staedtler Fixky "Triplus", 20 rôznych farieb, sada, 1 mm, STAEDTLER
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Vesmír

Školský set obsahuje aktovku SoftLight Plus, vrecko na cvičky, plný (vybavený) peračník a puzdro, to všetko v dizajne Vesmír, navyše set tiež obsahuje plastový box na desiatu. Školská taška s nízkou hmotnosťou cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrovanie chrbta a nastaviteľné ramenné popruhy. Hlavné vrecko je s oddeleným priestorom pre knihy. Je vybavená reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Staedtler Fixky "Triplus", 20 rôznych farieb, sada, 1 mm, STAEDTLER Staedtler Fixky "Triplus", 20 rôznych farieb, sada, 1 mm, STAEDTLER
Staedtler Fixky "Triplus", 20 rôznych farieb, sada, 1 mm, STAEDTLER

Sada obsahuje 20 kusov tvarovaných fixiek. Balené sú v papierovej škatuľke a majú rôzne farby. Atrament je na vodnej báze a je možné ho vyprať z väčšiny textílií. Fixky sú vhodné na rôzne typy papiera.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mideer Veľký peračník - Tyrannosaurus rex Staedtler Fixky "Triplus", 20 rôznych farieb, sada, 1 mm, STAEDTLER
Mideer Veľký peračník - Tyrannosaurus rex

Jednoposchodový školský peračník s motívom Tyrannosaura rexa je vybavený mnohými klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixkami a dvoma vreckami na pravítko, kružítko či nožnice. Peračník je vodeodolný a znesie aj hrubšie zaobchádzanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Kvety Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Kolibrík
Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Kvety

Školský set obsahujúci aktovku FiloLight Plus, vrecko na cvičky, plný(vybavený) peračník a puzdro na pastelky, to všetko v dizajne Kvety. Školská taška s nízkou hmotnosťou, má ergonomicky tvarovaný a polstrovaný chrbát a nastaviteľné ramenné popruhy. Nechýba dostatok miesta na školské potreby ani reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Hviezdy Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Kolibrík
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Hviezdy

Školský set obsahuje aktovku SoftLight Plus, vrecko na cvičky, plný (vybavený) peračník a puzdro to všetko v dizajne Hviezdy, navyše set tiež obsahuje plastový box na desiatu. Školská taška s nízkou hmotnosťou cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrovanie chrbta a nastaviteľné ramenné popruhy. Hlavné vrecko je s oddeleným priestorom pre knihy. Je vybavená reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Kolibrík Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Kolibrík
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Kolibrík

Školský set obsahuje aktovku SoftLight Plus, vrecko na cvičky, plný (vybavený) peračník a puzdro to všetko v dizajne Kolibrík, navyše set tiež obsahuje plastový box na desiatu. Školská taška s nízkou hmotnosťou cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrovanie chrbta a nastaviteľné ramenné popruhy. Hlavné vrecko je s oddeleným priestorom pre knihy. Je vybavená reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Bublin LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - čierny
Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Bublin

Školský set obsahujúci aktovku FiloLight Plus, sáčok na cvičky, plný(vybavený) peračník a puzdro na pastelky, to všetko v dizajne bublinky. Školská taška s nízkou hmotnosťou, má ergonomicky tvarovaný a polstrovaný chrbát a nastaviteľné ramenné popruhy. Nechýba dostatok miesta na školské potreby ani reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
HAMA Školská aktovka pre prváčikov Gamer LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - čierny
HAMA Školská aktovka pre prváčikov Gamer

Ľahká jednokomorová aktovka s ergonomickým chrbtovým panelom. Doprajte svojim deťom potrebnú oporu a komfort pri plnení každodenných školských povinností! Aktovka je super ľahká a s praktickým členením je navrhnutá presne pre potreby malých prváčikov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - čierny LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - čierny
LEGO Bags Signature Brick 1x2 batoh - čierny

Batoh Lego Brick 1×2 je neformálny, napriek tomu funkčný batoh je určený pre ľudí všetkých vekových skupín a všetkých pohlaví. Ide o zmenšenú verziu kocky LEGO. Pohodlne sa nosí a je vhodný do školy, práce, na voľný čas aj na dovolenku. Dostatočný úložný priestor vhodný ako na učebnice, knihy a ďalšie školské pomôcky. Nechýba vrecko na notebook, tablet či reflexné prvky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL