GloryStyles Odličovacie handričky - sada 3ks
13,90 € 11,90 €

Jemné odličovacie handričky z mikrovlákna pre dokonalé odlíčenie pleti. Sú ľahké, hebké a vhodné aj na tú najcitlivejšiu pleť. Okraje sú lemované jemným saténom. V sade 3 ks, farba ružová, fialová a tmavo šedá.

LIPOPROTECT Lipozomálne Magnézium Pure
28,90 €

Exkluzívne

Horčík je esenciálny minerál a slúži ako kofaktor pre viac ako 300 rôznych enzýmov. Horčík znižuje únavu a zaisťuje zdravý nervový systém, podporuje energetický metabolizmus a fungovanie svalov.

LIPOPROTECT Lipozomálny Kolagén s Vitamínom C
31,90 €

Exkluzívne

Kolagén je bielkovina nachádzajúca sa v ľudskom tele, je hlavnou zložkou spojivových tkanív pokožky, svalov a kĺbov. Vekom telo produkuje menej kolagénu, čo môže viesť k bolestivým kĺbom, vráskam a známkam starnutia.

LIPOPROTECT Lipozomálny Vitamín C
20,90 €

Exkluzívne

Veľmi dôležitý pre normálnu imunitnú funkciu. Má výrazný vplyv na zdravie krvných ciev, nervový systém a energetický metabolizmus. Vitamín C je schopný zvýšiť absorpciu železa a pomáha regenerovať vitamín E v tele

Orient House Arganový olej kozmetický 100ml bio priamo z Maroka
25 €

Novinka

100% bio arganový olej kozmetický 100ml v sklenenom obale s dávkovačom a krabičkou, lisovaný za studena z výberových plodov stromu argania spinosa výhradne priamo v Maroku. Arganový olej kozmetický určený na vlasy, pleť, nechty a starostlivosť o vašu pokožku.