DINO Tatra Auto 148, 73cm červená-24%
30,30 € 23 €

Akcia

Legendární plastový náklaďák, který už po několik desetiletí milují nejen děti, ale i jejich rodiče. Bytelná hračka je sice určená původně na písek, ale jezdit s ní můžete úplně kdekoli. Nový model má navíc praktické madlo nad kabinou.

BABY born s čarovným cumlíkom, dievčatko, 43 cm-17%
64,90 € 53,70 €

Akcia

BABY born dievčatko nedokáže pochopiť, prečo už musí ísť do postieľky. Vonku je ešte predsa svetlo. Mamička a otecko ale majú skvelý trik: stačí v ústach otočiť cumlíkom a BABY born sa zatvoria oči. Kiež by to bolo také jednoduché s každým bábätkom …

Fisher-Price Chodítko Psík
49,90 €

Novinka

Poďme sa prejsť, zlato! Učte sa s chodítkom Smart Stages™ šteňaťom – dokonalým kamarátom pre vaše rastúce dieťa, ktorý ponúka vzrušujúce praktické aktivity pre malé sediace deti a veľa povzbudzujúcich fráz a podpory pre tieto prvé malé kroky.

L.O.L. Surprise! OMG ReMix Rocker Boi & Punk Grrrl-18%
56,60 € 46 €

Akcia

Rozbaľ dve úžasné bábiky v rockovom štýle! Prichádza L.O.L. Surprise! ReMix Punk Grrrl a Rocker Boi – prvýkrát sa predstavuje aj štýlový OMG Veľký brat. Obaja vyzerajú ako rockové hviezdy, majú svoje gitary a môžu si meniť outfity. Vyskúšaj, ako k sebe ladia na pódiu!

Mattel Barbie Color Reveal Barbie Mono
22,80 € 19,20 €

Akcia

MALL.SK Dni – Sleva 20 % na vybrané panenky Barbie značky Mattel s kódem MDL4CZ44 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob)!
Bábiky Barbie® Color Reveal™ prinášajú zážitok z rozbaľovania plného prekvapení – je ich hneď sedem! Bábika v trendy oblečku je istá, ale vzhľad každej bábiky zostáva záhadou, kým nie je odhalený. Akú bábiku asi odhalíte?
Mattel Barbie Color Reveal Chelsea Mono
15,20 € 13 €

Akcia

MALL.SK Dni – Sleva 20 % na vybrané panenky Barbie značky Mattel s kódem MDL4CZ44 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob)!
Bábiky Barbie® Color Reveal™ Chelsea™ ponúknu pri rozbaľovaní úžasný zážitok plný prekvapení – tých je dohromady 6! Môžeš si byť istá, že dostaneš zábavnú bábiku oblečenú do kontrastných farieb. Presný vzhľad každej bábiky je ale prekvapením, ktoré odhalíš až pri jej rozbalení. Ktorá asi čaká na teba?
Mattel Barbie Kvetinárka-21%
26,50 € 20,70 €

Akcia

MALL.SK Dni – Sleva 20 % na vybrané panenky Barbie značky Mattel s kódem MDL4CZ44 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob)!
Objavte svet zábavy pri výrobe kvetín s bábikou a herným setom Barbie® kvetinárka! Ak milujete kvety a vytvárate krásne aranžmá, potom môžete byť kvetinárka! Tento herný set obsahuje bábiku Barbie® kvetinárku oblečenú v roztomilých pruhovaných pracovných šatách s vreckami na nástroje, stanicu na výrobu kvetov a príslušenstvo.
Mattel Barbie Modelka 155 - Rock top
12,40 € 10,70 €

Novinka

Každá bábika Barbie® z kolekcie Modelka sa vyznačuje svojím výnimočným vzhľadom a outfitom, ktorý je inšpirovaný najnovšími módnymi trendmi. Spolu s veľkou rôznorodosťou a rozmanitosťou štýlov, oblečkov, topánok a doplnkov prináša bábika Barbie® dievčatám nekonečné množstvo možností, ako prebudiť ich predstavivosť.

Mattel Spirit panenka a kůň Pru a Chica Linda-18%
28,40 € 23,10 €

Akcia

Buďte součástí všeho toho přátelství, statečnosti a dobrodružství s animovaným filmem Spirit: Divoký hřebec od DreamWorks! K tomu vám napomůže panenka Pru s věrnou klisnou Chica Linda, které bez sebe nedají ani ránu. Užijte si společně kouzelné chvilky.

Rainbow High Fashion bábika Stella Monroe
31,50 € 29,90 €

Novinka

Fashion bábiky vo farbách dúhy nekončí u 6 farieb. Máme tu ďalšie nové báječné bábiky. Trebárs bábika v purpurovej farbe s menom Stella Monroe má nádherné dlhé česateľné vlásky a dlhé riasy. Má skvelý štýl a miluje svoju farbu. V balení nájdeš outfit navyše a množstvo doplnkov.

Mattel Barbie Color Reveal Barbie Trblietavá-20%
22,70 € 18 €

Akcia

MALL.SK Dni – Sleva 20 % na vybrané panenky Barbie značky Mattel s kódem MDL4CZ44 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob)!
Bábiky Barbie® Color Reveal™ prinášajú zážitok z rozbaľovania plného prekvapení – je ich hneď sedem! Bábika oblečená do trblietavého oblečku je istá, ale vzhľad každej bábiky zostáva záhadou, kým nie je odhalený. Akú bábiku asi odhalíte?
Mattel Barbie Dúhová morská panna-19%
26,40 € 21,20 €

Akcia

Táto bábika Barbie™ Dreamtopia Rainbow Magic™ Morská panna sa vyznačuje farebnými premenami, vďaka ktorým sa predstavivosť môže ponoriť do svojich doteraz najfarbitejších rozprávok! Bábika Barbie® morská panna má neónovo žiarivý fantazijný vzhľad s čelenkou vo svojich dúhových vlasoch, žiarivým viacfarebným chvostom a živôtikom s prvkami inšpirovanými morom.

Mattel Barbie Color Reveal Trblietavá Chelsea-23%
15,10 € 11,50 €

Akcia

Bábiky Barbie® Color Reveal™ Chelsea™ prinášajú zážitok z rozbaľovaní plný prekvapení – je ich hneď šesť! Roztomilá bábika Chelsea v trblietavom oblečku je istá, ale vzhľad každej bábiky zostáva tajomstvom, kým nie je odhalený. Akú bábiku asi odhalíte?

ADC Blackfire Zóna: Tajomstvo Černobyle
63,20 € 58,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zóna je dobrodružná dosková hra, ktorá sa odohráva v černobyľskej zakázanej zóne. Ujímate sa rolí mrchožrútov, ktorí čelia pokrútenej realite rádioaktívnej pustiny. Zóny. Putujete oblasťou a pátrate po hodnotných artefaktoch a fungujúcom vybavení, ktoré by vám mohlo pomôcť prekonať nástrahy na vašej ceste do jadrovej elektrárne a odhaliť tajomstvo Černobyľu.

Albi Bossin Space
22,90 €

Novinka

Bossin’ Space je pôvodná česká kooperatívna hra, v ktorej spoločne jeden až päť hráčov pilotuje jedinú vesmírnu loď a snažia sa prežiť tvárou v tvár nájazdom početných vesmírnych votrelcov a ich desivého veliteľa – vesmírneho bossa!

Albi Gloomhaven - Zabudnuté kruhy
41,90 €

Novinka

Rozšírenie k strategickej hre Gloomhaven prinášajúce 20 nových scenárov nadväzujúcich na vyvrcholenie príbehu základnej hry, novú hrateľnú postavu, nové typy nepriateľov a bossov, nové predmety a nové udalosti.

Albi Kyvadlo
53,90 €

Novinka

Kyvadlo je strategická hra v reálnom čase. Hráči v hre musia ako zdroj využívať skutočný čas pre rôzne typy akcií tak, aby dokázali pokoriť svojich protivníkov. Víťazom je ten, komu sa podarí so svojím časom naložiť čo najefektívnejšie – nie ten, ktorý bude hrať najrýchlejšie, ale bez rozmyslu.

Albi Marco Polo 2

Albi Marco Polo 2

Hodnotenie: 5
53,90 €

Novinka

S nasledovníkom oceňované strategickej hry budete pokračovať v púti slávneho cestovateľa Marca Pola, ktorý sa teraz vracia z Pekingu späť na západ v službách mocného chána. Marco Polo 2 je samostatne hrateľná hra. So svojím predchodcom zdieľa niektoré herné mechanizmy, ale na hranie nie je prvý diel potrebný. Pokračovanie predstavuje unikátne nové výzvy, odlišné akcie, pravidlá bodovania a tiež nový cenný tovar.

Fisher-Price Hra pre predškolákov Piškvorky so psíkom Tonym
15,10 €

Novinka

Tic Tac Tony™ je hra pre predškolákov od spoločnosti Fisher-Price®, ktorá pridáva rozkošné šteniatko vrtiace chvostom ku všeobecne milovanej hre piškvoriek Tic Tac Toe. Deti používajú chvost priateľského šteňaťa Tonyho k zoradeniu diskov a ich následnému preklopeniu do otvorov na jeho chrbte.

Mattel Splachovacia hra

Mattel Splachovacia hra

Hodnotenie: 4,5
30,30 € 26,50 €

Akcia

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané spoločenské hry značky Mattel s kódom MDL4SK47 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!
Táto hra je o záchodovom zvone, hovienku a rýchlych reflexoch! Spláchnutím záchodu hoď kockou a číslo na nej ti napovie, koľkokrát musíš zvonom vyčistiť záchod. Ale pozor! S každým zatlačením zvonu môže zo záchodu vyletieť hovienko! Zvládneš ho chytiť ako prvý?
Mattel UNO Flip

Mattel UNO Flip

Hodnotenie: 4,9
7,90 € 7,60 €

Akcia

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané spoločenské hry značky Mattel s kódom MDL4SK47 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!
Pripravte sa na ďalšie opakovanie klasickej hry UNO™: UNO FLIP!™. Je to priraďovacie hra, ktorú poznáte, obohatená o vzrušujúce nové zvraty – ako je obojstranný balíček kariet, špeciálna karta FLIP a prísnejšie tresty – ktoré dávajú klasickému hraniu konkurenčnú výhodu.
Mattel UNO Showdown

Mattel UNO Showdown

Hodnotenie: 5
18,90 € 17,60 €

Akcia

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané spoločenské hry značky Mattel s kódom MDL4SK47 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!
UNO® Showdown™ je priraďovacia kartová hra, ktorú všetci milujú, ale s neočakávaným vzrušením zo zápasu pri strieľaní kariet! Keď odznie podsvietený signál UNO® Showdown™, buďte prvý, kto zatlačí páku. Najrýchlejší hráč vyhráva konfrontácii a posiela karty lietajúce z jednotky UNO® Showdown™ na svojich protivníkov!
Piatnik Máš na to nos?!
18,90 €

Novinka

Nasaďte si okuliare a začíname! S predĺženým nosom nakreslite na priehľadnú kresliacu tabuľku čo najviac obrázkov tak, aby ich mohol rozpoznať a uhádnuť váš tím. A to skôr, ako vyprší stanovený čas! Iba tak sa dajú získať body a vyhrať!

Piatnik Rummikub Special Edition
34,50 € 29,90 €

Novinka

Výročné vydanie logickej rodinnej hry Rummikub. Toto špeciálne vydanie Vás očarí mimoriadne pevnými protišmykovými stojančekmi a vysoko kvalitnými kameňmi. Princíp hry zostáva rovnaký.

Piatnik Vampire Party
18,90 €

Novinka

Na nočnej oblohe žiari spln krvavo červenou farbou. To je ten správny čas, aby upírie deti usporiadali polnočnú párty. Ticho vkĺznu do špajze a ukradnú svoju obľúbenú lahôdku, ktorú kuchárka pripravila na ďalší deň, šťavnaté, sladké, krvavé pomaranče. Musia ale dať pozor na kuchárku! Ak ich chytí, vydesí ich tak, že sa premenia v netopiere a musia počkať na pomoc veľkého brata Viktora.

Smoby Domček My Neo House rozšíriteľný-20%
267,40 € 211,40 €

Akcia

Moderný domček na záhradu z kvalitného plastu s elegantným vzhľadom dreva a kameňa urobí radosť každému dieťaťu. Má okná s otváracími okenicami a otváracie polovičné vstupné dvere s otvorom pre listy. Domček je kompatibilný so všetkým príslušenstvom značky Smoby, okrem komína. Vďaka svojej výške 135 cm je vhodný aj pre vyššiu deti.

Smoby Teepee indoor/outdoor 2v1-21%
196,40 € 153,70 €

Akcia

Teepee z odolného plastu je ideálne útočisko pre malé indiánky alebo pre plyšových kamarátov. Je skvelé na doma aj na von, pretože má ochranu proti UV žiareniu. Je ideálny aj pre väčšie deti, pretože sa môže nastaviť v dvoch výškach – 159 a 183 cm. Letné hry sa môžu začať!

ThinkFun Gravity Maze-17%

ThinkFun Gravity Maze

Hodnotenie: 5
43,40 € 35,90 €

Novinka

Zábavná logická skladačka pre jedného hráča od 8 rokov. Gravity Maze je gravitačné bludisko, ktoré otestuje vašu priestorovú predstavivosť, logické myslenie a schopnosti hľadať riešenie. Vašim cieľom totiž bude postaviť cestu skrze veže tak, aby nimi guľôčka prešla až do červenej cieľovej veže.

ThinkFun Laser Maze-21%

ThinkFun Laser Maze

Hodnotenie: 4,7
43,40 € 33,90 €

Novinka

Zábavná logická skladačka pre jedného hráča od 8 rokov. So svetlami a zrkadlami sa dajú robiť skutočné kúzla. Avšak na to, aby ste zvládli vykonať svoj svetelný lúč spletitým bludiskom budete potrebovať zapojiť svoje vedecké myslenie i neúprosnú logiku.

ThinkFun Rush Hour Junior
17,90 € 15,90 €

Novinka

Teraz si môžu aj mladší hráči na vlastnej koži vyskúšať súboj s úlohami hry Rush Hour, a to vo verzii Junior. Hráč musí dostať zmrzlinársky voz do cieľa, ale v ceste mu stoja rôzne prekážky v podobe iných áut. Zábavná logická skladačka pre jedného hráča od 5 rokov.

ThinkFun Rush Hour

ThinkFun Rush Hour

Hodnotenie: 5
20,70 € 17,90 €

Novinka

Zábavná logická skladačka pre jedného hráča od 8 rokov. Dokážete uniknúť z dopravnej špičky v tejto svetoznámej logicko-ťahovej hre? Mnohými cenami ovenčená hra Rush Hour ponúka veľa zábavy, naviac ako hráči zlepšujú svoje výkony, dostáva ich mozog stále viac prostredníctvom ťažších úloh.

Winning Moves Waddingtons Hracie karty: Marvel Universe
7,90 €

Novinka

Hracie karty s motívom komiksov od populárneho vydavateľstva Marvel poteší každého fanúšika superhrdinov! Spojte s nimi sily a zahrajte sa napríklad obľúbené kartové hry, ako je hra Kent alebo si vyložte pasiáns. Na komiksové obrázky sa nebudete môcť vynadívať!

LEGO DUPLO® Town 10952 Stodola, traktor a zvieratká z farmy
63,20 € 55,90 €

Novinka

AKCIA: Pri nákupe tejto položky obdržíte voucher na LEGO® VIDIYO ™ v hodnote 8 EUR. Viac informácií TU.
Zažite poriadny rozruch na farme spoločne s tými najmenšími! K opatrovaniu o hospodárskych zvierat tu deti nájdu všetko. Stodola ani traktor nemôžu chýbať, rovnako tak ako celá rada figúrok zvieratiek – poník, prasiatko, psík, ovce, kohút a kuriatko aj krava s teliatkom. Dlhé a kreatívne hry na LEGO farme deti zabaví na dlho a navyše skvele rozvíja ich detskú fantáziu a jemnú motoriku.
LEGO VIDIYO™ 43105 Party Llama BeatBox
19,90 €

Novinka

AKCIA: Pri nákupe tejto položky obdržíte voucher na LEGO® VIDIYO ™ v hodnote 8 EUR. Viac informácií TU.
Vstúpte do sveta videoklipov a hudobných hviezd. Sada LEGO® VIDIYO™ Party Llama BeatBox (43105) prináša vzrušujúce herné zážitky. Stiahnite si aplikáciu, naskenujte minifigúrku lamy a predveďte na pódiu parádnu show. Vďaka BeatBitom získate prístup k sérii špeciálnych efektov, výziev a množstvu ďalšieho obsahu, ktoré môžu deti zakomponovať do vlastných videoklipov. Tie potom môžu zdieľať s ďalšími tvorcami v rámci bezpečnej online platformy.
LEGO VIDIYO™ 43106 Unicorn DJ BeatBox
19,90 €

Novinka

AKCIA: Pri nákupe tejto položky obdržíte voucher na LEGO® VIDIYO ™ v hodnote 8 EUR. Viac informácií TU.
Vstúpte do sveta videoklipov a hudobných hviezd. Sada LEGO® VIDIYO™ Unicorn DJ BeatBox (43106) prináša vzrušujúce herné zážitky. Stiahnite si aplikáciu, naskenujte minifigúrku jednorožca a predveďte na pódiu parádnu DJskú show. Vďaka BeatBitom získate prístup k sérii špeciálnych efektov, výziev a množstvu ďalšieho obsahu, ktoré môžu deti zakomponovať do vlastných videoklipov. Tie potom môžu zdieľať s ďalšími tvorcami v rámci bezpečnej online platformy.
Smoby Domček Neo Friends House rozšíriteľný-20%
377,40 € 299,80 €

Akcia

Priestranný domček na záhradu je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí funkčný zvonček a odnímateľný piknikový stôl s lavicami. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

Smoby Domček Neo Friends House s kuchyňou rozšíriteľný-20%
386,10 € 306 €

Novinka

Priestranný domček na záhradu je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí funkčný zvonček, odnímateľný piknikový stôl s lavicami a letná kuchyňa s príslušenstvom. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

Smoby Domček záhradnícky rozšíriteľný
351,80 €

Novinka

Domček pre malého záhradníka je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patrí veľký box na náradie, mriežka na stenu s kvetináčom, krmítko a odkvap s kanvičkou. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa.

Smoby Slnečník
26,70 €

Novinka

Letné slniečko už neprekazí žiadny piknik! Slnečná clona je prispôsobená piknikovým stolom Smoby. Ozdobí domčeky a ochráni detí pred slnkom. Slnečník je vybavený 2 bodovým upevňovacím systémom, ktorý umožňuje bezpečné a veľmi pevné pripevnenie.

LEGO VIDIYO™ 43102 Candy Mermaid Beatbox
19,90 €

Novinka

AKCIA: Pri nákupe tejto položky obdržíte voucher na LEGO® VIDIYO ™ v hodnote 8 EUR. Viac informácií TU.
Vstúpte do sveta videoklipov a hudobných hviezd. Sada LEGO® VIDIYO™ Candy Mermaid beatbox (43102) prináša vzrušujúce herné zážitky. Stiahnite si aplikáciu, naskenujte minifigúrku morskej panny a predveďte na pódiu parádnu show. Vďaka BeatBitom získate prístup k sérii špeciálnych efektov, výziev a množstvu ďalšieho obsahu, ktoré môžu deti zakomponovať do vlastných videoklipov. Tie potom môžu zdieľať s ďalšími tvorcami v rámci bezpečnej online platformy.
Little Dutch Zatĺkačka blue
12,90 € 11,40 €

Novinka

Zatĺkačka má 6 farebných kolíkov. Pomocou dreveného kladivka deti zatĺkajú kolíky do otvorov. Hračka v farebnom prevedení zaujme vašu ratolesť a bude rozvíjať detskú fantáziu. S touto hračkou sa deti zaručene zabavia.

Smoby Trojkolka Be Move ružová-21%
51,20 € 40,30 €

Akcia

Ružová šliapacia trojkolka má kvalitnú kovovú konštrukciu. Pre začiatok môžete používať spolu s odnímateľnou vodiacou tyčou. Pohodlný plastový sedák a bezpečnostný pás zaistia spokojné jazdenie.

Stiga Freestyle kolobežka STIGA Hood-47%
193 € 101,90 €

Novinka

Je vhodná pre všetkých, ktorí chcú ďalej rozvíjať svoje zručnosti a triky na kolobežke. Rám kolobežky je tvorený z pevnej odľahčenej hliníkovo-oceľovej konštrukcie. Odľahčená konštrukcia umožňuje ľahkú manipuláciu pri každom triku a pohybu, pevnosť konštrukcie zaisťuje bezpečnosť a odolnosť.

ADC Blackfire Rozprávkari
24,90 €

Novinka

,,Bolo, nebolo, v časoch, keď dospelí boli ešte malé deti a milovali dobrodružné príbehy, našli Wilfried s Máriou kúzelnú knihu. Mohli vstúpiť do jej príbehov a spriateliť sa s množstvom zábavných zvieracích hrdinov…” Poďte sa aj vy baviť s kúzelnou detskou hrou, ktorá je plná príbehov so zvieracími hrdinami.

ADC Blackfire Spoj 5
20,90 €

Novinka

Nájdete za 3 minúty 10 spojenie medzi 5 kockami z rôznych tematických skupín? Skúste sa trafiť do rovnakej odpovede, akú zvolili ostatní hráči. Hra ponúka viac ako 3000 rôznych kombinácií, ktoré vás prekvapia. A nezabudnite, že aj dômyselné odpovede sa počítajú!

ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Párty karty
30,60 €

Novinka

Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami). Teraz prichádza párty edícia s novými kartami, vďaka ktorej si môžete zahrať hru až v 10 ľuďoch! Po otvorení krabice sa spustí párty zvučka, ktorá hneď navodí správnu atmosféru.

ADC Blackfire Zombie Teenz: Evolúcia
26,50 €

Novinka

Pokračovanie hitu Zombie Kidz: Evolúcia je tu! Hordy zombií zaplavili celé mesto! Zombie vyhnané zo školy si vytvorili základňu v stokách a začali prinášať skazu do celého mesta! Čas skrývania je u konca … musíte nájsť 4 ingrediencie pre prípravu protijedu, ktorý vráti zombie späť do ich ľudskej podoby!

Albi Krvavý trón
17,10 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krvavý trón je kartová hra plná šalby a intríg. Hráči sa zhostia úlohy rodov, ktoré sa pokúšajú obsadiť uprázdnený trón. Aby to dosiahli, budú vykladať karty predstavujúce intrigy alebo služobníkov. Karty však možno ponechať v utajení a vystaviť tak protivníkov záludným ľstiam.