Ferplast Prepravka Atlas 30 60x40x38cm-21%
34 € 26,80 €

Novinka

Prepravka je vhodná pre psov a mačky. Je vybavená otvárateľnými kovovými dvierkami, ktoré možno otvoriť na obe strany či úplne vybrať. Je vyrobená z netoxického plastu. Ferplast Prepravka Atlas 30 60×40×38cm má v balení misku a podložku.

Farba prepravky je podľa aktuálnej skladovej zásoby nášho dodávateľa.

Acana Regionals Grasslands Cat 4,5 kg
48 € 45,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo obsahuje mäso z voľne chovaných kurčiat, moriek a z voľne lovených rýb. Obsahuje Omega-3 a Omega-6 pre zdravú kožu a lesklú srsť. Acana Regionals Grasslands Cat 4,5 kg je krmivo vhodné pre dospelé mačky všetkých plemien,

Argi Chladiaca podložka pre psov
35 €

Novinka

Chladiaca podložka vhodná pre psov i mačky. Nevyhnutnosť v horúcich dňoch. Samochladiaca. Dostupná v 3 rozmeroch.

Calibra Dog Verve GF Adult Large Chicken & Duck 12 kg
53 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má protizánětlivý efekt. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Large Chicken & Duck 12 kg je vhodné pro dospělé psy velkých plemen s hmotností nad 30 kg.

Calibra Dog Verve GF Adult Large Chicken & Duck 2 kg
11,30 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má protizánětlivý efekt. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Large Chicken & Duck 2 kg je vhodné pro dospělé psy velkých plemen s hmotností nad 30 kg.

Calibra Dog Verve GF Adult Medium Chicken & Duck 12 kg
52,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má antioxidanční účinky. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Medium Chicken & Duck 12 kg je vhodné pro dospělé psy středních plemen s hmotností 10–30 kg.

Calibra Dog Verve GF Adult Medium & Large Salmon & Herring 2 kg
13,40 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má protizánětlivý efekt. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Medium & Large Salmon & Herring 2 kg je vhodné pro dospělé psy středních a velkých plemen s hmotností 10–90 kg.

Calibra Dog Verve GF Adult Small Chicken & Duck 6 kg
26,40 € 25,80 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má antioxidanční účinky. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Small Chicken & Duck 6 kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen s hmotností 1–10 kg.

Calibra Dog Verve GF Adult Small Salmon & Herring 1,2 kg
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má antioxidanční účinky. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Small Salmon & Herring 1,2 kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen s hmotností 1–10 kg.

Calibra Dog Verve GF Adult Small Salmon & Herring 6 kg
34,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má antioxidanční účinky. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Adult Small Salmon & Herring 6 kg je vhodné pro dospělé psy malých plemen s hmotností 1–10 kg.

Calibra Dog Verve GF Junior Medium & Large Chicken & Duck 12 kg
54,10 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu, cirkulaci krve a metabolismus. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Junior Medium & Large Chicken & Duck 12 kg je vhodné pro psy ve věku 3–30 měsíců středních a velkých plemen s hmotností nad 10 kg.

Calibra Dog Verve GF Junior Medium & Large Chicken & Duck 2 kg
11,40 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu, cirkulaci krve a metabolismus. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Junior Medium & Large Chicken & Duck 2 kg je vhodné pro psy ve věku 3–30 měsíců středních a velkých plemen s hmotností nad 10 kg.

Calibra Dog Verve GF Junior Small Chicken & Duck 1,2 kg
8 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu, cirkulaci krve a metabolismus. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Junior Small Chicken & Duck 1,2 kg je vhodné pro psy ve věku 3–12 měsíců malých plemen s hmotností 1–10 kg.

Calibra Dog Verve GF Junior Small Chicken & Duck 6 kg
31,30 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu, cirkulaci krve a metabolismus. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Junior Small Chicken & Duck 6 kg je vhodné pro psy ve věku 3–12 měsíců malých plemen s hmotností 1–10 kg.

Calibra Dog Verve GF Senior Medium & Large Chicken & Duck 2 kg
11,10 €

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má protizánětlivý efekt. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Senior Medium & Large Chicken & Duck 2 kg je vhodné pro dospělé psy nad 6 let středních a velkých plemen o hmotnosti 10–90 kg.

Calibra Dog Verve GF Senior Small Chicken & Duck 6 kg
26,40 € 25,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje aditivem Triple active formula, které podporuje trávení, imunitu a má antioxidanční účinky. Bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. Calibra Dog Verve GF Senior Small Chicken & Duck 6 kg je vhodné pro dospělé psy nad 7 let malých plemen s hmotností 1–10 kg.

Calibra Eazzy Eazzy Cat podstielka Ultra Fine 10 kg
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Betonovitá podstielka disponuje veľkosťou zrniek 1–2,5 mm, ktorá skvele hrudkuje. Zaručuje rýchlu absorpciu vlhkosti a pachov. Calibra Eazzy Cat podstielka Ultra Fine 10 kg je výborná prírodná a ekologická varianta. Je vhodná pre náročné mačky a malé zvieratá žijúce v domácnosti.

Doxneo pamlsky - Jehněčí s jablky 6x400g
25,99 €

Novinka

Pamlsky jsou chutné, křupané a pomalu pečené. Obsahují lahodné jehněčí maso s jablky. Doxneo pamlsky – Jehněčí s jablky 6×400g jsou vhodné pro dospělé psy všech plemen. Bez umělých konzervantů, barviv a obilovin.

Doxneo pamlsky - Kachna s pomerančem 6x400g
25,99 €

Novinka

Pamlsky jsou chutné, křupané a pomalu pečené. Obsahují lahodné kachní maso s pomerančem. Doxneo pamlsky – Kachna s pomerančem 6×400g jsou vhodné pro dospělé psy všech plemen. Bez umělých konzervantů, barviv a obilovin.

Doxneo pamlsky - Krůta s brusinkami 6x400g
25,99 €

Novinka

Pamlsky jsou chutné, křupané a pomalu pečené. Obsahují lahodné krůtí maso s brusinkami. Doxneo pamlsky – Krůta s brusinkami 6×400g jsou vhodné pro dospělé psy všech plemen. Bez umělých konzervantů, barviv a obilovin.

Felix Fantastic DUO s hovädzím a hydinovým v želé 26 x 85 g
12,50 € 11,20 € 0,43 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic DUO s hovädzím a hydinovým v želé 85g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic DUO so sardinkou a lososom v želé 26 x 85 g
12,50 € 11,20 € 0,43 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic DUO sa sardinkou a lososom v želé 85g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic Junior s kuraťom a lososom v želé 4 x 85 g
22,40 € 22 € 0,46 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky kurčaťa s lososom v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic Junior s kuraťom a lososom v želé 4×85g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic Junior s kuraťom v želé 26 x 85 g
12,50 € 11,20 € 0,43 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačiatka obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic Junior s kuraťom v želé 85 g sú vhodné pre mačiatka na každý deň.

Felix Fantastic s hovädzím a kuraťom v želé 4 x 85 g
22,40 € 22 € 0,46 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky hovädzieho a kuraťa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic s hovädzím a kuraťom v želé 4×85g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic s hovädzím v želé 26 x 85 g
12,50 € 11,20 € 0,43 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic s hovädzím v želé 85 g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic s králikom a jahňacím v želé 4 x 85 g
22,40 € 22 € 0,46 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky králika a jahňacieho v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic s králikom a jahňacím v želé 4×85g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic s kuraťom, hovädzím, králikom, jahňacím v želé 24 x 85 g
37,30 € 36,10 € 0,38 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic s kuraťom, hovädzím, králikom, jahňacím v želé 24×85g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic s kuraťom v želé 26 x 85 g
12,50 € 12 € 0,46 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic s kuraťom v želé 85 g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic s lososom a cuketou, so pstruhom a zel.fazuľami 4x85g
22,40 € 22 € 0,46 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky lososa a pstruha v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic s lososom a cuketou, so pstruhom a zel.fazuľami 4×85g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic s lososom a platýsom v želé 4x85g
22,40 € 22 € 0,46 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky lososa a platýsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic s lososom a platýsom v želé 4×85g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic s lososom, platesa, tuniakom a treskou v želé 12x85g
30,20 € 28,10 € 0,39 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic s lososom, platesa, tuniakom a treskou v želé 12×85g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Fantastic s lososom v želé 26 x 85 g
12,50 € 12 € 0,46 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Fantastic s lososom v želé 85 g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Party Mix Picnic Mix 8 x 60 g
7,70 €

Novinka

Pamlsek obsahuje lahodné kuřecí a krůtí maso se sýrem. Jedná se o mix masových pochoutek se zajímavou texturou. Felix Party Mix Picnic Mix 8 × 60 g je vhodný pro dospělé kočky.

Felix Sensations Jellies s hovädzím a kuraťom v lahodnom želé 4 x 85 g
22,40 € 22 € 0,46 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Sensations Jellies s hovädzím a kuraťom v lahodnom želé 4 × 85 g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.

Felix Sensations Jellies s kačicou v želé so špenátom 26 x 85 g
12,50 € 11,20 € 0,43 €/ks

Akcia

Prémiové kapsičky pre mačky obsahujú lahodné kúsky mäsa v želé. Sú obohatené o vitamíny D a E. Bez farbív. Felix Sensations Jellies s kačicou v želé so špenátom 85 g sú vhodné pre dospelé mačky na každý deň.