127 produktov

Brit Premium by Nature Adult L 15+3 kg Zdarma
38 €

31,99 €

Novinka

Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemem ( 25 – 45 kg). Receptura s vysokým obsahem kuřete. Nyní akce 3 kg Zdarma


Brit Premium by Nature Adult M 15+3 kg Zdarma
33 €
31,90 €

Novinka

Kompletní krmivo pro dospělé psy středně velkých plemen ( 10–25 kg). Receptura s vysokým obsahem kuřete. Nyní akce 3kg Zdarma


Brit Fresh Duck with Millet Active Run & Work 12 kg
42,37 €

Novinka

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé aktívne psy všetkých plemien s ** čerstvou kačicou** s prosom, cuketou, špenátom, nechtíkom lekárskym.


Versele Laga Nature Cuni - pro králíky 9 kg
41,80 €

Novinka

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni – pro králíky 9 kg je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Degu - pro osmáky degu 2,3 kg
15,30 €

Novinka

Prémiové krmivo pro osmáky degu podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pro osmáky degu 2,3 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 2,3 kg
13,90 €

Novinka

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 2,3 kg neobsahuje lisované pelety a obiloviny.


Versele Laga Nature Cuni Junior - pro králíky 700 g
5 €

Novinka

Prémiové krmivo pro zakrslé králíky od 6 měsíců věku zajistí potřebné látky a vitamíny pro zdraví vašeho mazlíčka. Přírodní granule podporují lesklou srst, pevné zdraví, pěkný chrup a správné zažívání. Versele Laga Nature Cuni Junior – pro králíky 700 g je bez lisovaných pelet.


Versele Laga Nature Chinchilla - pro činčily 2,3 kg
14,80 €

Novinka

Prémiové krmivo pro činčily podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pro činčily 2,3 kg neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Versele Laga Nature Degu - pro osmáky degu 700 g
5,20 €

Novinka

Prémiové krmivo pro osmáky degu podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Nutraceutika ve směsi zajišťují správné zažívání, lesklou srst a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pro osmáky degu 700 g neobsahuje obilná zrna a lisované pelety.


Beaphar Doplnok stravy Chondro Fit 35ml
13 €

Novinka

Doplnkové krmivo pre psy zabezpečuje zdravé a pružné kĺby. Výsledky sú viditeľné po 1–3 týždňoch, užívať tento liek je ale vhodné minimálne po dobu 1 mesiaca. Beaphar Doplnok stravy Chondro Fit 35ml je vhodný pre všetky psy rôznych plemien a veľkostí.


Beaphar Doplnok stravy Irish Cal Tablets 150tbs
10,90 €

Novinka

Vyvážený doplnok stravy pre šteňatá a gravidné alebo dojčiace zvieratá je bohatý na minerály a látky, ktoré podporujú zdravý vývoj kostí a zubov. Tablety ľahko pridáte do krmiva. Beaphar Doplnok stravy Irish Cal Tablets 150tbs je prevenciou proti chorobám ako je krivica alebo anémia.


Beaphar Gél zubný s aplikátorom 100ml
8,10 €

Novinka

Gél na zuby s pečeňovou príchuťou zanecháva svieži dych a čisté zuby. Psom a mačkám sa po použití prípravku prestane usadzovať na zuboch povlak a predíde sa tak vzniku zubného kameňa. Beaphar Gél zubný s aplikátorom 100ml nanášajte od zadných zubov po predné.


Beaphar Olej Bea lososový 425ml
11,30 €

Novinka

Doplnok stravy pre psov je vhodný pre akékoľvek plemeno. Chutný olej ľahko pridáte do kŕmenia svojmu miláčikovi a pomôžete mu tak udržať zdravé srdce a krvný obeh. Beaphar Olej Bea lososový 425ml tiež zaistí správne trávenie.


Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml
9,32 €
9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Šampón pre psov s extraktmi z manga a kiwi zanecháva srsť psov lesklú a zdravú. Mastné kyseliny obsiahnuté v mangu vyživujú suchú srsť, vitamíny v kiwi majú revitalizačný efek. Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml je vyvinutý veterinármi.


Beaphar Šampón FR pre šteňatá 250ml
9,32 €
9,20 €

Novinka

Krémový šampón pre šteňatá s citlivou pokožkou jemne čistí srsť a stará sa o jej lesklosť a ľahké rozčesávanie. Výťažky z harmančeka, bavlníka a pomarančového kvetu zanechávajú srsť voňajúcu a mäkkú. Beaphar Šampón FR pre šteňatá 250ml je vyvinutý veterinármi.


Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large 12 kg
44,67 €

Novinka

Kompletní superprémiové krmivo pro štěňata a mladé psy velkých plemenčerstvím hovězím masem, s dýní, pohankou, mangoldem, rozmarýnem.


Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large 2,5 kg
10,85 €

Novinka

Kompletné superprémiové krmivo pre šteňatá a mladé psy veľkých plemienčerstvým hovädzím mäsom, s tekvicou, pohánkou, mangoldom, rozmarínom.


Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large 2,5 kg
10,30 €

Novinka

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelých psov všetkých plemienčerstvou rybou s tekvicou, pohánkou, repou, petržlenom. Pre svaly a kĺby.


Brit Fresh Turkey with Pea Light Fit & Slim 12 kg
42,37 €

Novinka

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelých psov s nižšou aktivitou, psov s nadváhou a seniorov. Morčacie mäso je doplnené o ryžu, hrášok, aróniu, púpavu.


Brit Fresh Turkey with Pea Light Fit & Slim 2,5 kg
10,30 €

Novinka

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelých psov s nižšou aktivitou, psov s nadváhou a seniorov. Morčacie mäso je doplnené o ryžu, hrášok, aróniu, púpavu.


Brit Paté & Meat Beef 6x800g
15,88 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% hovädzie a morka + čisté mäsové paté.


Brit Paté & Meat Chicken 6x800g
15,88 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% kura a hovädzie + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Duck 6 x 400g
9,23 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% kačica a kura + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Lamb 6x800g
15,88 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% jahňa a kura + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Puppy 6x800g
15,88 €

Novinka

Kompletné krmivo pre šteňatá a mladé psy v podobe mäsovej konzervy. 70% kura a morka + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Rabbit 6 x 400g
9,23 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% králik a kurča + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Rabbit 6x800g
15,88 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% králik a kurča + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Salmon 6 x 400g
9,90 €
9,23 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% losos a kura + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Salmon 6x800g
15,88 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% losos a kura + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Turkey 6 x 400g
9,23 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% morka a kura + čisté masové paté


Brit Paté & Meat Turkey 6x800g
15,88 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% morka a kura + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Venison 6 x 400g
9,23 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% zverina a kura + čisté mäsové paté


Brit Paté & Meat Venison 6x800g
15,88 €

Novinka

Kompletné krmivo pre psov v podobe mäsovej konzervy. 70% zverina a kura + čisté mäsové paté


Dog Fantasy Kukaňa Basic svetlosivá
50,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Útulná kukaňa pre psov s odnímateľným vankúšom je veľmi príjemná na dotyk a čoskoro sa stane obľúbeným miestom vášho psíka. Mäkkosť celého prístrešku zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Kukaňa Basic svetlosivá je vhodná i do práčky.


Dog Fantasy Kukaňa Basic tmavomodrá
27 €

Novinka

Útulná kukaňa pre psov s odnímateľným vankúšom je veľmi príjemná na dotyk a čoskoro sa stane obľúbeným miestom vášho psíka. Mäkkosť celého prístrešku zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Kukaňa Basic tmavomodrá je vhodná i do práčky.


Dog Fantasy Pelech ovál origami pes sivý
16,60 €

Novinka

Pelech pre psov sa vzorom origami má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes sivý je vhodný pro každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový
16,60 €

Novinka

Pelech pre psov sa vzorom origami má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový je vhodný pro každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnedý
16,60 €

Novinka

Pelech pre psov so vzorom piktogramov má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnedý je vhodný pre každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix ružový
16,60 €

Novinka

Pelech pre psov so vzorom piktogramov má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix ružový je vhodný pre každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený
11,64 €
11,50 €

Novinka

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.


Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý
13,50 €

Novinka

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.


Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový
11,64 €
11,50 €

Novinka

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.


Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený
11,64 €
11,50 €

Novinka

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.