7 produktov

Niceboy Vega 5 Fun + diaľkové ovládanie
99 €

75 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová a športová kamera Niceboy Vega 5 fun natáča v interpolovanom 4K či 2,7K rozlíšení pri 30 fps a vyhotovuje 16Mpix fotografie. Ponúka možnosť záznamu časozberného alebo slow motion videa. Pohodlné ovládanie pomocou dodávaného diaľkového ovládača či Wi-Fi s aplikáciou pre mobilný telefón. České menu.


Niceboy Držiak na hrudník-45%
18 €

9,90 €

Výpredaj

Držiak na hrudník pre stabilné uchytenie outdoorovej kamery na telo.


Niceboy Vega 5 Pop + náramkové diaľkové ovládanie-41%
139 €

81,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Akčná kamera Niceboy Vega 5 pop natáča v rozlíšení až 4K/2K pri 30 fps a vyhotovuje 16Mpix fotografie. O stabilitu záberov sa stará kombinácia optickej a elektronickej stabilizácie obrazu. Kamera ponúka možnosť vytvárania časozberného, spomaleného videa či časozberného alebo sekvenčného fotenia. Dotykový LCD displej s českým menu ponúkne uhlopriečku 2,45". Wi-Fi a pribalené diaľkové ovládanie.


Niceboy Vega

Niceboy Vega

Hodnotenie: 4,5
39,90 €

35 €

Outdoorová a športová kamera Niceboy Vega, ktorá natáča v rozlíšení HD 720p a vyhotovuje až 5Mpix fotografie. Výborne ju využijete pre zábery zo všetkých možných (nielen) adrenalínových športov, ako je lyžovanie, surfovanie, potápanie, paragliding a množstvo ďalších alebo tiež pre natáčanie Vášho cestovania.


Niceboy Vega wifi
57,80 €

Niceboy VEGA WIFI je športová kamera s rozlíšením Full HD (interpolovane) alebo HD 1280×720 pri 30fps a vyhotovuje až 12Mpx fotografie. Výborne ju využijete pre akčné zábery zo všetkých (nielen) adrenalínových športov, ako je lyžovanie, surfovanie, potápanie, paragliding a množstvo ďalších alebo tiež pre natáčanie Vášho cestovania.


Niceboy Vega 6
196 €

189 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Akčná kamera Niceboy Vega 6 natáča video v natívnom rozlíšení 4K a vyhotovuje 12Mpix fotografie. Pre plynulé zábery bez otrasov je kamera vybavená šesťosou elektronickou stabilizáciou. Kamera ponúka možnosť vytvárania časozberného videa. 2" LCD displej s českým menu ponúkne uhlopriečku 2". Wi-Fi a pribalené diaľkové ovládanie.