Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Krásny poníci My Little Pony a akciové Equestria Girls!

logo nutrilon Vitajte vo svete **My Little Pony**, kde Priateľstvo je magické! **Poníky** zo sveta MLP je možné skenovať a prenášať ich do aplikácií, ktoré sú pre vás pripravené k stiahnutia zadarmo. **Bábiky** Equestria Girls prežívajú nové školské dobrodružstvo. I oni majú na sebe náhrdelník, ktorý po naskenovaní prenesie bábiku do aplikácie. Ponúkame vám mnoho ďalších produktov s touto svetoznámou licenciou, ktorá si získala srdce malých dievčatok, školáčok i dospelých žien. Farebnosť zo sveta MLP totiž inšpirovala nejednu módnu značku. Viac o MLP nájdete na http://mylittlepony.hasbro.com/cs-cz/
Upresniť parametre
Akcia
My Little Pony Muzikálový set My Little Pony Izzy Objav v sebe iskru
My Little Pony Muzikálový set

Tento muzikálový set 2 v 1 vám umožní stať sa skutočnou hviezdou! Set má na jednej strane pódium pre superstar a na druhej žiariace spa. A koho iného by ste tu mali čakať ako princeznú Pipp, ktorá môže zaujímať rôzne pózy a disponuje funkciou Kopýtko na srdce.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
My Little Pony Izzy Objav v sebe iskru My Little Pony Izzy Objav v sebe iskru
My Little Pony Izzy Objav v sebe iskru

Čo vaša iskra? Akú má dnes farbu? Poďte to zistiť s Izzy a jej jednorožčími kúzlami! Táto 15 cm figúrka prináša svetelné, zvukové a hudobné efekty a množstvo hlášok. Keď stlačíte jej Cutie mark, povie vám, akú farbu má dnes vaša iskra.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL